Voucher STS – sposób na wyższy bonus!

Voucher STS 2024

Wykorzystaj voucher STS!

STS

100/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 23/05/2024
 • Mocny bonus powitalny
 • Potężna oferta zakładów prematch i live

Kod, który daje NAPRAWDĘ więcej!

Podaj w STS kod promocyjny i odbierz 3 różne bonusy depozytowe, zakład bez ryzyka 100 zł na pierwszy kupon oraz bonus ekstra za wykonanie prostych zadań!

Czy wiesz, czym jest voucher STS? Jeżeli nie – bez obaw, wszystko tłumaczymy w tym artykule. W skrócie: dzięki voucherowi STS bonus powitalny od tego bukmachera będziesz mógł odebrać w polepszonej formie! Kto by nie chciał dostać więcej kasy?

Aktualny kod-voucher STS: MAXBONUS

Voucher STS to po prostu inna nazwa na kod promocyjny STS MAXBONUS. Jedni gracze nazywają go tak, inni inaczej – ale obie wersje są poprawne i opisują dokładnie ten sam mechanizm, dzięki któremu możesz odebrać podwyższony bonus powitalny po rejestracji u bukmachera. Jeżeli będziesz chciał znaleźć więcej informacji na temat vouchera albo będziesz rozmawiał na jego temat ze znajomymi, równie dobrze możesz mówić “kod promocyjny” – niektóre źródła używają wyłącznie tej bardziej tradycyjnej nazwy.

Czego możesz się spodziewać z naszej strony za darmowy voucher STS? Łączna wartość bonusów na start to aż 760 zł W pakiecie znajduje się bonus 100% do 100 zł, cashback 100 zł, bonusy reload 50% w sumie do 500 zł oraz 60 zł extra za wykonanie kilku zadań. Wygląda apetycznie, prawda? Do tego STS może się pochwalić bardzo przyjaznymi warunkami obrotu na wszystkie bonusy, dzięki czemu tym bardziej warto poświęcić chwilę, żeby zapoznać się z ofertą tego bukmachera.

Jak zdobyć darmowy voucher STS?

U najpopularniejszego polskiego bukmachera obowiązuje prosta zasada: kod = voucher STS. Nie musisz więc czynić żadnych specjalnych wygibasów, aby voucher trafił w Twoje ręce. W zasadzie podamy Ci go tu i teraz! Na STS voucher to po prostu kod promocyjny o brzmieniu “MAXBONUS”. Dzięki niemu zgarniesz od bukmachera dodatkowy cashback 100 zł na rozpoczęcie gry, więc lepiej nie zapomnij, aby wpisać go podczas zakładania konta. Jeżeli przejdziesz do buka przy pomocy linka z naszej strony, to kod będzie już automatycznie wpisany w formularz STS! Rejestracja zdecydowanie będzie dzięki temu szybsza i prostsza.

Gdzie wpisać voucher STS?

voucher sts gdzie wpisać

Wielu graczy zadaje sobie to pytanie przed rejestracją na STS: gdzie wpisać voucher? Nie ma tutaj żadnych haczyków. Wystarczy Ci tylko wiedza, że kod = voucher STS. Jeżeli chcesz więc wykorzystać swój voucher, to wystarczy, że wpiszesz w odpowiednie pole kod promocyjny MAXBONUS. Już tłumaczymy, jak się za to zabrać!

 1. Przejdź na stronę STS przy pomocy przycisku na naszej stronie.
 2. Wypełnij formularz prawdziwymi danymi.
 3. Wpisz “MAXBONUS” w okienko “Kod promocyjny” i zaznacz wymagane zgody.
 4. Kliknij pomarańczowy przycisk “Dalej”.
 5. Wypełnij prawdziwymi danymi kolejną część formularza i zakończ rejestrację przy użyciu pomarańczowego przycisku.

I już, to naprawdę takie proste! Wpisałeś kod w trakcie rejestracji na STS? Voucher został więc przez Ciebie wykorzystany i otrzymasz wszystkie wiążące się z tymi korzyści.

Odbierz mega bonusy za voucher do STS!

Bonus powitalny 600 zł + 100 zł zakład bez ryzyka + 60 zł ekstra

Aż do 760 zł
 • 18+ | Obowiązuje regulamin każdej z ofert
1. depozyt 100% do 100 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 200 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 300 zł: x2 po 1.91; ZBR 100 z: bez obrotu! Bonusy 60 zł: x1 po 1.91 Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Już wiesz, jak wykorzystać kod – voucher STS czeka na Ciebie z całą masą przyjemności! Ale na czym dokładnie polegają te wszystkie bonusy powitalne? Czytaj dalej – wymieniamy je dla Ciebie wszystkie po kolei, złotówka po złotówce! Pamiętaj, że tutaj opisujemy każdą ofertę w skróconej formie. Pełen regulamin promocji znajdziesz na stronie bukmachera STS. Voucher również jest tam dokładnie opisany. Warto zapoznać się z dostępnymi materiałami, jeżeli przychodzą Ci do głowy jakiekolwiek wątpliwości.

STS voucher

100% do 100 zł

Na sam początek, możesz dostać od STS bonus 100% od pierwszego depozytu do maksymalnej kwoty 100 zł. Nie ma tutaj żadnych komplikacji – wystarczy, że założysz konto, zaznaczysz w trakcie rejestracji chęć odebrania bonusu i dokonasz pierwszego depozytu. Bukmacher obdaruje Cię w zamian za to podwojeniem Twojej wpłaty, przy czym maksymalnie możesz otrzymać 100 zł bonusu. Warunek wypłaty jest dość klarowny – musisz tylko 2x obrócić otrzymaną kasą po kursie minimalnym 1.91. Żeby odebrać ten reload od STS, voucher nie jest konieczny – ale i tak warto go wpisać, aby uzyskać pozostałe bonusy!

Ubezpieczony zakład 100zł

Voucher STS wykorzystany? No to super, bo teraz czas na Twój pierwszy zakład – a dzięki voucherowi będziesz mógł skorzystać z ubezpieczenia na kwotę do 100 zł. Wystarczy, że zdeponujesz min. 50 zł, a następnie wyślesz dowolny kupon SOLO lub AKO. Jeżeli przegrasz, otrzymasz zwrot całej postawionej kasy minus podatek bukmacherski, do kwoty maksymalnie 100 zł. Zapewne chcesz jak najszybciej wypłacić swój cashback? Bez obaw, jeżeli postawiłeś pierwszy zakład z salda gotówkowego, to zwrot będzie wolny od obrotu. W przeciwnym razie wystarczy 2x obrót po kursie minimalnym 1.91. Bonusy przyznawane za kod naprawdę robią wrażenie tym, jak bardzo przyjazny dla użytkowników jest ich regulamin.

50% do 200 zł

Dobrze się składa, bowiem rejestrując STS voucher otwierasz sobie drogę także do kolejnych bonusów. Od swojego drugiego depozytu, możesz zgarnąć bonus reload 50% do 200 zł. Jak? Najpierw dokonaj dowolnej wpłaty, a następnie obróć nią 2x po kursie min. 1.91. Wówczas STS przyzna Ci bonus, który nie będzie wymagał dalszego obrotu.

50% do 300 zł

Wykorzystałeś już bonus za pierwszy i za drugi depozyt? To jeszcze nie wszystko. Buk nagradza także trzecią wpłatę. Warunki? Podobne, jak poprzednio, a więc najpierw depozyt, później obrót (2x kurs min. 1.91) i wypłata bonusu. Maksymalna kwota tym razem to nawet 300 złotych.

60 zł extra

Do każdego z trzech pierwszych depozytów, bukmacher STS przypisał dodatkowo po dwa zadania. Kiedy dokonasz trzech wpłat i sprostasz sześciu zadaniom, otrzymasz jeszcze 60 zł na grę w środkach bonusowych. Po pierwszym depozycie możesz zgarnąć 10 zł, po drugim 20 zł, a po trzecim 30 zł. Wypłata bonusu możliwa jest po wyrobieniu 1-krotnego obrotu, po kursie łącznym min. 1.91. Czas na obrót to 30 dni.

Kto może skorzystać z vouchera?

Chyba przyznasz, że oferowany przez STS voucher prezentuje się całkiem zachęcająco – a w szczególności bonusy, które można za niego odebrać. A dla kogo jest przeznaczony kod promocyjny? Aby go wykorzystać i dostać bonusy, musisz spełniać kilka prostych warunków:

 • Nie posiadać jeszcze konta w serwisie STS. Voucher jest przeznaczony wyłącznie dla nowych graczy i każdy może skorzystać z niego tylko jeden raz.
 • Mieć ukończony osiemnasty rok życia. Z usług STS mogą korzystać jedynie osoby pełnoletnie.
 • Znajdować się na terenie Polski.

Dobrze byłoby też, abyś posiadał konto bankowe w polskim banku – tylko tam będziesz mógł wypłacić wygrane w serwisie pieniądze! Pamiętaj, że po założeniu konta na STS będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość przy pomocy dokumentu takiego jak dowód osobisty albo paszport. Potrzebne będą zdjęcia albo skany – możesz przygotować je sobie już wcześniej, aby mieć wszystko gotowe i jak najszybciej uzyskać pełną weryfikację.

Gdzie znaleźć regulamin vouchera?

Na STS voucher jest oczywiście objęty specjalnym regulaminem. Sprawa ma się zresztą tak samo w przypadku wszystkich innych akcji promocyjnych i bonusów. Jeżeli masz jakieś wątpliwości lub po prostu lubisz mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, to możesz – a wręcz powinieneś – zapoznać się z pełnymi zasadami promocji. Znajdziesz je oczywiście nigdzie indziej jak na stronie STS. Czy jest jeszcze coś, nad czym się zastanawiasz albo chcesz przypomnieć sobie najważniejsze punkty z tego artykułu? Na samym dole znajdziesz sekcję FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania i oczywiście odpowiedzi!

FAQ

Skąd wziąć voucher STS?

U tego buka voucher to to samo, co kod promocyjny “MAXBONUS” <- więc już go masz!

Co można dostać za voucher STS?

Bonus powitalny o podwyższonej wartości, czyli łącznie 760 zł, w tym 100% do 100 zł, cashback 100 zł, 50% do 200 zł, 50% do 300 zł oraz 60 zł extra.

Jak wykorzystać voucher STS?

Wystarczy, że w trakcie rejestracji w serwisie wpiszesz kod “MAXBONUS” w odpowiednie pole.

Za który voucher można dostać w STS zakład bez ryzyka?

Voucher, za który możesz dostać zakład bez ryzyka to kod promocyjny “MAXBONUS”.

Za który voucher można dostać w STS freebet na 30 PLN?

Niestety, ale darmowy zakład nie jest już dostępny w ofercie powitalnej.