Voucher STS – sposób na wyższy bonus!

Voucher STS 2022

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

STS

100/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 25/01/2022

Kod, który daje NAPRAWDĘ więcej!

Podaj w STS kod promocyjny i odbierz do 1200 zł za depozyt, freebet 30 zł i ekskluzywny cashback 234 zł!

Czy wiesz, czym jest voucher STS? Jeżeli nie – bez obaw, wszystko tłumaczymy w tym artykule. W skrócie: dzięki voucherowi STS bonus powitalny od tego bukmachera będziesz mógł odebrać w polepszonej formie! Kto by nie chciał dostać więcej kasy?

Aktualny kod-voucher STS: MAXBONUS

Voucher STS to po prostu inna nazwa na kod promocyjny STS MAXBONUS. Jedni gracze nazywają go tak, inni inaczej – ale obie wersje są poprawne i opisują dokładnie ten sam mechanizm, dzięki któremu możesz odebrać podwyższony bonus powitalny po rejestracji u bukmachera. Jeżeli będziesz chciał znaleźć więcej informacji na temat vouchera albo będziesz rozmawiał na jego temat ze znajomymi, równie dobrze możesz mówić “kod promocyjny” – niektóre źródła używają wyłącznie tej bardziej tradycyjnej nazwy.

Czego możesz się spodziewać z naszej strony za darmowy voucher STS? Łączna wartość bonusów na start to aż 1504 zł, w tym 100% do 1200 zł, darmowy zakład 30 zł, cashback 234 zł, cashback 20 zł na wirtuale oraz cashback 20 zł na zakłady karciane Betgames. Wygląda apetycznie, prawda? Do tego STS może się pochwalić bardzo przyjaznymi warunkami obrotu na wszystkie bonusy, dzięki czemu tym bardziej warto poświęcić chwilę, żeby zapoznać się z ofertą tego bukmachera.

Jak zdobyć darmowy voucher STS?

U najpopularniejszego polskiego bukmachera obowiązuje prosta zasada: kod = voucher STS. Nie musisz więc czynić żadnych specjalnych wygibasów, aby voucher trafił w Twoje ręce. W zasadzie podamy Ci go tu i teraz! Na STS voucher to po prostu kod promocyjny o brzmieniu “MAXBONUS”. Dzięki niemu zgarniesz od bukmachera dodatkowe środki na rozpoczęcie gry, więc lepiej nie zapomnij, aby wpisać go podczas zakładania konta. Jeżeli przejdziesz do buka przy pomocy linka z naszej strony, to kod będzie już automatycznie wpisany w formularz STS! Rejestracja zdecydowanie będzie dzięki temu szybsza i prostsza.

Gdzie wpisać voucher STS?

voucher sts gdzie wpisać

Wielu graczy zadaje sobie to pytanie przed rejestracją na STS: gdzie wpisać voucher? Nie ma tutaj żadnych haczyków. Wystarczy Ci tylko wiedza, że kod = voucher STS. Jeżeli chcesz więc wykorzystać swój voucher, to wystarczy, że wpiszesz w odpowiednie pole kod promocyjny MAXBONUS. Już tłumaczymy, jak się za to zabrać!

 1. Przejdź na stronę STS przy pomocy przycisku na naszej stronie.
 2. Wypełnij formularz prawdziwymi danymi.
 3. Wpisz “MAXBONUS” w okienko “Kod promocyjny” i zaznacz wymagane zgody.
 4. Kliknij pomarańczowy przycisk “Dalej”.
 5. Wypełnij prawdziwymi danymi kolejną część formularza i zakończ rejestrację przy użyciu pomarańczowego przycisku.

I już, to naprawdę takie proste! Wpisałeś kod w trakcie rejestracji na STS? Voucher został więc przez Ciebie wykorzystany i otrzymasz wszystkie wiążące się z tymi korzyści.

Odbierz mega bonusy za voucher do STS!

Bonus powitalny 1200 zł + 234 zł zakład bez ryzyka + 30 zł freebet

Aż do 1504 zł!
 • 18+ | Obowiązuje regulamin
freebet 30 zł: x3 w ciągu 120 dni cashback 234 zł: x1 100 % do 1200 zł: x3 w ciągu 120 dni cashback 20 zł (Betgames): x3 cashback 20 zł (wirtualne): x3 Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Już wiesz, jak wykorzystać kod – voucher STS czeka na Ciebie z całą masą przyjemności! Ale na czym dokładnie polegają te wszystkie bonusy powitalne? Czytaj dalej – wymieniamy je dla Ciebie wszystkie po kolei, złotówka po złotówce! Pamiętaj, że tutaj opisujemy każdą ofertę w skróconej formie. Pełen regulamin promocji znajdziesz na stronie bukmachera STS. Voucher również jest tam dokładnie opisany. Warto zapoznać się z dostępnymi materiałami, jeżeli przychodzą Ci do głowy jakiekolwiek wątpliwości.

Darmowy zakład 30 zł bez depozytu

Na dobry początek otrzymany od STS voucher pozwoli Ci odebrać darmowe środki na wypróbowanie usług STS. Konkretnie mowa o trzech dyszkach, którymi możesz dysponować w dowolny sposób – albo postawić jeden porządny zakład, albo kilka mniejszych kuponów. Jeżeli w ciągu 120 dni dokonasz trzykrotnego obrotu po kursie minimum 1.91, to będziesz mógł nawet spokojnie wypłacić tę otrzymaną od bukmachera kasę na konto bankowe!

100% do 1200 zł – bonus reload

sts bonus powitalny

Pewnie Cię zdziwiło, że możesz dostać od STS bonus jeszcze przed wpłatą jakiejkolwiek kasy. Ale na darmowym zakładzie się oczywiście nie kończy. Kolejne w kolejce jest 100% od pierwszego depozytu do maksymalnej kwoty 1200 zł. Nie ma tutaj żadnych komplikacji – wystarczy, że założysz konto, zaznaczysz w trakcie rejestracji chęć odebrania bonusu i dokonasz pierwszego depozytu. Bukmacher obdaruje Cię w zamian za to podwojeniem Twojej wpłaty, przy czym maksymalnie możesz otrzymać 1200 zł bonusu. Warunek wypłaty jest taki sam jak w poprzednim bonusie – musisz tylko trzykrotnie obrócić otrzymaną kasą po kursie minimalnym 1.91. Żeby odebrać ten reload od STS, voucher nie jest konieczny – ale i tak warto go wpisać, aby uzyskać pozostałe bonusy!

Ubezpieczony zakład 234 zł

Kasa wpłacona? Voucher STS wykorzystany? No to super, bo teraz czas na Twój pierwszy zakład – a dzięki pakietowi bonusowemu będziesz mógł skorzystać z ubezpieczenia na kwotę do 234 zł. Wystarczy, że postawisz kupon SOLO lub AKO na kwotę minimum 20 zł. Jeżeli przegrasz, otrzymasz zwrot całej postawionej kasy do kwoty maksymalnie 234 zł. Zapewne chcesz jak najszybciej wypłacić swój cashback? Bez obaw, wystarczy trzykrotny obrót po kursie minimalnym 1.91. Bonusy przyznawane za kod naprawdę robią wrażenie tym, jak bardzo przyjazny dla użytkowników jest ich regulamin.

Cashback 20 zł wirtual

Czy próbowałeś kiedyś gry w sporty wirtualne? Ten interesujący rodzaj obstawiania jest dostępny 24/7 – to świetny wybór nietypowe dni czy godziny. Jeżeli brzmi to dla Ciebie interesująco, to zapewne ucieszy Cię oferowany przez STS cashback na wirtual. Do promocji zaliczają się postawione przez Ciebie zakłady na sporty wirtualne w trakcie pierwszej doby Twojego korzystania z usługi. Minimalny akceptowalny kurs to 1.90. Bukmacher zwróci Ci aż do 20 zł ze stawek, które przegrasz. Aby wypłacić cashback, jako że otrzymasz go w formie bonusu, będziesz musiał trzykrotnie obrócić nim po kursie 1.91. 

Cashback 20 zł Betgames

sts bonus powitalny betgames

Betgames to innowacyjna usługa STS, dzięki której możesz stawiać zakłady na odbywające się na żywo rozgrywki karciane. Tę usługę również możesz wykorzystać bez ryzyka dzięki bonusowi powitalnemu. Voucher do STS nie jest konieczny, aby wziąć udział w tej akcji. Po prostu zacznij obstawiać Betgames na kuponach z kursem minimalnym 1.90. Jeżeli przegrasz nawet więcej niż raz, to nic się nie stanie – po upływie doby STS zwróci Ci kasę do maksymalnie 20 zł. Będziesz mógł wypłacić tę kwotę po obróceniu nią trzy razy z kursem minimalnym 1.91.

Kto może skorzystać z vouchera?

Chyba przyznasz, że oferowany przez STS voucher prezentuje się całkiem zachęcająco – a w szczególności bonusy, które można za niego odebrać. A dla kogo jest przeznaczony kod promocyjny? Aby go wykorzystać i dostać bonusy, musisz spełniać kilka prostych warunków:

 • Nie posiadać jeszcze konta w serwisie STS. Voucher jest przeznaczony wyłącznie dla nowych graczy i każdy może skorzystać z niego tylko jeden raz.
 • Mieć ukończony osiemnasty rok życia. Z usług STS mogą korzystać jedynie osoby pełnoletnie.
 • Znajdować się na terenie Polski.

Dobrze byłoby też, abyś posiadał konto bankowe w polskim banku – tylko tam będziesz mógł wypłacić wygrane w serwisie pieniądze! Pamiętaj, że po założeniu konta na STS będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość przy pomocy dokumentu takiego jak dowód osobisty albo paszport. Potrzebne będą zdjęcia albo skany – możesz przygotować je sobie już wcześniej, aby mieć wszystko gotowe i jak najszybciej uzyskać pełną weryfikację.

Gdzie znaleźć regulamin vouchera?

Na STS voucher jest oczywiście objęty specjalnym regulaminem. Sprawa ma się zresztą tak samo w przypadku wszystkich innych akcji promocyjnych i bonusów. Jeżeli masz jakieś wątpliwości lub po prostu lubisz mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, to możesz – a wręcz powinieneś – zapoznać się z pełnymi zasadami promocji. Znajdziesz je oczywiście nigdzie indziej jak na stronie STS. Czy jest jeszcze coś, nad czym się zastanawiasz albo chcesz przypomnieć sobie najważniejsze punkty z tego artykułu? Na samym dole znajdziesz sekcję FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania i oczywiście odpowiedzi!

FAQ

Skąd wziąć voucher STS?

U tego buka voucher to to samo, co kod promocyjny “MAXBONUS” <- więc już go masz!

Co można dostać za voucher STS?

Bonus powitalny o podwyższonej wartości, czyli łącznie 1504 zł, w tym 100% do 1200 zł, freebet 30 zł, cashback 234 zł, cashback Betgames 20 zł i cashback wirtual 20 zł.

Jak wykorzystać voucher STS?

Wystarczy, że w trakcie rejestracji w serwisie wpiszesz kod “MAXBONUS” w odpowiednie pole.

Za który voucher można dostać w STS zakład bez ryzyka?

Voucher, za który możesz dostać zakład bez ryzyka to kod promocyjny “MAXBONUS”.

Za który voucher można dostać w STS freebet na 30 PLN?

Freebet 30 zł również jest dostępny za voucher, czyli kod “MAXBONUS”.