Jak dokonać wpłaty i wypłaty

STS płatności: strona i apka

Obstawiaj w STS!

STS

100/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 18/06/2024
 • Mocny bonus powitalny
 • Potężna oferta zakładów prematch i live

Wykorzystaj w STS kod promocyjny i zgarnij więcej!

STS to największy bukmacher w Polsce. Nic więc dziwnego, że i ofertę ma rewelacyjną! A jeśli wykorzystasz w STS kod promocyjny, Twój pakiet powitalny wzrośnie!

Jak dokonać na STS płatności?

Dowiedz się wszystkiego o tym, w jaki sposób ogarnąć na STS płatności. Czeka na Ciebie dokładna lista czynności, które musisz wykonać, żeby dokonać na STS wpłaty nowych środków lub wypłaty wygranych pieniędzy, a także opis dostępnych metod płatności.

STS płatności: wpłaty i wypłaty krok po kroku

Oto listy kroków, których musisz dokonać, aby załatwić na STS wpłaty i wypłaty.

Depozyt w STS: wpłata

 1. Zaloguj się na swoje konto STS przy pomocy pomarańczowego przycisku Zaloguj w prawym górnym rogu.
 2. Wejdź w zakładkę Wpłata znajdującą się po zalogowaniu w prawym górnym rogu.
 3. Naciśnij na strzałkę po prawej od wybranej metody płatności.
 4. Postępuj zgodnie z instrukcjami wybranego systemu płatności.

Pamiętaj, że kiedy wykonasz na STS depozyt po raz pierwszy, możesz otrzymać od buka bonus powitalny! Wystarczy też wpłacić tylko 20 PLN, aby Twój pierwszy zakład był ubezpieczony, już nie wspominając, że masz szansę na darmowy zakład o wartości 30 zł! Nie będziemy się tutaj rozpisywać, ale warto, żebyś wiedział, że za nasz kod promocyjny możesz dostać od STS naprawdę dużo bonusów. Oprócz tego, sprawdź również STS oferta na tydzień.

Przelew z STS: wypłata

 1. Zaloguj się na swoje konto STS przy pomocy pomarańczowego przycisku Zaloguj w prawym górnym rogu.
 2. Wejdź w zakładkę Moje konto znajdującą się po zalogowaniu w prawym górnym rogu.
 3. Z belki po lewej stronie wybierz Wypłaty (piąta opcja od góry).
 4. Upewnij się, że na ekranie widnieje właściwy numer konta bankowego.
 5. Wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić i swoje hasło, aby autoryzować transakcję, a następnie naciśnij Wypłać.

Dostępne metody płatności w STS

Bukmacher STS w celu dokonania depozytu oferuje 6 internetowych metod płatności oraz umożliwia wpłatę pieniędzy w jednym z ich licznych punktów obecnych w wielu miastach Polski. Należy pochwalić naprawdę dobre i wygodne dla użytkownika funkcjonowanie systemu. Nie obowiązują żadne prowizje, więc na koncie STS pojawi Ci się dokładnie tyle pieniędzy, ile wpłacisz. Depozyty są także procesowane bez żadnego czasu oczekiwania – niezależnie od tego, jaką wybierzesz metodę płatności.

STS wpłata: jakie są dostępne metody?

STS wpłata

Na STS płatności prezentują się naprawdę dobrze. Ten bukmacher wprowadził do swojej oferty godną pochwały różnorodność, w tym jako pierwszy na polskim rynku umożliwił wpłacanie kasy przy pomocy PayPala.

Metoda wpłatyMin./max. depozytOpłata dodatkowaCzas trwania
Visa/MasterCardMinimum 1 złBraknatychmiast
PayUMinimum 1 złBraknatychmiast
DotpayMinimum 1 złBraknatychmiast
SkrillMinimum 10 złBraknatychmiast
NetellerMinimum 10 złBraknatychmiast
Tpay.comBez limituBraknatychmiast
Punkt STS (wpłata gotówkowa)Bez limituBraknatychmiast

STS wypłata: jakie są dostępne metody?

STS wypłata

Niestety jeśli chodzi o wypłaty, STS już się tak nie popisuje. Mamy tutaj klasyk polskiego rynku bukmacherskiego, choć nie można tutaj winić firmy, bo ograniczenia wynikają z polskiego prawa. Na STS przelew na konto bankowe to jedyna opcja. Chodzi oczywiście o to konto, które podałeś podczas zakładania konta. Musi być ono założone na nazwisko właściciela konta – czyli na Twoje, niczyje inne.

Metoda wypłaty  Min./max. kwotaOpłata dodatkowaCzas trwania
STSpay – na konto bankoweMinimum 1 złBrak15 minut w przypadku 11 wybranych banków
do 2 dni w przypadku pozostałych banków

Banki objęte programem szybkich STS płatności to mBank, ING, PKO, Millenium, Santander, Alior Bank, inteligo, Bank Pekao, Get In Bank, Noble Bank i BGŻ BNP Paribas. Jeśli masz konto w jednej z tych instytucji, nie będziesz musiał przejmować się długim czasem oczekiwania na pieniądze. STS zaznacza jednak, że na wypłaty mogą mieć wpływ nieprzewidziane awarie czy opóźnienia po stronie systemów bankowych.

Jak robić w STS wpłaty przez aplikację?

 1. Wejdź do aplikacji STS i zaloguj się na swoje konto.
 2. Stuknij w kwotę Twojego salda w górnej części ekranu.
 3. Wybierz opcję STS “Wpłata”.
 4. Wybierz odpowiednią metodę płatności, wpisz kwotę i naciśnij przycisk “Rozpocznij wpłatę”.

Jak zrobić z STS wypłaty przez aplikację?

 1. Wejdź do aplikacji STS i zaloguj się na swoje konto.
 2. Stuknij w kwotę Twojego salda w górnej części ekranu.
 3. Wybierz opcję STS “Wypłata”.
 4. Potwierdź, że podany jest poprawny numer konta bankowego, wpisz odpowiednią kwotę i naciśnij przycisk “Zleć wypłatę”.

Płatności w punktach STS – transakcje w lokalach

U bukmachera STS wpłata jest możliwa do wykonania również w dosyć tradycyjny sposób, czyli gotówką w punkcie stacjonarnym. To oznacza, że w lokalu możesz nie tylko zapłacić za pojedynczy kupon, ale również doładować swoje konto STS. Wypłata tej kasy albo granie przy jej pomocy będzie potem dostępne przez internet.

Co zrobić w przypadku problemów z transakcjami?

Jeżeli pojawią się jakieś problemy i nie przejdą Ci na STS płatności, nie musisz od razu zaczynać rozpaczać. Ten serwis bukmacherski ma jedno z najlepszych biur obsługi klienta na rynku. Gotowi do pomocy konsultanci są w pracy 24/7, udzielają oni też pomocy nie tylko po polsku, ale również w innym języku! Ktoś tam na pewno już więc o Ciebie zadba i rozwiąże Twój problem. Możesz skontaktować się z pracownikiem STS przy pomocy formularza albo czatu na żywo. Pamiętaj, że na stronie jest także dostępna wyczerpująca sekcja FAQ – możliwe, że znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytania.

FAQ

Czy podczas STS płatności muszę uiścić jakąś prowizję?

Przy każdej z metod płatności prowizja wynosi 0%. To znaczy, że zawsze na koncie STS otrzymasz dokładnie tyle pieniędzy, ile wpłacisz.

Jak działa potwierdzanie tożsamości?

W związku z obowiązującym w Polsce prawem bukmacherzy są zobowiązani podczas rejestracji poprosić Cię o dokumenty, które zweryfikują Twoją tożsamość i pełnoletność. STS nie jest wyjątkiem, zakładając konto musisz więc dostarczyć zdjęć lub skanów swoich dokumentów. Pamiętaj też, że podczas rejestracji możesz zdobyć bonus powitalny na swój pierwszy depozyt!

Jakie są minimalne kwoty na STS depozyt i STS wypłatę kasy?

Minimalna kwota depozytu jest zależna od wybranej przez Ciebie metody płatności. W przypadku tpay.com i wpłaty w punkcie stacjonarnym nie obowiązują żadne limity. Przez dotpay, PayU, Visę i MasterCard musisz wpłacić przynajmniej 1 zł, a przez Skrill i Neteller – co najmniej 10 zł. Kiedy natomiast chcesz wypłacić pieniądze, musisz zlecić na STS przelew na kwotę co najmniej 1 zł.

Ile to będzie trwało, aż na STS płatności zakończą procesowanie?

Niezależnie od wybranej metody depozytu pieniądze pojawią się na Twoim koncie STS od razu, bezpośrednio po wpłacie. Jeśli chodzi o wypłaty, klienci 11 wybranych banków otrzymają na konto bankowe swoje pieniądze w około 15 minut. Klienci innych banków będą musieli poczekać około jednej lub dwóch dób.

Jak mogę anulować zlecenie wypłaty?

Taka ewentualność nie jest przewidziana w systemie, ale w nieprzewidzianych wypadkach wystarczy skontaktować się z obsługą klienta STS.

Czy można wypłacać środki na konto zagraniczne?

Niestety konto, na które wypłacasz musi być założone w polskim banku.

Jakie są dostępne metody płatności na STS?

Dostępne na STS wpłaty środków to Visa/MasterCard, PayU, Dotpay, Skrill, Neteller, Tpay.com i wpłata gotówkowa w punkcie STS. Wypłacić pieniądze można przelewem na konto.