Kolejna innowacja!

STS BetBooster

Każdy z nas lubi nowości w zakładach bukmacherskich, a STS jest tym operatorem, który przyzwyczaił do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań. Tak jest i tym razem. Poznaj nową usługę w stajni STS – BetBooster.

Czym jest w STS BetBooster? Sporym udogodnieniem!

betbooster w sts

Bukmacher STS jeszcze bardziej chce poszerzać swoje horyzonty. Dlatego też zdecydował się zgarnąć na wyłączność usługę BetBooster w Polsce, a mało tego, jest jednym z trzech pierwszych operatorów, którzy na świecie zdecydowali się “odpalić” ten gadżet. Tyle słowem wprowadzenia, a o co chodzi w tej tajemniczo brzmiącej innowacyjności?

BetBooster to spore ułatwienie przy stawianiu zakładów bukmacherskich. Wszystko oparte jest na algorytmach sztucznej inteligencji i ma za zadanie ułatwić Ci obstawianie meczów. Zapewne zastanawiasz się, w jaki sposób to działa? Otóż na stronie oraz w aplikacji STS BetBooster łączy ze sobą interesujące statystyki i dopasowuje do nich konkretne zakłady bukmacherskie. Najprościej wytłumaczyć to na przykładzie.

Wyobraź sobie, że chcesz postawić zakład na mecz Premier League, Aston Villa – Newcastle. Wchodzisz w zakładkę meczową, gdzie u góry przywita Cię widżet o nazwie BetBooster.

sts betbooster

Na nim zauważysz kilka statystyk, jak na przykład to, że Newcastle przegrało 6 z ostatnich 10 meczów wyjazdowych czy fakt, że “Sroki” straciły pierwszego gola w 8 z 10 ostatnich meczów wyjazdowych. Automatycznie przy statystykach pojawiają się konkretne zakłady, które jednym kliknięciem możesz przenieść do swojego kuponu. Trzeba przyznać, że takie podpowiedzi da się lubić! Tym bardziej, że na stronie i w aplikacji STS BetBooster jest dostępny zarówno na zakładach przedmeczowych, jak i na żywo. I nie ma tu znaczenia, czy to Premier League czy 5. liga angielska, bo BetBooster został podłączony do wszystkich meczów piłki nożnej – także na polskim podwórku!

W jakich sportach dostępny jest BetBooster?

BetBooster dostępny jest póki co tylko na piłce nożnej, ale już trwają prace, by pojawił się także przy spotkaniach tenisa ziemnego. Docelowo bukmacher STS chce wprowadzić to rozwiązanie dla wszystkich dyscyplin sportowych w swojej ofercie. Jeżeli chcesz sprawdzić, jak działa ten gadżet, pamiętaj, że możesz zarejestrować się u bukmachera, wykorzystując nasz kod promocyjny STS, dzięki czemu zgarniesz wyższe bonusy na start aż do 1685 zł: 100% do 300 zł, cashback do 125 zł, dwa bonusy 50% po 500 zł i 700 zł oraz 60 zł extra za wykonanie kilku zadań.

Czy warto korzystać z podpowiedzi sztucznej inteligencji?

Oczywiście, że tak! Na stronie STS BetBooster sprawia, że już teraz nie musisz przeglądać innych witryn w poszukiwaniu ciekawych statystyk, a wszystko masz wyłożone jak na tacy. Oczywiście, może zdarzyć się tak, że żadna z zaprezentowanych podpowiedzi Cię nie zainteresuje i wybierzesz całkiem inny zakład – masz do tego prawo.

Pamiętaj także, aby nie sugerować się wyłącznie tym, co podpowiada BetBooster. Owszem, jest to pewne nakierowanie, kiedy nie masz pomysłu czy nie jesteś pewny swoich przewidywań, ale z drugiej strony – każda seria w piłce nożnej czy w innych dyscyplinach kiedyś się kończy. Nawet ta najdłuższa. Dlatego też na samym końcu, to Ty podejmuj decyzję na co stawiasz.

Jak widzisz BetBooster to innowacyjny pomysł, możliwy dzięki zaawansowanym algorytmom sztucznej inteligencji. To dopiero początki, a jak przekazał STS i producent, dostarczający to rozwiązanie, wciąż trwają prace, by jeszcze bardziej ułatwiać obstawianie meczów. Aż jesteśmy ciekawi, co z tego wyniknie.