Zakłady wirtualne Superbet: warto?

Superbet sporty wirtualne

Graj w wirtuale!

Chcesz obstawiać sporty wirtualne? Superbet może być ciekawym wyborem. Bukmacher ma do wyboru kilka nietypowych dyscyplin w wirtualnej formie. Przyjrzyjmy się jego ofercie i sprawdźmy, czy warto wybrać tego buka do obstawiania.

Sporty wirtualne Superbet – krok po kroku

sporty wirtualne superbet

Zdaniem wielu graczy obstawianie sportów wirtualnych to tak samo dobra zabawa jak puszczanie kuponów na rzeczywiste mecze. Wirtual ma jednak kilka dodatkowych zalet – jako że spotkania nie odbywają się naprawdę, tylko są generowane na bieżąco przez komputer, to transmisje są dostępne do oglądania i obstawiania o każdej porze. Do tego mecze są szybkie i dynamiczne, wystarczy dosłownie kilka minut, aby postawić zakład, obejrzeć całe spotkanie i poznać jego ostateczny rezultat.

Brzmi interesująco i chcesz obstawiać sporty wirtualne? Superbet ma dla Ciebie szeroką ofertę różnych dyscyplin do wyboru. Oto kilka prostych kroków, które powinieneś wykonać, aby postawić swój pierwszy kupon na wirtual.

 • Załóż konto na Superbet. Jeśli chcesz odebrać podwyższony bonus powitalny, przejdź do serwisu przy pomocy naszego linku partnerskiego.
 • Zdeponuj środki
 • wybierz sekcję “Wirtualne”.
 • Wybierz dyscyplinę, na którą chcesz puścić kupon.
 • Kliknij na kurs przy interesującym Cię wydarzeniu.
 • Wpisz stawkę w kupon, przyjrzyj się wyliczeniom co do potencjalnej wygranej i jeżeli wszystko Ci odpowiada – zatwierdź zakład.

Zakłady wirtualne Superbet – zasady

Ogólnie obstawianie poszczególnych sportów wirtualnych jest na Superbet bardzo podobne do tego, jak wygląda puszczanie kuponów na daną dyscyplinę rozgrywaną “w realu”. Zarówno zasady samych zawodów, jak i rynków dostępnych na wydarzenia będą więc dla Ciebie prawdopodobnie dość naturalne i oczywiste. Superbet ma w ofercie wirtuali tylko wyścigi, więc… skoncentruj się na tym, kto jest na prowadzeniu, to na pewno się nie zgubisz!

Zakłady wirtualne Superbet to bukmacherka jak każda inna, więc warto mieć także na względzie ogólne postanowienia regulaminu i polskiego prawa. Decydują one o tym, kto będzie mógł postawić nie tylko na wirtuale, ale w ogóle na jakiekolwiek wydarzenie z oferty buka.

 • Aby założyć konto na portalu bukmacherskim, trzeba mieć ukończone 18 lat.
 • Jako że wymagana jest weryfikacja wieku, potrzebujesz dysponować już oficjalnym dokumentem tożsamości, na przykład dowodem albo paszportem.
 • Aby wypłacić swoje wygrane, musisz posiadać konto w polskim banku.
 • Tylko osoby przebywające na terenie Polski mogą wziąć udział w obstawianiu.

Sporty wirtualne Superbet – oferta

Superbet sporty wirtualne

Oferta sportów wirtualnych na Superbet jest albo bardzo wąska, albo bardzo szeroka – zależy kogo spytać. O co nam chodzi z tymi zagadkami? Już tłumaczymy. U tego bukmachera w ofercie jest aż pięć różnych dyscyplin, czyli więcej niż u wielu konkurentów z polskiego rynku – to zdecydowanie duży plus. Problemem dla niektórych może się natomiast okazać fakt, że… na Superbet wirtualne sporty to tylko wyścigi. 

Każda ze wspomnianych pięciu dyscyplin polega na ściganiu się – to konnym, to samochodowym, to żużlowym. Jeżeli więc jesteś fanem takich sportów, to nie musisz już dalej szukać bukmachera, znalazłeś dla siebie raj na ziemi. Jeśli natomiast, podobnie jak wielu innym Polakom, zależy Ci na dostępności takich sportów jak piłka nożna czy tenis… Houston, mamy problem.

Wirtualne sportyDostępne wydarzenia
wyścigi konne
wyścigi chartów
wyścigi chartów 2
wirtualny żużel
wyścigi samochodowe
zakłady główne – kto zajmie które miejsce
kolejność w top 2
H2H (tylko dla żużla)

Jak widzisz po tabelce powyżej, pozornie sporty wirtualne Superbet są bardzo zróżnicowane, ale w praktyce jest do wyboru pięć bardzo podobnych dyscyplin, dla których są dostępne praktycznie identyczne rynki. Aktualną ofertę znajdziesz oczywiście na stronie bukmachera.

Na pochwałę zasługuje oprawa graficzna – transmisje ogląda się bardzo przyjemnie. Szkoda jednak, że zawodnicy są oznaczeni numerkami nawet w przypadku żużla i wyścigów samochodowych, gdzie można by się pokusić o wymyślenie dla rajdowców fikcyjnych nazwisk. Na pewno pozwoliłoby to mocniej wczuć się w ich wirtualne zmagania. Obecnie użytkownikom pozostaje obstawianie na zmagania jedynki z dwójką, trójką i tak dalej.

Kursy w sportach wirtualnych

Na Superbet wirtualne sporty mają opłacalne kursy. Oczywiście wszystko zależy od konkretnego wydarzenia i rynku, ale w ogólnym rozrachunku można powiedzieć, że bukmacher ma uczciwą ofertę. Przy odrobinie szczęścia można stawiać u niego opłacalne kupony na wirtual.

Bonusy i promocje w Superbet

Superbet ma zarówno ofertę powitalną, jak i całkiem sporo promocji i bonusów dla stałych użytkowników. Akcje są jednak przeważająco skoncentrowane wokół piłki nożnej, więc fani wirtuali zwykle muszą obejść się smakiem.

Bonus na start

Odbierz aż do 3755 zł

Aż do 3755 zł
 • 18+ | Obowiązuje regulamin
Freebet 35 zł: bez obrotu!; Freebet (mobile): 20 zł: bez obrotu! Freebet 100% do 200 zł i cashback do 3500 zł Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

W ramach promocji na start łącznie możesz odebrać od Superbet dobre kilka bonusów. Składa się na nie między innymi freebet za użycie naszego linka partnerskiego, po kliknięciu w który zobaczysz kod promocyjny przy rejestracji w serwisie. Do tego bukmacher dokłada jeszcze reload od pierwszego depozytu oraz naprawdę duży cashback na zakłady przegrane w ciągu pierwszego tygodnia obstawiania. Oferta powitalna jest opłacalna i zróżnicowana, ale niestety regulamin promocji wyklucza wydawanie dodatkowych środków na sporty wirtualne. Bonus będziesz mógł zatem wykorzystać na inne rodzaje zakładów, jeżeli one również Cię interesują.

Zakłady na sporty wirtualne w Superbet

Oferta sportów wirtualnych na Superbet jest niezła, ale przydałoby się, żeby bukmacher jeszcze ją rozwinął. Brakuje lubianych przez Polaków dyscyplin takich jak piłka nożna, co dziwi szczególnie dlatego, że ten buk słynie przecież ze skupienia na futbolu. Przydałoby się też trochę bonusów na wirtuale. Będziemy trzymać kciuki, żeby bukmacher przyłożył się do tej sekcji swojej oferty i z czasem coraz bardziej ją rozwijał.