Odkryj nieznane!

Jak obstawiać MAXIKOMBI STS?

Graj w STS!

Czym jest MAXIKOMBI STS? Rodzajem zakładu, który wprowadza pewną innowacyjność w stosunku do tradycyjnych kuponów solo czy ako. W naszym tekście krok po kroku zapoznamy Cię z jego zasadami i wyczulimy, na co zwracać szczególną uwagę.

STS

100/100
 • Legalny bukmacher Polska
 • Sprawdzone i zweryfikowane 29/05/2024
 • Mocny bonus powitalny
 • Potężna oferta zakładów prematch i live

Wykorzystaj w STS kod promocyjny i zgarnij więcej!

STS to największy bukmacher w Polsce. Nic więc dziwnego, że i ofertę ma rewelacyjną! A jeśli wykorzystasz w STS kod promocyjny, Twój pakiet powitalny wzrośnie!

Czym jest kupon MAXIKOMBI STS?

Jak sama nazwa wskazuje, MAXIKOMBI STS to kupon kombinacyjny, inaczej zwany też systemowym. Dzięki niemu masz możliwość grania na systemy np. 2 z 3, a w każdym systemie możesz umieszczać nie tylko zakłady pojedyncze, ale i akumulowane. Istotą takich zakładów jest fakt, że w przypadku przytaczanego systemu 2 z 3, wystarczy, że trafisz 2 z 3 ustalonych kombinacji, a określona wygrana wpadnie na Twoje konto. Oczywiście będzie ona niższa w stosunku do tego, co mogłeś wygrać za wszystkie trafione kombinacje.

To, co właśnie najlepsze, jeśli chodzi o zakład MAXIKOMBI STS to fakt, że jeden nietrafiony system (czy nawet więcej w przypadku choćby systemu 2 z 4) nie przekreśla Twojego kuponu.

Jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z takim rodzajem zakładu bukmacherskiego, to dobrze rozumiemy, że może to brzmieć zawile. Dlatego w dalszym fragmencie tekstu posłużyliśmy się przykładem z życia wziętym, żebyś jeszcze bliżej poznał, jak funkcjonuje w STS MAXIKOMBI.

Jak obstawiać MAXIKOMBI STS?

Generalnie w STS MAXIKOMBI nie różni się wielce od tradycyjnego obstawiania. Wybór zakładów i umieszczenie ich na kuponie przebiega dokładnie tak samo, jak w przypadku dobrze Ci znanych zakładów pojedynczych czy akumulowanych. Cała zabawa zaczyna się dopiero wtedy, kiedy zmienisz rodzaj zakładu na MAXIKOMBI STS. Wówczas wybierasz rodzaj systemu i szeregujesz zakłady w odpowiednie grupy. Zacznijmy jednak od początku.

 • Kupon MAXIKOMBI STS może zawierać jedynie zdarzenia z podstawowej oferty bukmachera, z wyłączeniem takich ofert, jak SUPEROFERTA czy HIT DNIA.
 • Musisz umieścić na kuponie co najmniej 2 zdarzenia, aby aktywować opisywany rodzaj zakładu. W naszym przykładzie posłużymy się na początku systemem 2 z 3, z trzema zdarzeniami.
 • Po wrzuceniu na kupon trzech zdarzeń i kliknięciu u góry na “MAXIKOMBI”, Twoim oczom ukaże się poniższy widok.
maxikombi STS
 • Widzisz tutaj klasyczny zakład MAXIKOMBI STS, składający się z trzech pojedynczych zakładów A, B oraz C. Czas teraz na wybranie systemu i stawkę na każdą możliwą kombinację (np. AC).
sts maxikombi
 • W przypadku trzech zdarzeń możesz wybrać system 1 z 3, 2 z 3 lub 3 z 3. Możesz też zagrać na dwa lub wszystkie z nich. My zdecydowaliśmy się na system 2 z 3, grając po 5 złotych na każdą z trzech możliwych kombinacji (AC, BC, AB). Oznacza to, że do wygrania kuponu, koniecznie jest trafienie 2 z 3 widocznych zdarzeń.
 • W dowolnym momencie przy przygotowywaniu kuponu możesz kliknąć na “podgląd”, gdzie zobaczysz potencjalną wygraną dla każdej kombinacji.
sts podgląd kuponu
 • To jednak nie wszystko, bowiem w STS MAXIKOMBI nie ogranicza się wyłącznie do pojedynczych zakładów. Możesz w jednej grupie umieścić kilka różnych zakładów. Przeróbmy teraz przygotowany przez nas kupon z trzema zdarzeniami na system 1 z 2.
kupon maxikombi sts
 • Jak widzisz, stworzyliśmy dwie grupy (kombinacje): A – w której znajdują się dwa zakłady i B – z jednym zakładem. W ten oto sposób możemy zagrać system 1 z 2, gdzie wystarczy nam trafienie jednej z tych grup, aby odebrać potencjalną wygraną
 • I możesz tak kombinować praktycznie bez końca, ponieważ na pojedynczym kuponie MAXIKOMBI STS może się znaleźć od 2 do nawet 100 zdarzeń!
 • Kiedy już będziesz gotowy, pozostaje Ci ustalić stawkę na wybraną kombinację lub na wszystkie z nich, po czym ujrzysz finalną stawkę kuponu. Zatwierdzasz, wysyłasz i ściskasz kciuki!
sts kupon

Przyznasz, że w STS MAXIKOMBI to świetna sposobność, aby umieszczać na kuponie wiele zdarzeń, a przy tym zapewnić sobie pewien margines błędu. Zrozumienie tego rodzaju zakładu bukmacherskiego wcale nie jest takie trudne, jakby mogło się na początku wydawać.

Czy oferowany przez STS MAXIKOMBI to jakiś bonus?

Skoro już bardzo dokładnie przyjrzeliśmy się mechanizmowi działania zakładów MAXIKOMBI, to warto też wyjaśnić wszystkie fakty i mity odnośnie bonusów czy wyższych wygranych. Jak to faktycznie z tym jest?

Ano nijak. Wielu graczy myli jednak promocję MULTI+, oferowaną przez Betclic z MAXIKOMBI od STS. W przypadku pierwszej oferty jest to bonus na tradycyjne zakłady akumulowane w postaci podwyższenia potencjalnej wygranej. Jeśli o MAXIKOMBI chodzi, jest to unikalny rodzaj kuponu bukmacherskiego, który nie jest bonusem, a daje nowe możliwości obstawiania ulubionych wydarzeń.

A skoro o bonusach mowa…

Korzystając z tego, że weszliśmy w tematykę bonusów bukmacherskich, warto wspomnieć, że nowi gracze mogą odebrać od STS kod promocyjny, który sprawi, że już na starcie zostaniesz zasypany najwyższymi bonusami na start, w postaci 100% do 300 zł, cashbacku do 100 złotych, dwóch kolejnych bonusów 50% do 500 zł oraz 700 zł oraz nieco mniejszych, ale równie atrakcyjnych ubezpieczeń na karty i wirtualne (po 20 zł). Z takim workiem prezentów możesz zacząć przygodę w STS, ale pamiętaj, że zakład MAXIKOMBI STS nie liczy się do warunków obrotu żadnym z tych bonusów.

Bonus powitalny 600 zł + 100 zł zakład bez ryzyka + 60 zł ekstra

Aż do 760 zł
 • 18+ | Obowiązuje regulamin każdej z ofert
1. depozyt 100% do 100 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 200 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 300 zł: x2 po 1.91; ZBR 100 z: bez obrotu! Bonusy 60 zł: x1 po 1.91 Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Kiedy warto postawić zakład MAXIKOMBI?

Zastanówmy się…

 • Wtedy, kiedy nie jesteś pewien wszystkich zdarzeń umieszczonych przez siebie na kuponie akumulowanym. Możesz zabezpieczyć go, przerabiając właśnie na MAXIKOMBI z marginesem jednego czy nawet dwóch błędów.
 • Kiedy chcesz nieco zaszaleć i zagrać na kilka sporych niespodzianek. Trafienie trzech sensacyjnych rozstrzygnięć po wysokich kursach jest praktycznie niemożliwe, ale w przypadku MAXIKOMBI i 1 z 3 lub 2 z 3, prawdopodobieństwo nieco wzrośnie.
 • Lub po prostu wtedy, kiedy… znudziłeś się tradycyjnymi zakładami solo i ako.

Kiedy NIE WARTO obstawiać kuponu MAXIKOMBI STS?

 • Kiedy kursy bukmacherskie na wybranych przez Ciebie zakładach są niskie. Wówczas wielce prawdopodobne, że na systemie MAXIKOMBI zarobisz niewiele lub nawet stracisz, trafiając chociażby 2 z 3 zdarzeń.
 • Kiedy chcesz szybko zarobić i wybierasz bez żadnej analizy trzy zakłady z ogromnymi kursami, licząc, że może któryś wejdzie. Styl kamikadze w zakładach bukmacherskich się nie sprawdza. Sorry, ale nie i już.

MAXIKOMBI STS (nie) dla każdego?

Jak widzisz, MAXIKOMBI to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych, pewnie dobrze Ci już znanych zakładów bukmacherskich. Musisz jednak wiedzieć, że nie warto ekscytować się na wyrost, a podejść do wszystkiego z chłodną głową. To, że MAXIKOMBI zabezpiecza w pewien sposób zakłady, nie oznacza, że nie masz możliwości przegrać. Masz, i to taką samą jak w przypadku każdego innego kuponu. Dlatego zastosuj się do naszych wskazówek i dokładnie przeanalizuj, czy granie kuponu MAXIKOMBI w przypadku wybranych przez Ciebie zakładów ma sens. Najlepiej jeśli zajrzysz na podgląd kuponu, do tabeli z wygranymi za poszczególne kombinacje i zestawisz sobie to w głowie wraz z potencjalnym ryzykiem.