Odbierz ofertę powitalną!

GO+bet bonus na start 930 zł

Odbierz bonus Go+bet

GO+bet

 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 24/06/2024
 • kod promocyjny MAXPROMO
 • jasne warunki bonusów

Poznaj Go+bet bonus powitalny na 24/06/2024

Na każdego nowego gracza czeka w zakładach bukmacherskich Go+bet bonus powitalny. Bukmacher proponuje 230 złotych, które zostało podzielone na bonus depozytowy do 200 zł oraz freebet o wartości 30 zł.

Go+bet bonus na start 2024

Jak już wspomnieliśmy na wstępie tekstu, w zakładach bukmacherskich Go+bet bonus na start może osiągnąć wartość nawet 930 złotych. To jednak nie jedyna oferta promocyjna w tym serwisie.

Go+bet bonusKwota bonusuRodzaj bonusu Go+bet
Depozytowydo 200 zł– 1. wpłata min. 20 zł,
– bonus 100% od depozytu na koncie,
– 3x obrót bonusem kuponami AKO z min. 2 zdarzeniami,
– min. kurs kuponu 1.80,
– 1x obrót depozytem kuponem AKO z min. 2 zdarzeniami
– min. kurs kuponu 1.80
Darmowy zakład30 zł– kod promocyjny: MAXPROMO
– obrót bonusem x1 (AKO z 3 zakł. + kurs min. 1.40)
Urodzinowy freebet25 zł– kupon z kursem łącznym min. 2.00
Przyjdź z kolegami50 zł– 50 zł bonusu dla Ciebie i każdego poleconego znajomego
SUPER GO BOOSTERS+200% do wygranej– kupon z podwyższonym kursem
Szalone kursywyższe kursy– najciekawsze wydarzenia dnia
Tydzień bez podatkuwyższe wygrane– brak 12% podatku od zakładów przez tydzień od rejestracji

Odbierz od Go+bet bonus powitalny do 230 zł

Go+bet bonus na start 230 zł

Bonus 100% od depozytu do 200 zł

Pierwszym bonusem powitalnym od GO+bet będzie klasyczne podwojenie depozytu. Bukmacher proponuje 100% dodatkowych środków do nawet 200 złotych. Żeby zdobyć te pieniądze na obstawianie należy:

 • założyć i zweryfikować konto w goplusbet.pl,
 • zaznaczyć zgody marketingowe,
 • wpłacić min. 20 zł w 1. depozycie.

To wszystko, bonus depozytowy już jest na Twoim koncie gracza. Jest to jednak konto bonusowe i żeby uwolnić otrzymaną kwotę, należy spełnić jeszcze warunki określone przez Go Bet.

Warunki bonusu

Jak prezentują się warunki bonusu od depozytu do 200 zł? Nie należą one do najprostszych, więc radzimy się teraz maksymalnie skupić:

 • 3x obrót bonusem kuponami AKO,
 • muszą mieć one min. 2 zdarzenia, a kurs kuponu to min. 1.30,
 • 1x obrót depozytem kuponem AKO,
 • musi mieć on min. 2 zdarzenia, kurs całkowity tego zakładu to min. 1.80.

Odbierz od Go+bet bonus powitalny – freebet 30 zł

Jeżeli zarejestrujesz kod promocyjny MAXPROMO, oprócz standardowych bonusów na start, otrzymasz także darmowy zakład o wartości 30 złotych. Od razu zaznaczmy, że jest to specjalny bonus Go+bet, który nie jest dostępny w regularnej ofercie bez kodu. Należy też rozwiać wątpliwości, że nie jest to darmowy zakład bez depozytu. Najpierw będziesz musiał doładować konto, a dopiero później, po spełnieniu warunków bonusowych, otrzymasz wspomniany freebet.

Jak dostać freebet 30 zł?

Spójrz, co zrobić, żeby otrzymać darmowy zakład od GoBet.

 • Zarejestruj konto, podając Go+bet kod promocyjny MAXPROMO.
 • Zaakceptuj zgody marketingowe.
 • Zweryfikuj swoją tożsamość, przesyłając skany dowodu tożsamości.
 • Do Twojego konta gracza zostanie dopisany darmowy zakład 30 zł.

Jak widać, kroki te nie są skomplikowane, ale należy przede wszystkim pamiętać o depozycie oraz jego obrocie. Dopiero później otrzymasz darmowy zakład, który ponownie będzie wymagał obrotu.

Warunki obrotu

Jak zatem obrócić darmowy zakład? Spójrz poniżej.

 • Freebet wymaga 1-krotnego obrotu.
 • Obrotu bonusem można dokonać wyłącznie na kuponach akumulowanych, które składają się przynajmniej z 3 zakładów.
 • Wymagany jest kurs min. 1.40 dla każdego zdarzenia na kuponie.
 • Czas na obrót to 7 dni.

Jak odebrać bonus Go+bet? Warunki bonusów w jednym miejscu!

Powyżej poznałeś, jak wygląda w Go+bet oferta powitalna. Czas jeszcze raz spojrzeć na najważniejsze warunki bonusów na start.

Go+bet bonusWarunki bonusu
Bonus 100% do 200 zł– 1. wpłata min. 20 zł,
– bonus 100% od depozytu na koncie,
– 3x obrót bonusem kuponami AKO z min. 2 zdarzeniami,
– min. kurs kuponu 1.80,
– 1x obrót depozytem kuponem AKO z min. 2 zdarzeniami
– min. kurs kuponu 1.80
Freebet 30 zł– obrót bonusem AKO z min. 3 zakładami i kursem poj. zakładu min. 1.40
– czas na obrót 7 dni
Bierz swój bonus!

Jak wypłacić bonus kiedy już go obrócisz?

Każdy otrzymany bonus, czy to cashback czy darmowy zakład, wymaga obrotu. Kiedy zrealizujesz warunki, będziesz mógł dokonać wypłaty środków. Dlatego też, warto spojrzeć na to, jak przebiega wypłata i jakimi metodami można wypłacać swoje wygrane.

Minimalna wypłata wynosi 20 złotych, a środki wysyłane są za pomocą bramki płatniczej Przelewy24. To dlatego większość transakcji księgowanych jest na rachunku bankowym już nawet w ciągu 15 minut, licząc od chwili złożenia stosownej dyspozycji. Bukmacher nie nalicza sobie dodatkowych opłat ani też nie pobiera prowizji.

Żeby wypłacić z GoPlusBet, należy zalogować się, a następnie kliknąć na ikonę konta. Po lewej wybierz “portfel” i “wypłata”. Wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić i postępuj według dalszych instrukcji.

Pozostałe bonusy

Przedstawiliśmy już wszystkie dostępne w Go+bet promocje powitalne, a czas przyjrzeć się bonusom dla zarejestrowanych graczy. W końcu, mogą z nich korzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci. Podpowiemy – jest w czym wybierać.

Tydzień bez podatku

We wcześniejszej wersji oferty na start w GO+bet dużą rolę odgrywał cashback, jednak tydzień gry bez podatku też jest atrakcyjny. Wystarczy zarejestrować się i zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe. Wówczas za postawienie kuponu typu AKO (min. 2 zdarzenia) po kursie całkowitym min. 2.00 za środki z konta depozytowego, bukmacher nie odliczy Ci 12% podatku. Oznacza to, że postawisz swój kupon jak za 100% środków, a więc i Twoja potencjalna wygrana będzie wyższa. I tak przez tydzień!

Urodzinowy Freebet

Go+bet freebet urodzinowy

Go+bet nagradza swoich graczy darmowym zakładem o wartości 25 złotych. Jest on dostępny 7 dni od dnia urodzin. Otrzyma go każdy, kto w historii konta dokonał depozytu o wartości co najmniej 10 złotych i postawił dowolny zakład. Freebet ważny jest przez siedem dni i można go aktywować na dowolnym kuponie, o kursie całkowitym wynoszącym przynajmniej 2.00.

Przyjdź z kolegami

Go+bet bonus za polecenie

Kolejna ciekawa promocja Go+bet to bonusy za zapraszanie znajomych. Za każdego poleconego znajomego, Ty oraz Twój znajomy, możecie otrzymać po 50 złotych bonusu. Żeby móc zapraszać znajomych, należy zdeponować i obrócić co najmniej 50 złotych. Następnie w Twoim profilu możesz wygenerować link polecający. Kiedy Twój znajomy z niego skorzysta, a następnie wpłaci i obróci min. 50 złotych, obaj otrzymacie po 50 złotych w bonusie. Go+bet nie limituje liczby poleconych znajomych, a więc zaproś ich tylu, ilu chcesz.

SUPER GO BOOSTERS

Go+bet promocje

Znalazła się też na Go+bet oferta, która podwyższa kursy bukmacherskie, a co za tym idzie wygrane na kuponach. Jest nią właśnie SUPER GO BOOSTERS. To podwyższony o minimum 200% kurs bukmacherski na promocyjne wydarzenie. Dotyczy on konkretnego zakładu – na przykład na zwycięstwo danej drużyny w nadchodzącym meczu Ligi Mistrzów.

Szalone kursy

Szalone kursy to kolejna okazja, żeby grać po wyższych kursach bukmacherskich. Tym razem bukmacher wybiera najbardziej interesujące wydarzenia dnia i podwyższa dla nich kursy. Sam możesz zdecydować, co obstawisz po promocyjnych mnożnikach.

Inne bonusy

To jeszcze nie wszystkie w Go+bet promocje. Warto regularnie zaglądać na łamy tego serwisu bukmacherskiego i sprawdzać krótkoterminowe oferty. Można spodziewać się bonusów, które są powiązane z najciekawszymi wydarzeniami dnia i tygodnia.

Dlaczego zawsze trzeba czytać regulamin bonusu?

Bez względu czy to powitalna promocja Go+bet czy jeden z bonusów dla starych graczy, zawsze należy czytać regulamin. Dzięki temu będziesz miał pewność, jak odebrać i obrócić bonus, a co za tym idzie, unikniesz błędów, popełnianych przez początkujących graczy. Wynikają one z lenistwa, a w konsekwencji, z niewiedzy.

FAQ

Jaki jest w Go+bet bonus powitalny?

Oferta powitalna to łącznie 930 złotych. Zawiera bonus 100% od depozytu do 300 zł, cashback do 500 zł oraz freebety 100 zł i 30 zł.

Czy bonus Go+bet należy obracać?

Tak. Cashback wymaga 3-krotnego obrotu na kuponach z min. trzema zakładami i kursem każdego zakładu min. 1.30. Freebet musi zostać obrócony jeden raz na kuponie Ako 3 po kursie każdego zdarzenia min. 1.40. Bonus depozytowy ma odrębne warunki, które przedstawiamy szczegółowo w naszym tekście.

Czy jest dostępny bonus bez depozytu?

Nie. W tym momencie GoBet nie proponuje darmowego zakładu bez depozytu.

Ile razy można odebrać bonus na start?

Każdy powitalny bonus Go+bet, a więc depozytowy, cashback i oba freebety można odebrać tylko jeden raz.