Będzie, nie będzie?

Zakłady na transfer Lewego

Obstawiaj Lewego!

No to jak będzie z tym Lewym, zmieni klub, nie zmieni? Od lat świat spogląda w jego stronę przy każdym okienku transferowym. W tej chwili możliwość zmiany klubu przez Lewandowskiego wydaje się całkiem realna, a więc BetFan wystawił dość szeroką ofertę na to, czy Lwy przejdzie do Barcelony!

Zakłady na transfer Lewandowskiego

Zakład na to, czy Robert Lewandowski zmieni w letnim oknie transferowym klub

Zacznijmy od tego najbardziej podstawowego rynku jeśli chodzi o przyszłość naszego zawodnika, czyli: czy Lewandowski zmieni klub? W zakładach BetFan szanse na to, że Lewy zmieni Bayern Monachium na inny klub rozkładają się następująco:

Czy Robert Lewandowski zmieni klub w letnim oknie transferowym?Kurs BetFan
Tak1.55
Nie2.25
Kursy na Lewego z BetFan z dnia 27.05.2022r.; oferta może ulec zmianie

Może się uda, może się nie uda, co? Wszyscy chyba jednak czujemy, że atmosfera wokół Lewandowskiego wskazuje na to, że jeszcze w tym roku zobaczymy zmianę klubu.

Robert Lewandowski: zakłady na klub zawodnika w dniu 01.09.2022

Kolejną propozycją do wrzucenia na kupon, jest gdzie będzie grał Lewandowski od września 2022 roku? W oczach BetFan wygląda to tak:

Lewandowski po okienku transferowymKurs BetFan
FC Barcelona1.70
Bayern Monachium2.00
Real Madryt5.00
PSG8.00
Manchester United17.00
Chelsea20.00
Kursy na Lewego z BetFan z dnia 27.05.2022r.; oferta może ulec zmianie

Bukmacher za najbardziej prawdopodobne scenariusze na wrzesień uznaje opcje gry Lewego w Barcelonie albo dalej w Monachium. Do listy “być może” łapie się także gra w Madrycie. Na ile faktycznie może się stać tak, że Lewandowski zacznie grać dla Realu?

Czy jeśli Robert Lewandowski zostanie w Bayernie Monachium na nowy sezon, to zbojkotuje grę i nie wystąpi w żadnym spotkaniu?

No dobrze, załóżmy, że Lewandowski nie opuści Bayernu. Klimaty w klubie są w tej chwili najciekawsze, jeśli chodzi o Lewego, więc gdyby miał on tam zostać, na ile realne jest, że w sezonie 2022/2023 będzie bojkotował grę i nie pojawi się na boisku w żadnym spotkaniu? Spece w BetFan są całkiem pewni: kurs na “tak” wynosi 20.00.*

Czy Robert Lewandowski ogłosi oficjalnie, że odchodzi z Bayernu?

Kolejnym rynkiem proponowanym w BetFan jest kwestia tego, czy Lewy ogłosi oficjalnie, że odchodzi z Bayernu do czasu rozpoczęcia przez klub przygotowań. Tutaj bukmacher nie ma takiej pewności, jak w przypadku pytania o bojkot gry. Kurs na “tak” wynosi w tej chwili 1.80*, zaś kurs na nie: 1.87*.

Czy Anna Lewandowska opublikuje post o przenosinach do Hiszpanii zanim zostanie ogłoszony oficjalnie transfer?

Na swoje miejsce na Twoim kuponie może załapać się przy okazji również małżonka naszego głównego bohatera, czyli Anna Lewandowska. BetFan wystawił w ofercie następujący zakład: “czy Anna Lewandowska opublikuje w swoich mediach społecznościowych post dot. przenosin do Hiszpanii Barcelony zanim zostanie ogłoszony oficjalnie transfer?”. No więc:

Innymi słowy, bukmacher wierzy, że Anna Lewandowska mogłaby wyjechać z epickim spoilerem co do przyszłości jej męża tylko dlatego, że nie powstrzymałaby się przed opublikowaniem informacji o przeprowadzce na swoich mediach społecznościowych.

My też, bo taka akcja przyciągnęłaby uwagę absolutnie wszystkich mediów.

Warto wspomnieć przy okazji tego zakładu, że BetFan gwarantuje zwrot stawki, jeśli nie dojdzie do transferu we wskazanym kierunku.


Jeśli zainteresowały Cię zakłady na transfer Lewandowskiego, to szoruj do bukmachera! A jeżeli nie masz jeszcze u niego konta, to zarejestruj się, zgarnij bonus za kod promocyjny i buduj kupon! Tylko nie zwlekaj zbyt długo: zakłady na Lewandowskiego będą dostępne tylko do 31. maja!

Bonus 200% do 300 zł

Aż do 300 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
100% do 300 zł: obrót bonusem x1 na AKO, min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00 Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

*Kursy na Lewego i Ankę z BetFan z dnia 27.05.2022r.; oferta może ulec zmianie