Wierzysz w niespodziankę?

Xayoo vs Konopskyy typy na Fame MMA 15

Na walkę Xayoo vs Konopskyy typy są bardzo jednoznaczne – zdaniem bukmacherów walka ma oczywistego faworyta i jest nim Xayoo. Ale może Ty wierzysz w niespodziankę?

Marcin Xayoo Majkut kurs BetclicMikołaj Konopskyy Tylko kurs Betclic
1.154.15

Marcin Xayoo Majkut vs Mikołaj Konopskyy Tylko typy na Fame MMA 15

Rzadko zdarzają się zakłady na Fame MMA, dla których opinie ekspertów są tak jednoznaczne. W przypadku walki Xayoo vs Konopskyy typy drugiego z fighterów traktują bezlitnośnie – zdaniem analityków wygrana Mikołaja Konopskiego byłaby absolutnym szokiem. Czy jest więc pewne, że, bądźmy szczerzy, zbierze on po prostu oklep od Marcina Majkuta? Przyjrzyjmy się bliższym informacjom o zawodnikach, żeby zrozumieć, czemu na Fame MMA typy na Xayoo są tak zdecydowane.

Xayoo vs Konopskyy typy na Fame MMA 15

Marcin Xayoo Majkut vs Mikołaj Konopskyy Tylko typy

Jak już wiesz, na Fame MMA 15 typy jednoznacznie wskazują na zwycięstwo Xayoo. Pamiętaj jednak, że freak fights to sport – mimo że szalony, to jednak sport! Przeczytaj więc dokładnie argumentację za każdym zawodnikiem i samodzielnie przemyśl sprawę. Nie zakładaj, że Xayoo to pewniak, którym możesz bez zastanowienia “podbić” kupon na Fejma. Dobra, po tym ważnym ostrzeżeniu możemy już przejść do konkretów.

Typy na Marcin Xayoo Majkut na Fame MMA 15

Xayoo to popularny streamer znany szczególnie z sukecsów w grze League of Legends… a ostatnimi czasy także z udanego występu we Freak Fights! Na poprzedniej gali Fame MMA Marcin dosłownie zniszczył swojego przeciwnika Nitro, co zrobiło ogromne wrażenie na publiczności i sprawiło, że wszyscy chcieli zobaczyć go w oktagonie po raz kolejny. 

Publicznie znany pozostawał fakt, że po poprzedniej walce Xayoo kontynuował intensywne treningi, co poskutkowało otrzymaniem zaproszenia na kolejną galę z rzędu. Filmikami z ćwiczeń celebryta chwalił się na YouTubie i TikToku, co pozwoliło zainteresowanym zobaczyć, że z walkami radzi sobie naprawdę dobrze. Świetne warunki fizyczne, profesjonalne przygotowanie i doskonały występ na Fejmie 14 sprawiają, że zdaniem ekspertów typy na Xayoo vs Konopskyy bardzo mocno skłaniają się w strone tego pierwszego.

Marcin Xayoo Majkut na Fame MMA – statystyki

  • Wzrost: 183 cm
  • Zasięg rąk: 184 cm
  • Waga: 83,5 kg
  • Wiek: 25 lat

Za portalem statystycznym tapology.com można powiedzieć, że Xayoo wygrał dotychczas wszystkie swoje walki – tyle że… stoczył dotychczas jedną, więc trudno wnioskować na podstawie tej informacji.

Typy na Mikołaj Konopskyy Tylko na Fame MMA 15

Konopskyy to młody YouTuber znany z udzielania się w tematyce gier komputerowych, a także… z konfliktu z Sylwestrem Wardęgą. Debiut w sportach walk jednak dopiero przed nim, a do tego jest sporo młodszy i szczuplejszy niż przeciwnik, prawdopodobnie ma też za sobą dużo mniej profesjonalnych treningów. Właśnie dlatego eksperci przewidują, że jeśli chodzi o typy na Marcin Xayoo Majkut vs Mikołaj Konopskyy Tylko – ten drugi zawodnik ma nikłe szanse. Kto wie, może Mikołaj trenował w tajemnicy z mistrzem Shaolin i wyskoczy na Xayoo z jakąś szaloną techniką? Ale jeśli nie… cóż, jest spora szansa, że podzieli smutny los Nitro z poprzedniej gali.

Mikołaj Konopskyy Tylko na Fame MMA – statystyki

  • Wzrost: 188 cm
  • Zasięg rąk: 190 cm
  • Waga: 80 kg
  • Wiek: 20 lat

Dotychczas Mikołaj nie występował na żadnej gali, więc na statystyki dopiero musimy poczekać.

Zakłady na Fame MMA 15

Nie tylko walką Xayoo vs Konopskyy typy stoją – przed nami wieczór pełen ekscytujących pojedynków, a wiele z nich ma równiej dobranych przeciwników. Sprawdź, jakie możesz postawić zakłady Fame MMA na najbliższą galę!

Fame MMA kursyKurs Betclic (1)Kurs Betclic (2)
Marta Linkimaster Linkiewicz – Aniela Lil Masti Bogusz (MMA – Main Event)2.901.30
Marcin Xayoo Majkut – Mikołaj Konopskyy Tylko (K1 – Co-main Event)1.154.15
Mariusz Sarius Golling – Marcin Polish Zombie Wrzosek (Boks)3.651.20
Marcin Dubiel – Kacper Blonsky (Rzymska Klatka – bez limitu czasowego)3.001.28
Mateusz Murański – Arkadiusz Tańcula (MMA, Oktagon 3×3)2.151.55
Jacek Murański – Arkadiusz Tańcula (Klatka rzymska, łokcie, MMA)3.851.18
Franciszek Franio Rusiecki – Jakub Paramaxil Frączek (K1)1.283.00
Rafał Takefun Górniak – Filip Zabielski (K1)1.552.15
Jacek Murański – Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak1.552.15
Patryk Woźniak & Radosław Warjat Radek Kapias – Jamil & Jamel Neffati (Neffati Brothers) (2 vs 2)4.151.15
Fame MMA kursy z dnia 26.08.2022 r. Mogą ulec zmianie.