Czy będzie niespodzianka?

EURO 2020: mecz Włochy – Walia kursy

Kto wygra mecz Włochy – Walia? Kursy są dosyć jednoznaczne, ale kto wie, przecież wszystko może się wydarzyć! Sprawdź, jak wygląda oferta bukmacherów na to spotkanie i czy warto obstawiać mecze Euro 2020.

Euro 2020: mecz Włochy – Walia kursy

Już na pierwszy rzut oka większość osób spodziewa się tylko jednego po meczu Włochy – Walia. Kursy tylko potwierdzają tę obiegową opinię – to raczej makaroniarze wyjdą z tego spotkania zwycięsko! Nie dość, że są oni po prostu lepszą drużyną, to jeszcze będą grać w Rzymie, czyli na własnym terenie. Trudno sobie wyobrazić, co musieliby zrobić Walijczycy, żeby wyszarpać z tego meczu trzy punkty. Ale nie takie historie widzieliśmy już w futbolu. Spotkanie Włochy – Walia odbędzie się w ostatniej kolejce fazy grupowej, więc bardzo dużą rolę mogą odegrać motywacja oraz sytuacja w tabeli.

Kursy na Włochy

Czy obstawianie meczu Włochy – Walia w ogóle się obstawia, jeżeli uważasz, że wygra ta pierwsza drużyna? To dyskusyjne, bo kursy na Włochy są raczej niskie. Trudno się jednak dziwić, że bukmacherzy nie są skłonni zapłacić za wiele za postawienie na zwycięstwo tej drużyny. Włosi są po prostu w gazie. Ekipa składa się z bardzo wielu młodych, perspektywicznych zawodników ogranych na europejskich boiskach. Bardzo trudno sobie wyobrazić, żeby mieli zaliczyć wpadkę, jaką byłaby przegrana z Walią.

Kursy na Walię

Po lekturze dotychczasowej części artykułu pewnie zauważyłeś już, że dość słabo widzimy szanse Walii. Można sobie jednak wyobrazić sytuację, w której na przykład Włosi będą mieć już po dwóch kolejkach zapewniony awans do kolejnej fazy turnieju. W takim wypadku wystawione na mecz Włochy – Walia kursy mogłyby się okazać sporą gratką dla ryzykantów. Co jeżeli Włosi trochę odpuszczą, żeby odpocząć przez dalszą częścią Euro 2020? Kursy wezmą to pod uwagę czy niekoniecznie? Trzymaj rękę na pulsie i podejmij taką decyzję, która będzie zgodna z Twoją tolerancją ryzyka.

Włochy – Walia zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Trudno zdecydować, czy obstawianie meczu Włochy – Walia ma sens. To zależy, na kogo planujesz postawić! Jeżeli Twoim zdaniem Włosi nie podołają i spotkanie zakończy się remisem albo wygraną Walijczyków, to czekają na Ciebie naprawdę apetyczne kursy. Decyzja o puszczeniu takiego kuponu wiąże się ze sporym ryzykiem, ale tego na pewno jesteś świadom.

A jeśli chcesz postawić na zwycięstwo Włochów? Hmm, taki wybór wydaje się oczywisty, problem tylko w tym, że oferowane kursy są po prostu bardzo niskie. Poważnie przemyśl, czy warto obstawić, biorąc pod uwagę podatek 12% od stawki.

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

W przypadku tak ważnego wydarzenia jak Euro 2020 kursy są zazwyczaj dosyć podobne u większości buków. Trudno znaleźć ponadprzeciętną wartość w takich rynkach jak 1X2. Możesz szukać value pośród głębiej schowanych zakładów, których nie obstawiają zwykle amatorzy. Żółte kartki? Czerwone? Czy będzie karny? Ile będzie bramek? A ile w pierwszej połowie? Sam rozumiesz – rynki dla koneserów! 

Kolejnym ciekawym kierunkiem, który pomoże Ci obstawiać bardziej opłacalne zakłady na Euro 2020, są promocje i bonusy. Bardzo możliwe, że bukmacherzy będą się starali konkurować właśnie przy pomocy specjalnych akcji. Miej je na uwadzę, a możliwe, że znajdziesz jakiś sposób, aby podbić kursy na swoich kuponach!

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Włochy – Walia?

Mamy dla Ciebie polecanych legalnych bukmacherów, u których będziesz mógł bezproblemowo obstawiać na mecz Włochy – Walia zakłady! Wybierz kogoś dla siebie. Przyjrzyj się oferowanym rynkom i bonusom i zdecyduj, u kogo będzie Ci się najprzyjemniej grałp. Wszystkie serwisy, które polecamy poniżej to 100% legalni bukmacherzy. Obstawiaj odpowiedzialnie! Życzymy Ci udanych kuponów i mnóstwo emocji przy oglądaniu Euro 2020.