Czy Austria zaskoczy?

EURO 2020: mecz Włochy - Austria kursy

Niedługo odbędzie się spotkanie Włochy – Austria podczas Euro 2020. Choć wydaje się, że że faworyt jest już znany, tak naprawdę wszystko może się zdarzyć. Sprawdź jak przedstawiają się na mecz Włochy – Austria kursy.

Euro 2020: mecz Włochy – Austria kursy

Do spotkania Włochy – Austria coraz bliżej. Jeśli śledzisz na bieżąco poczynania każdej z drużyn, to wiesz doskonale, że Włochy są niewątpliwym faworytem w tym spotkaniu. Dotychczas na swoim koncie mają pięć wygranych, podczas gdy u Austrii nie widać żadnej  tendencji podczas Euro 2020. Kursy zresztą idealnie to odzwierciedlają. Jeśli jednak jesteś fanem Austriackiej drużyny narodowej i wierzysz w ich wygraną – nic nie stoi na przeszkodzie, by na nich postawić. Zobacz, jak prezentują się jak przygotowane na mecz Włochy – Austria zakłady bukmacherskie u polskich operatorów.

Kursy na Włochy

Włochy podczas Euro 2020 są w swoim żywiole. Zgodnie ze statystykami nie przegrali swoich ostatnich trzydziestu spotkań i mają zwycięską serię aż 11 meczy. To wskazuje na ich dobrą passę i niezwykłe zgranie w drużynie. Czy to się utrzyma? Przekonasz się 26.06.2021 o 21:00. 

Postawienie zakładu na Włochy wydaje się dość bezpieczną opcją, chociaż już nie raz byłeś świadkiem jak pewniak nie wytrzymuje presji. Zakłady bukmacherskie lubią płatać figla, więc warto o tym pamiętać podczas typowania. Jeśli chcesz nieco wyrównać szansę, możesz postawić handicap – tutaj kursy już nie są tak zrównoważone.

Kursy na Austrię

W chwili pisania tekstu mecz Włochy – Austria i kursy, które są dostępne nie są zbyt optymistyczne dla Austrii. Bukmacherzy zdecydowanie stawiają na Włochy. Być może wynika to z dobrej formy, którą prezentują włoscy piłkarze, ale nie zapominajmy o mocnej pozycji Austrii. Bukmacherzy zresztą nie spisują całkiem na straty austriackiej reprezentacji. W kursach widać ewidentnie, że spodziewają się honorowej bramki po ich stronie, ale nie pokładają w nich zbyt dużej nadziei na wygraną w tym spotkaniu. Na Włochy – Austria zakłady są dość przesądzające, ale nie oznacza to, że musisz się nimi kierować podczas typowania. 

Włochy – Austria zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Euro 2020 to doskonała okazja by spróbować swoich sił w typowaniu. Jasne statystyki, mnóstwo wypowiedzi eksperckich, wiele pomocnych artykułów, z których możesz korzystać zanim zdecydujesz się postawić zakład. Jeśli jeszcze nigdy nie typowałeś, bukmacherzy mają specjalne oferty powitalne, które mogą pomóc zgarnąć Ci jeszcze więcej bonusów. Co więcej, mecz Włochy – Austria wydaje się być dość przewidywalny, więc to spotkanie może być dobrą sposobnością, aby podszkolić się nieco z obstawiania.

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

Kursy podczas Euro bazują tak naprawdę na statystykach. Zdarza się tak, że sytuacja podczas meczu zupełnie nie odzwierciedla przewidywań, a tym samym kursów bukmacherów. Świetnym przykładem jest mecz Polska – Hiszpania podczas Euro 2020, gdzie Polakom udało strzelić się gola, a całe spotkanie zakończyło się remisem wbrew wcześniejszym oczekiwaniom bukmacherów. Dlatego warto zwracać uwagę na kursy, statystyki, opinie ekspertów, ale jeśli masz jakieś przeczucie, którym chcesz się kierować, to śmiało!

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Włochy – Austria?

Najlepiej tylko u legalnych bukmacherów. A ich jest całkiem sporo na polskim rynku. Na pewno uda Ci się wybrać tego, który ma dla ciebie najlepszą ofertę.