Decydujące starcie!

Finał Euro 2020: mecz Włochy - Anglia kursy

Czas poznać ostatecznie rozstrzygnięcie na Euro 2020, a więc wyłonić triumfatora Mistrzostw Europy. Wszyscy drapią się po głowach i zastanawiają się, czy będzie to reprezentacja Włoch, a może jednak Anglia? W naszym tekście znajdziesz na mecz Włochy – Anglia kursy, ich analizę oraz kilka słów zapowiedzi meczowej. Wszystko to powinno ułatwić Ci podjęcie decyzji, na kogo postawić zakłady.

Finał Euro 2020: mecz Włochy – Anglia kursy

Piwo już się chłodzi, a Ty jeszcze zastanawiasz się na kogo postawić? Bukmacherzy też mają problem ze wskazaniem faworyta finałowego starcia Włochy – Anglia. Co prawda, u wszystkich z nich kursy wskazują na Anglików. Jednak to wskazanie jest tak minimalne, że w niedzielę spodziewać możemy się wszystkiego. I tak powinno być! Wiele niewiadomych przez finałem Euro 2020 powoduje, że emocje sięgają zenitu, a my z wytęsknieniem czekamy na pierwszy gwizdek meczu na Stadionie Wembley w Londynie. Wszystko rozpocznie się 11 lipca o godzinie 21:00. Czy wystarczy 90 minut, a może konieczna będzie dogrywka czy nawet rzuty karne? Włosi na Euro 2020 doświadczyli już wszystkiego. Anglicy nie strzelali jeszcze jedenastek, ale kto wie, co przyniesie nam finał Mistrzostw Europy! Czekamy z zapartym tchem!

Kursy na Włochy

Ciekawostką jest fakt, że jeszcze przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy, Włosi nie byli wcale wymieniani w gronie głównych kandydatów do sięgnięcia po tytuł. A teraz? Teraz ich szanse są stawiane niemal na równi z Anglikami! To oznacza jedno: Włosi na turnieju zaskoczyli nawet największych ekspertów. I tak też było. Italia przemknęła jak burza przez fazę grupową. I choć później coś się zacięło, bo do wyeliminowania Austrii w 1/8 finału konieczna była dogrywka, to piękne zwycięstwo z Belgią i dramaturgia w zakończonym rzutami karnymi meczu półfinałowym z Hiszpanią, spowodowały, że Włosi mają wszystko, by wygrać ostatni mecz na turnieju i sięgnąć po tytuł Mistrzów Europy.

Kursy na Anglię

Jeżeli chcesz wysłać na mecz Włochy – Anglia zakłady na podopiecznych Garetha Southgate’a, to z pewnością dostrzeżesz, że kursy są minimalnie mniej korzystne, niż w przypadku Włochów. Niemniej jednak, zarówno stawiając na Włochów, Anglików czy nawet na remis, można się nieźle wzbogacić. Anglicy na tym turnieju w większości meczów nie grali pięknego, a raczej wyrachowany futbol. To doprowadziło Synów Albionu do wielkiego finału. O ile, w meczach czy to 1/8 czy 1/4 finału nie pozostawili wątpliwości, że byli lepsi kolejno od Niemców i Ukraińców, to półfinałowemu starciu z Danią towarzyszyło sporo kontrowersji. Wykorzystany w dogrywce przez Harry’ego Kane’a rzut karny został podyktowany po kontrowersyjnej sytuacji z Raheemem Sterlingiem, gdzie gracz dał przysłowiowego “nura”. Jak pokazały powtórki, i jak twierdzi większość ekspertów – rzut karny się nie należał. To jednak już historia, a teraz wszystkie oczy kibiców skierowane są na finał Włochy – Anglia. Zakłady bukmacherskie mają twardy orzech do zgryzienia, a Ty? Wiesz już na kogo postawisz?

Włochy – Anglia zakłady bukmacherskie: kto wygra Euro 2020?

Chcielibyśmy wiedzieć. I gdyby tak było, to zamiast pisać ten tekst, smażylibyśmy się na Malediwach. Spróbujmy jednak przeanalizować i rozłożyć na czynniki pierwsze nadchodzący finał Euro. Kto wygra? Skoro kursy bukmacherskie nie dają jednoznacznej odpowiedzi, to być może warto zasugerować się bezpośrednimi meczami obu reprezentacji? Do tej pory Włosi i Anglicy grali ze sobą 27 razy. 11 razy górą była Italia, 8 razy wygrywała Anglia. 8 spotkań, w tym dwa ostatnie, kończyło się remisem. Były to jednak dwa mecze towarzyskie i jeśli doszukiwać się bezpośrednich konfrontacji na dużych turniejach, to ostatnia miała miejsce w 2014 roku. W fazie grupowej Mistrzostw Świata, Włosi ograli Anglików 2:1. Zwycięstwo to pamiętają chociażby Chiellini czy Verratti, którzy wciąż są ważnym elementem boiskowej układanki Azzurrich. Czy jednak historia bezpośrednich meczów ma jakieś znaczenie dla czasów obecnych, kiedy naprzeciw siebie stają dwie tak uznane reprezentacje? Dla jednych tak, dla drugich nie. My nie będziemy wyrocznią, bo nią nie jesteśmy.

Niektórzy poszukując odpowiedzi na to, kto wygra finał Euro 2020, zaglądają w gabloty obu reprezentacji. Włosi raz w historii byli Mistrzami Europy i stało się to w 1968 roku. Później w latach 2000 i 2012 sięgali po wicemistrzostwo, a jeszcze prędzej, bo w roku 1988 wywalczyli brązowy medal. Jak wygląda dorobek Anglików? Synowie Albionu jeszcze nigdy nie wywalczyli Mistrzostwa Europy, a ich najlepsze występy miały miejsce w 1968 i 1996, kiedy to dwukrotnie sięgnęli po brąz.

Finał Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

Już na samo Euro 2020 kursy bukmacherów wystrzeliły w górę, a przed meczem finałowym, zanotowały kolejny skok. Jak widzisz, bez względu na to, czy postawisz na Włochów, Anglików czy na remis, zarobek może być okazały. Oczywiście, najpierw musisz trafić. I tego też życzymy. Warto jednak przed postawieniem zakładów na finał Euro 2020 poszukać bukmachera z najwyższymi kursami, a możesz to zrobić, porównując oferty w naszym tekście.

Bonusy bukmacherów na finał Euro 2020!

A wiedziałeś, że bukmacherzy przygotowali nie tylko atrakcyjne kursy, ale też dodatkowe bonusy na finał Euro 2020? Sprawdź, i jeśli coś Ci się spodoba, nie zawahaj się z tego skorzystać 🙂

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Włochy – Anglia?

Wybierz odpowiedniego bukmachera, aby obstawiać finał Euro 2020 Włochy – Anglia. Poniżej zamieszczamy listę rekomendowanych zakładów bukmacherskich. Sam porównaj oferty, kursy i bonusy. Na zakończenie pozostaje nam życzyć Tobie wysokich wygranych!