Jak grać w wirtualne sporty na Fortuna?

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Wirtualne sporty Fortuna to jedna z opcji, która wyróżnia tego bukmachera na tle konkurencji. eFortuna to pierwszy polski bukmacher internetowy, która pozwala na skorzystanie z takiej opcji zakładów w sposób legalny.

Jak grać w Wirtualne Sporty na Fortuna?

Wirtualne Sporty Fortuna to innowacyjny rodzaj zakładów, który polega na przewidywaniu rezultatów komputerowo generowanych zdarzeń sportowych, zarówno ludzi, jak i zwierząt. Zakłady Wirtualnych Sportów Fortuna odbywają się całodobowo, przez siedem dni w tygodniu.

Ażeby postawić zakład na Wirtualnych Sportach, należy:

 • Najpierw, przejść na stronę główną i wybrać zakładkę «Wirtualne Sporty»
 • Z zakładki znajdującej się po lewej stronie wybrać interesującą Cię dyscyplinę. Na dole ekranu cała oferta najbliższych wydarzeń w ramach jednej dyscypliny
 • W górnym rogu ekranu, po prawej stronie, znajduje się zegar odliczający czas od rozpoczęcia do zakończenia zdarzenia, a pod ekranem znajdziesz pełną ofertę najbliższych wydarzeń sportowych, zaczynających się równo co 4 minuty
 • Wybrać interesujący Cię zakład, postawić na niego i śledzić przebieg rozgrywki

Należy pamiętać, że zakłady zostają zamknięte na dziesięć sekund przed ich rozpoczęciem. Od tego momentu obstawianie nie jest już możliwe.

Zasady gry w Wirtualne Sporty Fortuna

Regulamin Wirtualnych Sportów w serwisie Fortuna jest całkiem prosty, a ich zasady nie odbiegają specjalnie od zasad normalnych zakładów sportowych. Oto lista głównych zasad i warunków korzystania z tego serwisu:

 1. Udział w zakładach na Wirtualne Sporty Fortuna mogą brać jedynie osoby pełnoletnie
 2. Minimalna wysokość zakładu to 2 złote
 3. Mimo iż nie istnieje maksymalna stawka dotycząca Sportów Wirtualnych, to maksymalna możliwa wygrana to 200 000 PLN
 4. Pamiętaj, że Wirtualnych Sportów nie można łączyć z ofertą na zwyczajne zakłady sportowe. Można za to łączyć różne zakłady dotyczące jednego zdarzenia Wirtualnych Sportów (nie jest to możliwe w przypadku normalnych zakładów sportowych), oprócz zakładów na piłkę nożną i tenisa

Bonusy i promocje Fortuna

Operator oferuje całkiem ciekawe opcje bonusu powitalnego. Składa się on niejako z trzech części: pierwszej, czyli zwrotu pieniędzy za pierwszy zagrany zakład, drugiego, który otrzymasz po doładowaniu iKonta i trzeciego, który dorzuca na konto programu lojalnościowego 10 PLN w punktach Fortuna Klub Plus w gratisie. Łącznie można uzyska całkiem sporą sumę środków na zakłady.

Bonus powitalny do 125 PLN

Serwis przygotował dla swoich nowych użytkowników bardzo fajny bonus powitalny. Zamiast wysokich bonusów do wykorzystania na dowolną ilość kuponów, Fortuna oferuje swoim nowym klientom pierwszy zakład bez ryzyka w wysokości do 125 PLN. Użytkownik otrzyma go po dokonaniu pierwszej wpłaty, a jego wysokość zależy od stawki kwalifikującego zakładu. Żeby otrzymać maksymalny bonus należy zagrać za 129 złotych.

Bonus od pierwszego wkładu do 1000 PLN

Kolejny bonus można otrzymać po założeniu iKonta w serwisie eFortuna. Jego maksymalna wysokość to 1000 PLN. Żeby otrzymać ten bonus trzeba w ciągu 10 dni od zarejestrowania iKonta przelać na nie środki i zagrać za 4-krotność tej wpłaty ciągu następnych 60 dni. Każdy kupon musi zawierać minimum 3 zakłady i całkowity kursy przekraczający 1,90.

Obydwa bonusy to bardzo dobry sposób na uzyskanie dodatkowych środków na zakłady. Kolejna, obok oferowanych przez bukmachera Fortuna statystyk duża zaleta tego serwisu. Niemniej, niektórzy bukmacherzy oferują nieco lepsze warunki dotyczące wysokości i warunków uzyskania bonusu.

20 PLN w Fortuna Klub Plus

Trzeci, mini-bonus, to dodatkowa nagroda za rejestracje z kodem promocyjnym – bukmacher doładuje konto gracza darmowymi 20 PLN w punktach Fortuna Klub Plus. Nie trzeba robić nic więcej!

Ogółem wszystkie opcje bonusowe są bardzo ciekawe i atrakcyjne, i z pewnością sprawią, że początek przygody z tym bukmacherem będzie bardzo ekscytujący. Samo zdobycie bonusu jest proste i przyjemne.

Dostępne Wirtualne Sporty na Fortuna

Wirtualne Sporty Fortuna oferują sześć dyscyplin sportowych, które są dostępne dla każdego użytkownika serwisu. Należą do nich:

 • piłka nożna
 • żużel
 • samochody
 • tenis
 • wyścigi konne
 • wyścigi psów

Dyscypliny te dzielą się na dwa różne rodzaje:

 • Pierwszy z nich dotyczy wyścigów samochodów, wyścigów konnych i motocykli. Można tu zawierać zakłady na zwycięzcę lub na zajęte miejsce
 • Drugi dotyczy wyniku meczu, dokładnego wyniku spotkania oraz liczby zdobytych bramek lub punktów. Dostępne są zakłady na zdarzenia z trzema możliwymi wynikami z piłki nożnej (1×2) lub dwoma możliwymi wynikami w meczach tenis (1/2)

Ogółem wybór dostępnych dyscyplin i rodzajów zakładów jest całkiem spory i na pewno zadowoli wszystkich miłośników hazardu.

Kursy Wirtualnych Sportów eFortuna

Kursy na Wirtualnych Sportach u tego bukmachera wydają się bardzo atrakcyjne. Przykładowo, grając mecz Kolumbia – Niemcy mamy do wyboru wiele zdarzeń, ale najbardziej interesuje nas stawka na zwycięstwo Niemiec – 2,28. Stawiając ten mecz za 20 złotych będziemy mogli wygrać niemal równe 40 PLN. Oczywiście całkiem ciekawie przedstawiają się również kursy na dokładny wynik, np. za wynik 1:1 stawka wynosi 8,20, jednak oczywiście szansa, że ten wynik “wejdzie” jest znacznie mniejsza.

Kursy na piłkę nożna należą do najwyższych w Wirtualnych Sportach, jednak jednocześnie nie jest łatwo je wytypować. Kursy na tenis są na ogół niższe, wynika to z tego, że jest mniej możliwości rezultatów. Bardzo wysokie kursy można znaleźć w sportach wyścigowych, szczególnie wyścigach konnych, jednak są one bardzo trudne do wytypowania.

Obsługa klienta Fortuna

Na Fortuna dostępna jest jedynie jedna opcja kontaktu z konsultantami obsługi klienta – formularz zgłoszeniowy. Jednak na odpowiedź konsultantów czeka się około 30 minut. Trzeba przyznać, że odpowiedzi od specjalistów są na ogół szybkie i rzeczowe. Oczywiście wszystko w języku polskim.