Kto wygra?

Wiewiór vs Krycha typy na Fame MMA 14

Postaw w Betclic!

Na walkę Wiewiór vs Krycha typy są przychylne na rzecz obrońcy mistrzowskiego pasa. To Maksymilian Wiewiórka dzierży tytuł, a Krystian Wilczak spróbuje wejść na tron. Czy mu się to uda? W kursach przewagę ma Wiewiór.

Wiewiór kurs BetclicKrycha kurs Betclic
1.283.15

Wiewiór vs Krycha typy na Fame MMA 14

Choć nie jest to walka wieczoru, to zakłady na FAME MMA w kontekście starcia Wiewióra i Krychy są bardzo popularne. To pojedynek, który rozstrzygnie o tym, kto jest najlepszy w kategorii półśredniej. Po wygranej nad Adrianem Polańskim mistrzowski pas jest w posiadaniu Maksymiliana Wiewióra. Na FAME MMA 14 typy mogą dotyczyć tego, że trofeum to zmieni właściciela. Krystian Wilczak głośno zapowiada, że pas będzie należał do niego. Kto postawi na swoim?

Obstawiający zakład FAME MMA szybko zauważą, że bukmacher Betclic faworyta widzi w Maksymilianie Wiewiórce. Zwykle faworytem jest ten sportowiec, który broni tytułu. Tak jest w tym przypadku. Wiewiór ma duże zaufanie po stronie bukmachera, co widać po kursach. Betclic daje mu 68% szans na zwycięstwo. To dużo, bo jego przeciwnik, Krycha, również znajduje się w wysokiej formie.

Maksymilian Wiewiórka vs Krystian Wilczak typy

Jakie typy na Wiewiór vs Krycha polecamy? Przede wszystkim nie jesteśmy tacy pewni co do Wiewiórki. Betclic daje dużą przewagę Wiewiórowi – my jesteśmy bardziej ostrożni. Z czego to wynika? Z tego, że Krystian Wilczak ma świetny bilans w FAME MMA. To zawodnik, który ostatni raz przegrał w 2019 roku. Jego rekord robi wrażenie, więc nie spisujemy go na straty w konfrontacji z Wiewiórem. W FAME MMA typy odnośnie tej walki, naszym zdaniem, powinny podążyć w stronę liczby rund. Spodziewamy się wyrównanego boju, a więc over 2.5 rundy jest bardzo prawdopodobnym zakładem.

Innym ciekawym typem może być zakład na to, że walka zakończy się na punkty. W ten sposób Maksymilian Wiewiórka wygrywał cztery ostatnie walki. Co więcej, Krycha również toczył boje na pełnym dystansie rundowym. To pokazuje, że obaj są świetnie przygotowani kondycyjnie i niestraszne im długie pojedynki.

Typy na Wiewióra na Fame MMA 14

Powiedzieć, że Wiewiór w FAME MMA czuje się jak ryba w wodzie, to nic nie powiedzieć. Maksymilian Wiewiórka w listopadzie ubiegłego roku wygrał z Adrianem Polańskim, co pozwoliło mu na zajęcie pasa FAME MMA. Od tamtej pory Wiewiór nie walczył, ale wcześniej nie stronił od pojedynków. Po debiutanckiej porażce z Michałem Handke Wiewiór zrobił wielki progres, co można było obserwować w FAME MMA TV. Następnie wygrał cztery pojedynki z rzędu. Na jego drodze stawali Kamil Hassan, Amadeusz Roślik i Adrian Polański, ale żaden z nich nie potrafił znokautować Wiewióra. Wszystkie te pojedynki wygrał on przez decyzję sędziów.

Wiewiór jest o 6 centymetrów niższy od Krychy. Aktualny czempion będzie musiał uważać na większy zasięg ramion swojego rywala. Czy ponownie Maksymilian Wiewiórka będzie konsekwentnie punktował przeciwnika? Tak wyglądały jego poprzednie walki.

Wiewiór na Fame MMA – statystyki

Maksymilian Wiewiórka do FAME MMA dołączył w 2018 roku. W tym czasie rywalizował w pięciu pojedynkach. Jego bilans to cztery wygrane i jedna porażka.

Typy na Krychę na Fame MMA 14

Krystian Wilczak, tak jak Wiewiór, również nie jest przyzwyczajony do porażek. To zawodnik, który tylko raz musiał uznać wyższość swojego rywala. Poza tym Krycha rywalizuje z dużą skutecznością. Ostatnio pokonał Macieja Szewczyka, co otworzyło mu drogę do walki o pas. Wilczak jest wyższy od Wiewióra, co może wykorzystać w walce w stójce. Ostatni raz przed czasem Krycha zwyciężył walkę z Patrykiem Baranem. W konfrontacji z Muzheiko i Szewczykiem potrzebował pełnego dystansu. Spodziewamy się, że tym razem może być podobnie.

Krycha na Fame MMA – statystyki

Krystian Wilczak do tej pory stoczył sześć pojedynków w FAME MMA. A więc ma jedno starcie więcej na swoim koncie niż Wiewiór. Krycha wygrał pięć konfrontacji, a tylko raz przegrał. Kto się okazał jego pogromcą? Kamil Stępiński na FAME MMA 5.

Zakłady na Fame MMA 14

Walkę o mistrzowski pas FAME MMA Wiewiór vs Krycha możesz typować na dodatkowych rynkach. Betclic przyzwyczaił, że przed galą zakłady FAME MMA udostępniają więcej niż tylko podstawowe kursy. Co znajdziesz w ofercie? To zakłady na KO/TKO lub wygraną na punkty. Co więcej, wytypujesz również ilość rund i dokładny moment rozstrzygnięcia pojedynku.

Walka Fame MMAKursy Betclic 
Mariusz Hejter Słoński – Dawid Malczyński5.75 – 1.08
Nitro – Xayoo3.15 – 1.28
Wiewiór – Krycha1.28 – 3.15
Piotr Szeliga – Norman Parke3.15 – 1.28
Robert Karaś – Adam Josef2.20 – 1.55
Mateusz Murański – Alan Kwieciński2.75 – 1.35
Agata Fąk – Monika Kociołek1.45 – 2.45
Tromba – Gimper1.50 – 2.30

Kursy Betclic z dnia 5.05.2022 r. | Oferta może ulec zmianie.