Po obronę tytułu!

EURO 2020: Węgry - Portugalia kursy

Obrońcy tytułu Mistrzów Europy, Portugalczycy ruszają do boju na Euro 2020. W pierwszym meczu zmierzą się z reprezentacją Węgier i wszyscy widzą w nich murowanych faworytów do zwycięstwa. Zobacz więc, jak wyglądają przed meczem Węgry – Portugalia kursy bukmacherskie.

Euro 2020: mecz Węgry – Portugalia kursy

Kursy bukmacherskie pokazują w kim bukmacherzy pokładają większe nadzieje. Mecz Węgry – Portugalia charakteryzowany jest jako starcie Dawida z Goliatem. Zakłady bukmacherskie nie mają nawet najmniejszych wątpliwości, że Węgrzy nie mają prawa wygrać z Portugalczykami. Czy się pomylą?

Kursy na Węgry

Jeżeli myślisz o tym, żeby postawić na zwycięstwo Węgrów czy nawet na remis, to mamy świetną informację – kursy są bardzo, ale to bardzo wysokie. Oczywiście uprzednio należy się zastanowić, czy wydarzy się w tym meczu aż taka sensacja? Przeanalizuj statystyki w dalszej części tekstu.

Kursy na Portugalię

Portugalczycy, jak na obrońców tytułu przystało, będą niezwykle zmobilizowani, aby dobrze wejść w Euro 2020. Jak mawia stare porzekadło – jaki pierwszy mecz, taki cały turniej. Bukmacherzy przewidują ich łatwe zwycięstwo. Zauważysz to po niskich kursach bukmacherskich.

Węgry – Portugalia zakłady, które warto postawić

Jeśli chodzi Ci po głowie obstawianie meczu Węgry – Portugalia, to naturalnym ruchem wydaje się być postawienie na zwycięstwo Portugalczyków. Dlaczego? Ano dlatego, że reprezentacja ta broni tytułu Mistrzów Europy, a w swoich szeregach ma nieobliczalnego Cristiano Ronaldo. Portugalczycy swoją dobrą dyspozycję pokazali też w Lidze Narodów, gdzie dali się ograć tylko Francuzom. Węgrzy na papierze są słabsi od Portugalczyków zarówno jeśli chodzi o indywidualności, jak i przekrój całego zespołu.

Z drugiej strony, reprezentacja Portugalii pokazała, że da się ją pokonać. W eliminacjach do Euro 2020, w grupie uprzedziła ich Ukraina. Czy jednak Węgrzy będą w stanie wznieść się na wyżyny swoich możliwości? Spoglądając na bilans bezpośrednich starć Węgry – Portugalia kursy bukmacherskie przed ich meczem na Euro 2020 są zrozumiałe. Dlatego, że Węgrzy jeszcze nigdy nie pokonali Portugalczyków. Przegrali 9 razy, 4-krotnie remisując.

Zamiast szukać sensacji, jeżeli kursy na wygraną Portugalii są dla Ciebie za niskie, może warto puścić zakład na bramki? W bezpośrednich meczach obu reprezentacji do tej pory padały często minimum trzy gole.

Euro 2020 kursy: co warto wiedzieć

Przeanalizowaliśmy już, jak prezentują się przed meczem Węgry – Portugalia kursy bukmacherów. Jak to wygląda na przekroju całego Euro 2020? Kursy są wyjątkowo wysokie, a dodatkowo u części bukmacherów “podkręcają” je różne promocje.

Musisz jednak pamiętać, żeby nie koncentrować się wyłącznie na samych kursach. Z jednej strony, wysokie kursy kuszą, aby wysłać właśnie taki zakład, a z drugiej – niskie sugerują, że masz do czynienia z pewniakami. Nic jednak bardziej mylnego. W piłce nic nie jest pewne, a tym bardziej na wielkich turniejach, gdzie maleńcy już wiele razy utarli nosa gigantom. Kilku niespodzianek zapewne doczekamy się też na Euro 2020.Dlatego pamiętaj, aby wybierać bezpieczniejsze zakłady. Unikaj grania na dokładny wynik czy dokładną liczbę goli, uważaj także przy handicapach. Przy tego typu “wrażliwych” zakładach chwila rozluźnienia faworyzowanej ekipy, jedna akcja, kontra i już, Twój zakład może wylądować w koszu.

Staraj się też rozsądnie gospodarować zakładami długoterminowymi. Euro 2020 to potężna impreza, a u bukmacherów możesz znaleźć zdecydowanie więcej zakładów, niż kiedykolwiek indziej. Pomyśl jednak, jak ryzykowne jest obstawianie przykładowo króla strzelców jeszcze przed turniejem? Wystarczy drobny uraz czy słabsza forma danej reprezentacji i już, maleją okazje na zdobywanie goli. Oczywiście, takie zakłady są niezwykle emocjonujące, ale nie warto w nie angażować sporej gotówki. No chyba, że jesteś jasnowidzem, ale o to, Cię nie podejrzewamy.

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Węgry – Portugalia?

Jeżeli chcesz postawić zakłady na mecz Węgry – Portugalia lub na jakiekolwiek inne zdarzenie podczas Euro 2020, polecamy poniższych bukmacherów. Znajdziesz u nich dobre kursy bukmacherskie a także całkiem przyjemne bonusy. Porównaj poniższe oferty i sam zdecyduj się, gdzie ulokować swoje środki. P.S. śmiało możesz założyć kilka kont i mieć na bieżąco podgląd na kursy u każdego bukmachera no i przy okazji, odebrać też kilka różnych bonusów.