Korzystaj póki są!

Weekendowe bonusy bukmacherskie

No to jak Ci minął tydzień? A jakie masz plany na weekend? Mamy nadzieję, że Twój kalendarz sportowy pęka w szwach tak samo, jak i nasz! Wyszukaliśmy z tej okazji najciekawsze bonusy bukmacherskie na najbliższe dni, aby pokazać Ci, z jakich promocji warto będzie skorzystać!

Klasyczne 500 zł na weekend

Jak co tydzień, LV BET przygotował dla Ciebie bonus reload, czyli dodatek kasowy od wpłaconego depozytu. Weekend pełen sportowych wrażeń, a już w poniedziałek początek tenisowego Australian Open. Masz więc okazję powiększyć swój budżet na grę! Przy wpłacie 1000 zł otrzymujesz bonus 500 zł. Wpłata minimalna uruchamiająca bonus wynosi 20 zł, a to z kolei oznacza, że minimalna kwota bonusowa w tej promocji to 10 zł. Pamiętaj przy tym, że skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych.

Więcej szczegółów oraz pełny regulamin promocji znajdziesz na stronie LV BET.

LV BET Open 2022

A skoro już o Australian Open mowa, wspomnijmy też o akcji przygotowanej z tej okazji w LV BET. To turniej typerski, który rozpoczyna się w poniedziałek, 17.01!

Zasady turnieju LV BET Open 2022 są banalnie proste: zwycięzca zgarnie 3000 zł, za drugie miejsce gracz otrzyma 2500 zł, a za trzecie 1500 zł. Nagrodzonych zostanie pierwsza dziesiątka w rankingu głównym. Do rankingu będą naliczane tylko wygrane zakłady z oferty Australian Open 2022 o stawce minimalnej 20 zł (brutto).

Punkty do klasyfikacji będą naliczane w następujący sposób: kurs x liczba selekcji. Punkty możesz zbierać od 17 stycznia (od godziny 00:01) do 30 stycznia (do godziny 14:00).

Więcej szczegółów oraz pełny regulamin promocji znajdziesz na stronie LV BET.

Podbite kursy na galę KSW

I jeszcze raz LV BET, który na KSW 66 obniża marżę na zakłady, przez co oferuje bardzo wysokie kursy! Sprawdź koniecznie ofertę jeśli planujesz kupony na sobotnie walki!

60 zł freebet + depozytowe do 2000 zł + 14%

Aż do 2060 zł + 14%
 • 18+ | Obowiązuje regulamin
Freebet 20 zł z kodem: wygrana x2 po kursie 2.00; Freebet 20 zł w apce: x3 po kursie 1.75; Freebet 20 zł zwykły bez depozytu: wygrana x2 po kursie 2.00; Bonus 100%: depozyt + bonus x4 po kursie 1.75; Bonus 50%: depozyt + bonus x3 po kursie 1.75; Bonus mnożnik x25: depozyt x3 po kursie 2.50; 33 dni +14%: brak obrotu! Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Podwójna garda – zakład z ubezpieczeniem

Nie tylko LV BET lubi walki – w Fortunie bonus na galę KSW 66 również zachęca do postawienia kuponu. Wystarczy, że w sobotę (15.01) postawisz kupon prematch min. 4 AKO, zawierający tylko zdarzenia związane z KSW 66 za min. 100 zł. Gdy wszystkie zdarzenia okażą się przegrane lub tylko jedno zdarzenie nie wejdzie, otrzymasz bonus na pocieszenie! Mało tego, promocja łączy się z Happy Hours i Bonusami AKO! Bonus kursowy może być na kuponie ale nie będzie liczony jako zdarzenie.

 • Wszystkie typy błędne = bonus 100 zł
 • Jeden błędny typ = bonus 50 zł

Więcej szczegółów oraz pełny regulamin promocji znajdziesz na stronie Fortuna.

30 zł za darmo + 3x bez ryzyka po 100, 200 i 300zł

Aż do 630 zł
 • 18+ | Obowiązuje regulamin
Cashback x3 po 100, 200 i 300 zł; 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Polska GUUUROM!

W BetFan powraca akcja Polska GUUUROM z okazji mistrzostw Europy w piłce ręcznej! Niezależnie od wyniku, jaki osiągnie nasza zdziesiątkowana koronawirusem kadra – mecz otwarcia z Austrią rozliczamy jako wygrany przez biało-czerwonych!

Akcja ta przeznaczona jest dla wszystkich naszych użytkowników, a aby wziąć w niej udział należy spełnić jedynie poniższe warunki:

 • należy postawić kupon z minimum 4 zdarzeniami (jednym z nich musi być mecz Polska – Austria, zagrany z tego miejsca)
 • kurs min. każdego zdarzenia to 1.40
 • kurs łączny kuponu min. 5.50
 • dokładna stawka 99 zł

W BetFan Polska już rozpoczęła zmagania na Węgrzech i w Słowacji od zwycięstwa!

Więcej szczegółów oraz pełny regulamin promocji znajdziesz na stronie BetFan.

Bonus 200% do 300 zł

Aż do 300 zł
 • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
100% do 300 zł: obrót bonusem x1 na AKO, min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00 Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Super Przewaga na 6 dyscyplin

Skorzystaj z Super Przewagi w 6 różnych dyscyplinach w Superbet i ciesz się z wygranej bez względu na końcowy wynik! Wystarczy, że postawisz zakład przedmeczowy na wybrane w regulaminie rozgrywki oraz rynki. Jeżeli wynik zdarzenia – w trakcie jego trwania – spełnił warunki promocji, bukmacher rozliczy Twój zakład jako wygrany, bez względu na końcowy wynik!

 • Piłka nożna – jeżeli wytypowana przez Ciebie drużyna osiągnie w dowolnym momencie spotkania 2 gole przewagi – niezależnie od końcowego wyniku, Twój zakład jest wygrany.
 • Tenis – jeżeli wytypowany przez Ciebie zawodnik wygra dowolny set wynikiem 6:0 – niezależnie od końcowego wyniku, Twój zakład jest wygrany.
 • Koszykówka – jeśli wytypowana przez Ciebie drużyna osiągnie w dowolnym momencie spotkania 15 punktów przewagi – niezależnie od końcowego wyniku, Twój zakład jest wygrany.
 • Siatkówka – jeśli wytypowana przez Ciebie drużyna wygra pierwsze 2 sety w spotkaniu – niezależnie od końcowego wyniku, Twój zakład jest wygrany.
 • Piłka ręczna – jeśli wytypowana przez Ciebie drużyna osiągnie w dowolnym momencie spotkania 6 goli przewagi – niezależnie od końcowego wyniku, Twój zakład jest wygrany.
 • Hokej na lodzie – jeśli wytypowana przez Ciebie drużyna osiągnie w dowolnym momencie spotkania 3 gole przewagi – niezależnie od końcowego wyniku, Twój zakład jest wygrany.

Więcej szczegółów oraz pełny regulamin promocji znajdziesz na stronie Superbet.

Bonusy 3500 zł + freebety 55 zł

Aż do 3755 zł
 • 18+ | Obowiązuje regulamin
Freebet 35 zł: bez obrotu!; Bonusy 100% i cashback: x2; Bonus mobile: bez obrotu! Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!