Spodziewaj się niespodziewanego!

Euro 2020: mecz Walia - Dania kursy

Zapowiada się dość wyrównane starcie. Walia i Dania to dwie drużyny, które podczas Euro 2020 grają na podobnym poziomie. Jak będzie wyglądać ich starcie? Przekonaj jak wyglądają na mecz Walia – Dania kursy.

Euro 2020: mecz Walia – Dania kursy

Już w najbliższą sobotę, 26.06.2021 będziemy świadkami spotkania Walii i Danii podczas Euro 2020. Trzeba przyznać, że to dość nietypowe starcie, podczas którego Walia ma szansę sprawdzić swoje umiejętności w tego rodzaju wydarzeniu. Dania, które ma nieco więcej doświadczenia w turniejach międzynarodowych może mieć większą pewność co do wygranej. Podczas meczu Walia – Dania zakłady bukmacherskie w niewielkim stopniu stawiają na doświadczenie Danii, co doskonale odzwierciedlają kursy. 

Kursy na Walię

Walia ze względu na swoje niewielkie doświadczenie na meczach międzynarodowych nie jest faworytem tego spotkania. Kursy sugerują, że Walia może stracić wiele bramek, a sama trafi raptem kilka goli. Statystyki mówią, że dotychczas reprezentacja Walii wygrała raptem 3 mecze. Jednak nie należy zapominać o jej dokonaniach podczas Euro 2016, gdzie spotkała się w półfinale z Portugalią. Oznacza to jedno – Walia potrafi zaskoczyć i podczas typowania warto o tym pamiętać. 

Kursy na Danię

W przeszłości Walia i Dania miały dziesięciokrotnie szansę stanąć ze sobą na boisku. Dotychczas Dania częściej wychodziła z tych starć zwycięską ręką. Czy tym razem będzie tak samo? To się okaże, ale bukmacherzy swoje typy kierują właśnie w stronę duńskiej drużyny, co odzwierciedlają minimalnie niższe kursy na tę drużynę. Co ważne, podczas spotkania Walia – Dania zakłady przewidują, że obie reprezentacje zdobędą gola. Walka więc może by naprawdę wyrównana.

Walia – Dania zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Naszym zdaniem Euro 2020 to świetna okazja, żeby chociaż spróbować obstawić zakład. Jeśli jakiś czas nosisz się już z chęcią wytypowania jakiegoś spotkania – czemu by nie spróbować swoich umiejętności podczas starcia Walii z Danią? Internet aż pęka w szwach od statystyk, wypowiedzi eksperckich, czy typów osób silnie związanych z piłką nożną, które mogą okazać Ci się przydatne przy stawianiu zakładów. Dodatkowo tak wyrównane starcie w przypadku wygranej może dostarczyć Ci wielu emocji. Bądź co bądź, opinie ekspertów i statystyki są ważne podczas obstawiania, ale ostateczna decyzja na kogo stawiasz należy wyłącznie do Ciebie.

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

Podczas Euro 2020 bukmacherzy stają na głowie, by skusić graczy do typowania właśnie u nich. Dlatego oferują świetne bonusy i promocje. Jeśli jesteś nowym graczem, koniecznie przyjrzyj się ofercie powitalnej. Ona często proponuje darmowy zakład lub grę bez depozytu. Dodatkowo, przy takim wydarzeniu jak Euro 2020 kursy mogą być nieco podwyższone, a rynki rozszerzone, byle tylko przyciągnąć większą ilość graczy. Nie wahaj się porównywać ofert i wybrać tą, która Twoim zdaniem jest najkorzystniejsza. Albo zdecyduj się typować u innego buka niż dotychczas. Może pozytywnie Cię czymś zaskoczy?

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Walia – Dania?

Tutaj! Przedstawiamy listę legalnych bukmacherów w Polsce, którzy mają ofertę na Euro 2020. To, którego którego konkretnie wybierzesz, zależy już od Ciebie.