Powieje nudą?

EURO 2020: mecz Ukraina - Macedonia kursy

Zapewne spodziewasz się, że w tym meczu powieje nudą. W końcu zmierzą się ze sobą reprezentacje z trzeciej oraz siódmej dziesiątki rankingu FIFA. Może faktycznie to nie porywa, ale przed meczem Ukraina – Macedonia kursy bukmacherskie mogą zachęcić do obstawiania, a co za tym idzie, także oglądania tego pojedynku.

Euro 2020: mecz Ukraina – Macedonia kursy

Reprezentacja Ukrainy wymieniana jest jako jedna z tych, które w grupie C powinny powalczyć o awans. Macedonia wręcz przeciwnie – nikt nie daje im większych szans. Da się to zauważyć także po ofertach bukmacherów na mecz Ukraina – Macedonia. Kursy wskazują na tych pierwszych.

Kursy na Ukrainę

Kursy na wygraną Ukrainy nie są najwyższe. Jednak z drugiej strony nie można się dziwić, patrząc, z całym szacunkiem dla Macedończyków, kto ze sobą rywalizuje. Nieco więcej niż za “czyste” zwycięstwo Ukraińców można zarobić, stawiając zakład na wygraną reprezentacji Ukrainy z handicapem +1 gol dla Macedonii.

Kursy na Macedonię

Macedonia w tym meczu (jak i we wszystkich pozostałych na Euro 2020) stawiana jest w roli kopciuszka. Zdaniem bukmacherów musiałby się zdarzyć prawdziwy cud, by Macedończycy byli w stanie urwać Ukraińcom choć jeden punkt. Da się to odczuć po wysokich kursach bukmacherskich – zarówno na zwycięstwo Macedonii jak i meczowy remis.

Ukraina – Macedonia zakłady bukmacherskie: analiza

Naturalny wydaje się zakład na zwycięstwo Ukrainy, a dla odważnych, można też pokombinować z handicapem, aby nieco podbić kurs. Oczywiście, dalecy jesteśmy od skreślania Macedończyków przed pierwszym, a przede wszystkim przed ostatnim gwizdkiem. Jednak potrzeba naprawdę solidnej lornetki, aby wypatrzyć w tym meczu możliwość sensacji.

Owszem w historii spotkań Ukraina – Macedonia mamy dwa zwycięstwa po stronie Ukraińców, remis i jedno zwycięstwo po stronie Macedonii. Nie jest to zły bilans dla Macedończyków. Jednak reprezentacja Macedonii potrafiła do tej pory urwać punkty Ukraińcom tylko w meczach towarzyskich. W dwóch ostatnich podczas eliminacji do Euro 2016, Ukraina bez kłopotu odprawiła rywali z “kwitkiem”, wygrywając 2:0 oraz 1:0.

Popularne w przypadku Euro 2020 są także zakłady bramkowe. Gracze lubią stawiać, że w meczu padnie powyżej 2,5 czy nawet powyżej 3,5 gola. W tym przypadku byśmy jednak uważali. W dotychczasowych czterech meczach Ukraina – Macedonia mieliśmy następujące sumy goli: 0, 1, 2, 1. Nigdy nie zdarzyło się też, aby obie reprezentacje strzeliły bramkę w tym samym meczu. Z drugiej strony, może to jednak ten moment, w którym boisko zada kłam statystykom?

Euro 2020 kursy: na to zwróć uwagę

Bez względu na to, czy chodzi Ci po głowie obstawianie meczu Ukraina – Macedonia czy też jakiegokolwiek innego zdarzenia na Euro 2020 zauważysz, że bukmacherzy “napompowali” swoje kursy. Wyższe kursy bukmacherskie to jest to, co lubimy. Nie warto jednak popadać w hurraoptymizm i stawiać tylko na coś, bo jest atrakcyjny kurs. Owszem to ważne, ale jeszcze ważniejsze, jest odpowiednie przeanalizowanie sensowności Twojego zakładu.

Nie ma co ukrywać, najwyższe kursy dorwiesz na mało prawdopodobnych zdarzeniach (co nie oznacza, że się nie wydarzą) czy zakładach obarczonych sporym ryzykiem. Do takich zaliczają się chociażby: dokładna liczba goli w meczu, dokładna liczba goli danej drużyny czy dokładny wynik. Sam wiesz, jak ciężko “wstrzelić” się w takie rzeczy. Zwłaszcza, kiedy rozważa się, kto w ogóle wygra mecz, a gdzie jeszcze wytypować idealnie wynik bramkowy? No więc właśnie. Radzimy unikać tego typu zakładów, chyba, że naprawdę za małą kasę.

Ostrożnie postępuj też z handicapami bramkowymi. Owszem napisaliśmy, że przed meczem Ukraina – Macedonia kursy na zwycięstwo Ukraińców z handicapem +1 gola dla Macedonii wyglądają nieźle. Jednak przed stawianiem handicapów należy mieć z tyłu głowy, że zwłaszcza w fazie grupowej, większości reprezentacji wcale nie musi zależeć na odpalaniu fajerwerków. Część faworytów woli przejść do rundy pucharowej w trybie ekonomicznym. Po co marnować siły i żyłować się przed kluczowymi spotkaniami na Euro 2020 i próbować wygrać 5:0, skoro można dowieźć spokojne 2:0, oszczędzając przy tym sporo energii? No właśnie.

Gdzie znajdziesz dobre kursy na mecz Ukraina – Macedonia?

Jeżeli chcesz postawić zakłady na mecz Ukraina – Macedonia lub typować inne zdarzenia na Euro 2020, kursy, które Ci się spodobają znajdziesz u poniżej zaprezentowanych bukmacherów. Przyjrzeliśmy się ofertom i wyglądają naprawdę korzystnie. Przy okazji możesz odebrać też kilka ciekawych bonusów bukmacherskich na Mistrzostwa Europy.