Ostateczne rozstrzygnięcie!

EURO 2020: Ukraina - Austria kursy

W meczu zamykającym rywalizację w Grupie C dojdzie do konfrontacji dwóch reprezentacji, które kojarzymy z batalii przeciwko biało-czerwonym. Dlatego tym ciekawiej spoglądamy na to, jak prezentują się przed spotkaniem Ukraina – Austria kursy u bukmacherów.

Euro 2020: mecz Ukraina – Austria kursy

Na Mistrzostwach Europy dostrzegamy sporo spotkań, w których bukmacherzy widzą jednoznacznego faworyta. Tego na pewno nie można powiedzieć o meczu Ukraina – Austria. Kursy bukmacherskie są dość wyrównane, co mamy nadzieję, że zwiastuje ciekawą rywalizację.

Kursy na Ukrainę

Wierzysz w zwycięstwo Ukrainy? Jak widzisz, kursy bukmacherskie wyglądają ciekawie. Śmiało możesz zagrać zakład pojedynczy lub spróbować dorzucić do zwycięstwa Ukrainy jeszcze inne zdarzenia z Euro 2020. Jest w czym wybierać. Pamiętaj tylko, by zbytnio nie szarżować z liczbą meczów na jednym kuponie.

Kursy na Austrię

Eksperci są podzieleni. Jedni stawiają na Ukraińców, drudzy na Austriaków. Jeżeli jesteś w tej drugiej grupie, śmiało możesz puścić kupon na Austrię, a dostrzeżesz równie ciekawy kurs, co w przypadku zwycięstwa Ukrainy. Jeśli jednak nie możesz się zdecydować, jest też opcja zagrania na remis.

Ukraina – Austria zakłady: czy jest sens ryzykować?

Oczywiście przy okazji tak wyrównanych na papierze pojedynków zawsze pada pytanie, czy opłaca się w ogóle stawiać zakłady. Wszystko zależy od Twojej intuicji. Jeśli okaże się dobra i wygrasz – stwierdzisz, opłacało się, a jeśli nie – pewnie będziesz żałować. Warto jednak przyjrzeć się bliżej obu reprezentacjom.

Obstawianie meczu Ukraina – Austria warto poprzedzić porównaniem historii bezpośrednich spotkań. Owszem, to tylko statystyki, ale te w futbolu choć nie zawsze, to jednak potrafią grać na swój sposób ważną rolę. Co ciekawe, Austriacy i Ukraińcy mierzyli się w historii tylko dwukrotnie i mamy… remis. Raz wygrała reprezentacja Ukrainy (2:1), a raz reprezentacja Austrii (3:2). Da się za to zauważyć, że w pojedynkach obu reprezentacji pada zawsze całkiem sporo bramek. Może to pewien klucz, jeśli nie jesteś pewny, kto wygra, aby postawić zakład bramkowy? Kto wie.

Jak sam widzisz, nie jest takie proste wytypowanie zwycięzcy w meczu Ukraina – Austria. Kursy są dość wysokie na obie reprezentacje i to właśnie ze względu na brak jednoznacznego faworyta.

Euro 2020 kursy: jak na nie patrzeć?

Kursy bukmacherskie są zawsze odzwierciedleniem tego, jak bukmacherzy przewidują rozstrzygnięcie danego spotkania. Im kurs wyższy, tym mniejsze prawdopodobieństwo zdaniem bukmacherów, że to właśnie ta reprezentacja wygra. Podobnie dzieje się też w przypadku innych zakładów, jak na przykład over/under bramek czy margines zwycięstwa.

Faktem jest, że przy okazji Euro 2020 kursy są wyższe od tych, które możesz spotkać na co dzień u bukmacherów. Uważaj jednak, aby nie popłynąć. Część zakładów bukmacherskich jest obarczona dużym ryzykiem. Oczywiście, wytypowanie zwycięzcy meczu nie jest proste, ale jeszcze trudniejsze jest wstrzelenie się w dokładny wynik meczu, dokładną liczbę goli czy margines zwycięstwa. Radzimy unikać tego typu zakładów. Powód? Ano choćby dlatego, że nie każdej reprezentacji musi zależeć na widowiskowej liczbie goli, a niekiedy na Euro 2020 trzeba grać tak, żeby zwyciężyć jak najmniejszym nakładem sił, zachowując je na kluczowe spotkania dalszej fazy.

Dlatego nie tylko na spokojnie przemyśl, na kogo postawić, ale przede wszystkim czy rynek bukmacherski, który wybierasz nie jest zbyt ryzykowny, wręcz niemożliwy do przewidzenia.

Gdzie szukać dobry kursów na mecz Ukraina – Austria?

Korzystne kursy bukmacherskie na mecz Ukraina – Austria znajdziesz w poniższych zakładach bukmacherskich. Możesz tam obstawiać nie tylko zwycięzcę meczu, ale także szereg innych zakładów. Oczywiście, przy okazji Euro 2020 bukmacherzy oferują też ciekawe bonusy i promocje. Warto przyjrzeć się im z bliska.