EURO 2020: mecz Ukraina - Anglia kursy

Czy Ukraińcy będą w stanie utrzeć nosa Wyspiarzom? Zobacz, jak to widzą bukmacherzy. W tym artykule prezentujemy i analizujemy na mecz Ukraina – Anglia kursy bukmacherskie. Dzięki temu, zyskasz podpowiedź, na kogo w tej parze 1/4 finału Euro 2020 postawić zakłady.

Euro 2020: mecz Ukraina – Anglia kursy

Nie jest żadnym zaskoczeniem, że to Anglicy wskazywani są na faworytów do awansu do półfinału Mistrzostw Europy. Delikatnie mogą zaskakiwać jednak dość duże różnice w kursach bukmacherskich na Anglię, a Ukrainę. Czy rzeczywiście podopiecznych Garetha Southgate’a czeka łatwy mecz? Nie bylibyśmy tego pewni. Zwłaszcza, że w dwóch ostatnich bezpośrednich spotkaniach Ukraina – Anglia padł remis. Ukraińcy w ostatnich meczach dali się poznać jako nieustępliwa reprezentacja, która może napsuć Anglikom krwi i kto wie, czy nie sprawi największej niespodzianki na trwającym Euro 2020.

Kursy na Ukrainę

W meczu Ukraina – Anglia kursy na podopiecznych Szewczenki są delikatnie mówiąc, wysokie. Bliżej im do 10.00, niż do 5.00, co oznacza, że bukmacherzy kompletnie nie wierzą w zwycięstwo Ukraińców. Wszyscy, którzy spodziewają się łatwej wygranej Anglików, wskazują dwa argumenty. Pierwszy, że Ukraina jako najsłabsza drużyna z trzeciego miejsca, tylko z trzema punktami awansowała do 1/8 finału Euro 2020. Drugi, że Ukraińcy mieli w miarę łaskawy los, trafiając w poprzednim spotkaniu na Szwedów. A i tak musieli się napocić, bo awans wydarli dopiero w ostatniej minucie dogrywki. Nie można więc się dziwić, że eksperci spodziewają się, że Ukraińcy pojadą do domu. Nie bez znaczenia może być też fakt, że w swoich nogach mają o 30 minut więcej, niż ich rywale, reprezentacja Anglii.

Kursy na Anglię

Wszyscy którzy stawiają na mecz Ukraina – Anglia zakłady, nie przechodzą obojętnie obok faktu, że Synowie Albionu na trwających aktualnie Mistrzostwach Europy nie stracili jeszcze bramki. Reprezentacja Garetha Southgate’a budowana jest od obrony i taki plan taktyczny ma dać Anglikom upragniony tytuł Mistrzów Europy. W ostatnim meczu Anglia pokonała Niemców 2:0, choć także podopieczni Joachima Loewa mieli swoje szanse. Niemniej jednak, ze względu na to, że Anglicy jeszcze nie stracili gola, ani nie przegrali meczu na Euro 2020, bukmacherzy kreują ich na zdecydowanych faworytów meczu Ukraina – Anglia. Niepewna w defensywie reprezentacja Ukrainy może mieć kłopoty z powstrzymaniem Harry’ego Kane’a czy Raheema Sterlinga.

Ukraina – Anglia zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Nie odważymy się napisać, że zdecydowanie warto. Zwłaszcza po tym, czego byliśmy już świadkami na trwającym Euro 2020. Kto by przypuszczał, że Szwajcaria wyeliminuje Francję? Czy może się zdarzyć tak, że jeszcze większą sensację sprawią Ukraińcy? Może. Dlatego to, czy warto stawiać na spotkanie Ukraina – Anglia zakłady zależy od tego, czy dobrze przewidzisz rozstrzygnięcia meczu. Wierzymy, że tak.

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

I tutaj nie zaskoczymy Ciebie. Kursy są opłacalne na tyle, na ile zdołasz je wykorzystać. Niemniej jednak, bukmacherzy na Euro 2020 “podkręcają” swoje oferty, więc także na mecz Ukraina – Anglia kursy są wyższe, niż standardowo. Spróbuj znaleźć odpowiedni zakład i wyrwać bukmacherowi nieco grosza.

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Ukraina – Anglia?

Zapewne zastanawiasz się też, gdzie obstawiać mecz Ukraina – Anglia? Nie wskażemy jednego bukmachera, ale na poniższej liście umieściliśmy zakłady bukmacherskie, które naszym zdaniem są godne uwagi. Porównaj ich oferty i sprawdź, jakie otrzymasz bonusy.