Wac Toja vs Alterboy

Wacław Wac Toja Osiecki - Sebastian Alterboy Fabijański Typy na Fame MMA 17

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala freak fightów, na której zobaczymy kilka ciekawych pojedynków. Przed wami typy na Wacław Wac Toja Osiecki vs Sebastian Alterboy Fabijański Fame MMA 17. Kto jest faworytem i na kogo lepiej postawić u bukmachera?

Wac Toja – kurs BetclicFabijański – kurs Betclic
3.501.22
Kursy z dnia 03.02.2023. Oferta może ulec zmianie.

WAC TOJA VS FABIJAŃSKI TYPY NA FAME MMA 17

Gala Fame MMA powraca ze swoją 17. odsłoną. Jak w każdej z nich będziemy świadkami interesująco zapowiadającej się walki. Tym razem na pierwszy plan wysuwa się pojedynek Wac Toja vs Fabijański. Typy na Fame MMA 17 są już dostępne i oficjalnym bukmacherem tego wydarzenia będzie dobrze nam znany Betclic. Tradycyjnie zapewnił on sobie wyłączność na oferowanie zakładów na walki podczas gali, więc nigdzie indziej nie będziemy mieć możliwości legalnego typowania na Fame.

Zawodnicy zmierzą się w tej walce w formule K1, a więc będzie to klasyczna bijatyka bez chwytów, zapasów i innego rodzaju dźwigni. Walka zapowiadana jest przez różne media, jako pojedynek raperów, choć Sebastian Fabijański chyba większą popularność zaskarbił sobie w roli aktora. Wac Toja z kolei okres rozkwitu kariery ma już najwyraźniej za sobą i teraz zamiast na muzyce postanowił skupić się na sportach walki. Profesjonalnej kariery już zapewne nie zrobi, dlatego freak fighty to doskonała okazja do sprawdzenia się i zarobienia sporych pieniędzy.

TYPY NA WAC TOJA NA FAME MMA 17

Wacław “Wac Toja” Osiecki debiutuje na gali Fame MMA 17 i w swoim pierwszym pojedynku nie jest faworytem. Kurs na jego wygraną wynosi obecnie 3,15, a eksperci są zdania, że walka nie będzie trwała pełnego zaplanowanego czasu. Jeśli jednak ktoś sądzi, że mamy tu szansę na niespodziankę, może to wykorzystać w Betclicu, ponieważ kursy są bardzo wysokie. Wygrana Osieckiego przez decyzję sędziów to nawet kurs 7,00. Istnieje też opcja obstawienia wygranej na punkty, a w momencie zwycięstwa przez nokaut gracz otrzyma zwrot. W takim przypadku kurs na to, że “Wac Toja” będzie górą wynosi 3,30.

WAC TOJA NA FAME MMA – STATYSTYKI

Wacław Osiecki stoczy swoją pierwszą walkę i na pewno chciałby zacząć od wygranej. Jak wygląda jego karta zawodnika w liczbach?

  • Rekord MMA: 0-0-0
  • Wzrost: 186 cm
  • Waga: 80 kg
  • Zasięg: 181 cm
  • Wiek: 28 lat

TYPY NA FABIJAŃSKIEGO NA FAME MMA 17

Sebastian Fabijański nie cieszy się dobrą opinią w świecie rapu, ale aktorsko spisuje się całkiem nieźle. Jak pójdzie mu w oktagonie? Materiały wideo pokazują, że sobie radzi, a do tego emanuje pewnością siebie. Ciekawe tylko, czy idą za tym umiejętności czysto fighterskie, czy mamy do czynienia z grą aktorską. Alterboy nie powinien mieć problemu z przygotowaniem formy fizycznej i jeśli uda mu się ogarnąć rozmaite kombinacje ciosów, wygrana będzie formalnością. Tak zresztą stanowią kursy na jego zwycięstwo, które oscylują wokół wartości 1,28.

FABIJAŃSKI NA FAME MMA – STATYSTYKI

Dla Fabijańskiego również będzie to debiut w oficjalnej walce. Warunki fizyczne ma dość podobne do swojego przeciwnika, ale jest od niego starszy. Być może przełoży też doświadczenie ze scen walki w filmach do rzeczywistości.

  • Rekord MMA: 0-0-0
  • Wzrost: 185 cm
  • Waga: 79 kg
  • Zasięg: 180 cm
  • Wiek: 35 lat

ZAKŁADY NA FAME MMA 17

Pod względem doświadczenia i warunków fizycznych szykuje nam się wyrównany pojedynek. Trudno obstawiać zakłady na Fame MMA 17, gdy bije się dwóch debiutantów i nie wiadomo, czego się po nich spodziewać. Wygląda na to, że typy na Wacław Wac Toja Osiecki vs Sebastian Alterboy Fabijański Fame MMA 17 są bardziej korzystne dla tego drugiego i to on będzie górą w tym starciu. Jak z kolei zagrać na pozostałe walki? Sprawdź poniższe zestawienie wraz z kursami bukmacherskimi.

Walki Fame MMA 17 Kursy

Podczas gali kibice będą mogli oglądać 10 pojedynków. Które z nich warto obstawić w Betclic? Karta walk na Fame MMA 17 prezentuje się następująco:

Fame MMA kursyKursy Betclic
Marcin “Polish Zombie” Wrzosek – Piotr “Szeli” Szeliga (K1)1.12 – 4.75
Filip “Filipek” Marcinek – Robert Karaś (K1)1.70 – 1.95
Cezary “Czarmagedon” Jóźwik – Tomasz “Gimper” Działowy5.25 – 1.10
Wacław “Wac Toja” Osiecki – Sebastian “Alterboy” Fabijański3.50 – 1.22
Amadeusz “Ferrari” Roślik – Kamil “Szczurek” Łaszczyk2.60 – 1.40
Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk – Wiktoria “Wiki” Jaroniewska1.20 – 3.75
Mikołaj “Mixer” Magdziarz – Marcin “Rafonix” Krasucki3.30 – 1.25
Michał “Boxdel” Baron – Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak1.42 – 2.50
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Alan Kwieciński (K1)1.50 – 2.30
Kursy z dnia 03.02.2023 r. Oferta może ulec zmianie.