Boxdel vs Prezes FEN

Michał Boxdel Baron - Paweł Prezes FEN Jóźwiak Typy na Fame MMA 17

Jednym z ciekawszych pojedynków na najbliższej gali freak fightów będzie starcie włodarzy dwóch federacji. Typy na Boxdel vs Prezes FEN Fame MMA 17 są już dostępne i choć faworyt jest znany, to nasi eksperci spodziewają się nieoczekiwanego.

Kurs Betclic – BoxdelKurs Betclic – Prezes FEN
1.422.50
Kursy z dnia 03.02.2023. Oferta może ulec zmianie.

BOXDEL VS PREZES FEN TYPY NA FAME MMA 17

Nie będzie to walka wieczoru, ani też co-main event gali Fame MMA 17. Nie da się jednak ukryć, że spore zainteresowanie przyciąga otoczka walki Boxdela z Pawłem Jóźwiakiem. Potężny włodarz federacji Fame wejdzie do ringu z prezesem organizacji FEN. Oczywiście wynik tego starcia nie przesądzi dyskusji na temat tego, która gala jest lepsza, ale na pewno taki korespondencyjny podtekst dodaje tu smaczku. Do tego dochodzi jawna wzajemna niechęć obu panów i zaszłości między nimi. Baron twierdzi, że Jóźwiak jest hipokrytą, a z kolei prezes FEN uważa, że nie może pozostać obojętny na wyzwiska. Zapowiada się nam interesujący pojedynek, a atmosfera coraz mocniej się zagęszcza.

TYPY NA BOXDELA NA FAME MMA 17

27-letni Boxdel dysponuje sporą masą i spróbuje to wykorzystać w starciu z Jóźwiakiem. Według bukmachera Betclic to on będzie tu faworytem, a jego szanse na wygraną są wyceniane na 1,42. Dość nisko, jeśli spojrzymy na ostatnią walkę Barona i jego warunki fizyczne. Trudno spodziewać się, aby zdominował przeciwnika i przejął inicjatywę na dłuższy czas. Wytrzymałościowo będzie mu trudno znieść trudy walki, więc pojedynek na pełnym dystansie czasowym (4,25) właściwie nie wchodzi tu w grę. Tym bardziej, że zawodnicy zmierzą się w klatce rzymskiej, a więc na bardzo małej przestrzeni.

MICHAŁ BARON NA FAME MMA – STATYSTYKI

Michał Baron miał już okazję stoczyć trzy pojedynki w swojej organizacji. Dwie z nich odbyły się w formule MMA, a raz zawalczył na zasadach bokserskich. Tylko pierwszą walkę z “Guzikiem” wygrał, a było to podczas pierwszej gali Fame MMA. Później przegrał wywalczony pas na rzecz “Kubańczyka”, a w dwunastej edycji gali okazał się być gorszy od “Don Kasjo”.

  • Rekord MMA: 1-2-0
  • Wzrost: 184 cm
  • Waga: 110 kg
  • Zasięg: 181 cm
  • Wiek: 27 lat

TYPY NA PREZESA FEN NA FAME MMA 17

Paweł Jóźwiak jest jednym z założycieli organizacji FEN. To gala MMA aspirująca do grona tych profesjonalnych, a tymczasem odkąd sukces odniosła federacja Fame, Jóźwiak zainteresował się organizowaniem freak fightów. W starciu z Boxdelem jest określony jako underdog, ale według naszej wiedzy warto postawić na jego wygraną po kursie 2,50. Typ na poniżej 1,5 rundy również wygląda sensownie, a Betclic wycenia go na 1,60. Choć nie wiemy, jak bije się Prezes FEN, to możemy oczekiwać, że jednak jest troszkę sprawniejszy i wytrzymalszy od Barona.

PAWEŁ JÓŹWIAK NA FAME MMA – STATYSTYKI

W porównaniu z Boxdelem wypada znacznie lepiej. Jest wyższy i ma większy zasięg ramion, co może mieć kluczowe znaczenie w ostatecznym rozrachunku. W mieszanych sztukach walki nie występował, ale miał okazję zlać Marcina Najmana w bitce z bandażami bokserskimi.

  • Rekord MMA: 1-0-0
  • Wzrost: 191 cm
  • Waga: 101 kg
  • Zasięg: 183 cm
  • Wiek: 48 lat

ZAKŁADY NA FAME MMA 17

Wiesz już jakie zakłady na Fame MMA 17 proponujemy. Skorzystaj z oferty Betclica, bo tylko tam obstawisz najbliższą galę. Pamiętaj, że nie zawsze faworyt będzie musiał przeważać. Do tego dochodzi fakt, że Boxdel niedawno wrócił do sportu po przejściu operacji. To kolejny argument za tym, by postawić tutaj na niespodziankę. Tych w trakcie imprezy może być znacznie więcej. Wystarczy zerknąć na poniższą kartę walk z kursami bukmacherskimi.

Walki Fame MMA 17 Kursy

W trakcie gali Fame MMA 17 zobaczymy kilka naprawdę wyrównanych pojedynków. Są jednak też takie, w których faworyt jest z góry znany. Przyjrzyj się kursom w Betclic i zdecyduj, czyje zwycięstwo obstawisz.

Fame MMA kursyKursy Betclic
Marcin “Polish Zombie” Wrzosek – Piotr “Szeli” Szeliga (K1)1.12 – 4.75
Filip “Filipek” Marcinek – Robert Karaś (K1)1.70 – 1.95
Cezary “Czarmagedon” Jóźwik – Tomasz “Gimper” Działowy5.25 – 1.10
Wacław “Wac Toja” Osiecki – Sebastian “Alterboy” Fabijański3.50 – 1.22
Amadeusz “Ferrari” Roślik – Kamil “Szczurek” Łaszczyk2.60 – 1.40
Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk – Wiktoria “Wiki” Jaroniewska1.20 – 3.75
Mikołaj “Mixer” Magdziarz – Marcin “Rafonix” Krasucki3.30 – 1.25
Michał “Boxdel” Baron – Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak1.42 – 2.50
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Alan Kwieciński (K1)1.50 – 2.30
Kursy z dnia 03.02.2023 r. Oferta może ulec zmianie.