Emocje gwarantowane!

Turcja - Walia kursy na Euro 2020

Podczas Euro 2020 kursy bukmacherskie niewątpliwie przykują Twoja uwagę. Czy polscy bukmacherzy zaskoczą nas pozytywnie? Liczymy na to, że tak. Oczywiście należy pamiętać, że kursy będą się zmieniać na przestrzeni czasu.

Euro 2020: mecz Turcja – Walia kursy

Nie wiemy oczywiście, jak dokładnie potoczy się mecz Turcja – Walia. Kursy bukmacherskie są w takich sytuacjach pewnym wskaźnikiem tego, która drużyna ma większe szanse na wygraną. Pamiętajmy jednak o tym, że jeśli poziom obu reprezentacji jest podobny, wtedy oszacowanie prawdopodobieństwa wygranej jest dosyć trudne. Nie ulega wątpliwości, że bukmacherzy dołożą wszelkich starań, aby ich przewidywania znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości. Profesjonalni oddsmakerzy będą dwoić się i troić, aby ustalić miarodajne kursy. Na szczęście piękno futbolu polega w dużej mierze na jego nieprzewidywalności. Zmiennych jest w przypadku takich spotkań na tyle dużo, że nawet najbardziej doświadczony typer nigdy nie ma stuprocentowej pewności o swojej racji. Dlatego właśnie obstawianie meczu Turcja – Walia będzie niezwykle pasjonujące.

Turcja – kursy na Euro 2020

Na mecz Turcja – Walia kursy są już dostępne u legalnych bukmacherów. Kto jest według nich faworytem? Wedle przewidywań buków nieznacznie większe szanse na zwycięstwo ma Turcja. Pamiętajmy jednak, że obie te drużyny już się ze sobą spotkały w przeszłości. Zagrały razem sześć spotkań, z czego Turcja wygrała tylko dwa mecze. W tym jedno na własnym boisku w Stambule z pięknym wynikiem 6 : 4. Czy tym razem Turcy również uraczą nas tak znakomitym widowiskiem i wygrają to spotkanie? No cóż…Walijczycy z pewnością tego zadania im nie ułatwią.

Walia – kursy na Euro 2020

Większość bukmacherów szacuje, że Walia ma trochę mniejsze szanse na zwycięstwo podczas tego meczu. Istnieje jednak mała grupa, która uważa, że Walijczycy mogą wygrać spotkanie. W końcu byli brązowymi medalistami zaledwie cztery lata temu. Ten wyczyn udał się także Turkom w roku 2006. Tak jak widzisz, poziomy obu drużyn są szalenie zbliżone. Dlatego ciężko będzie prawidłowo wytypować zwycięzcę, ale za to mamy gwarancję, że obie drużyny będą zaciekle walczyły i niewątpliwie dostarczą nam ogrom piłkarskich emocji.

Turcja – Walia zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Czy podczas mistrzostw warto obstawiać zakłady? Oczywiście, że tak. Jednak musisz się do tego odpowiednio przygotować i mieć świadomość faktu, że poszukiwania dobrych kursów, ofert bukmacherskich oraz śledzenie poczynań poszczególnych reprezentacji, to czasochłonna zabawa. Czy opłaci Ci się obstawiać spotkanie Turcji i Walii? Tak jak już wspominaliśmy, to drużyny o bardzo zbliżonym poziomie, dlatego wytypowanie zwycięzcy nie będzie należało do najłatwiejszych zadań. Jeżeli jednak zdecydujesz się obstawiać właśnie ten mecz, gwarantujemy, że dostarczysz sobie sporą dawkę adrenaliny. A czy wygrasz? Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale… Z pewnością będziesz musiał poświęcić czas na czytanie analiz oraz przeglądanie statystyk obu reprezentacji. Takie profesjonalne podejście do tematu może zaowocować i przynieść Ci wymierne korzyści.

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

Czy kursy na Euro 2020 będą wysokie? Na pewno nie na faworytów spotkań. Jeżeli chcesz wygrywać, będziesz musiał poświęcić sporo czasu na przeczesywanie ofert różnych buków, aby znaleźć jakieś valuebety, a tych raczej nie będzie za wiele. Obstawianie zakładów na zwycięzcę, dokładny wynik, czy też pierwszego strzelca bramki nie jest najlepszym pomysłem, mimo że kursy na takie zakłady mogą być wysokie. Naturalnie dzieje się tak dlatego, że szansę na wytypowanie prawidłowego wyniku są raczej znikome. Powiedzmy sobie jasno. Bukmacherzy to nie organizacja charytatywna i żeby u nich wygrać, będziesz musiał trochę się natrudzić. Na co w takim razie warto zwrócić uwagę w ofercie buków. Koniecznie przyjrzyj się bliżej zakładom typu under/over, czyli poniżej/powyżej oraz zaprzyjaźnij się z handicapami. Ten pierwszy rodzaj zakładu jest o tyle bezpieczny, że szanse na wygraną to aż 50%. Oczywiście w takim przypadku nie spodziewaj się wysokich kursów. Handicapy  polegają na wyrównaniu szans drużyn poprzez dodawanie lub odejmowanie im punktów. Dzięki temu spotkanie nabiera zupełnie innego wydźwięku.

Gdzie warto szukać korzystnych kursów na mecz Turcja – Walia?