Kto wygra?

Tromba vs Gimper typy, zakłady na Fame MMA 14

Na walkę Tromba vs Gimper typy bukmacherskie to gorący towar, bo w końcu mówimy o main evencie FAME MMA 14. Mateusz Trąbka i Tomasz Działowy po raz pierwszy wezmą udział we freak fights i to od razu w walce wieczoru!

Tromba kurs BetclicGimper kurs Betclic
1.502.30

Tromba vs Gimper typy na Fame MMA 14

Zakłady na FAME MMA w dużej mierze ogniskują się na walce wieczoru. Tym razem jako ostatni do oktagonu wejdą Mateusz Trąbka i Tomasz Działowy. Pierwszy z nich to członek ekipy Friza, a drugi popularny streamer. Media społecznościowe już od dłuższego czasu żyją tym pojedynkiem. Tromba i Gimper mają wielu fanów, dlatego organizatorzy gali wytypowali ich do main eventu.

Przed FAME MMA 14 typy możesz obstawiać tylko w Betclic. To jedyny bukmacher z prawami do przyjmowania zakładów na freak fights pod szyldem “Fame”. Walka Tromba vs Gimper będzie dostępna na kilkunastu rynkach, dzięki temu możesz wybrać, jak najlepszy kurs, który odpowiada twoim przewidywaniom. Co my uważamy?

Forma Tromby, jak i Gimpera stoi pod znakiem zapytania. Wszystko dlatego, że obaj nie mieli okazji walki w FAME MMA czy High League. Oficjalnie będzie to ich debiut w federacji sportów walki. Dochodzą słuchy, że Mateusz Trąbka od 2019 roku trenuje amatorsko MMA. Jeśli to prawda, to Tromba słusznie przed galą figuruje w roli faworyta.

Mateusz Trąbka vs Tomasz Działowy typy

Co obstawiamy przed galą, która odbędzie się 14 maja w Kraków Arena? W FAME MMA typy związane z Trombą i Gimperem to chodzenie nieco po omacku. Dlaczego? Trąbka, jak i Działowy nigdy nie zaprezentowali szerszej publiczności swoich umiejętności. Znamy ich przede wszystkim z social media, a nie ringu. To oznacza, że trudno przewidzieć, jak może potoczyć się ich najbliższe starcie. Bukmacher Betclic typuje wygraną Mateusza Trąbki, któremu daje 65% szans na zwycięstwo. Nie jest to duża przewaga, co pokazuje, że bukmacher nie jest przekonany, co do faktycznych umiejętności Tromby w MMA.

Tomasz Działowy jest niższy od Tromby, a to oznacza, że będzie miał mniejszy zasięg ramion. Niby to szczegół, ale w sportach walki każdy centymetr bywa istotny. Zwłaszcza, jeśli chodzi o konfrontację bokserską. Trąbka może wykorzystać przewagę fizyczną m.in. na walkę w parterze. W zapasach kilogramy robią różnicę. W ostatnich miesiącach coraz więcej walk FAME MMA kończy się werdyktem na punkty. Nie wykluczamy, że  tym przypadku to sędziowie będą mieć decydujący głos w ocenie pojedynku.

Typy na Trombę na Fame MMA 14

Mateusz Trąbka mierzy 180 centymetrów i ponoć sporty walki nie są dla niego czarną magią. Po raz pierwszy MMA zaczął trenować w 2019 roku. Oczywiście nie robi tego zawodowo, każdego dnia, ale obycie z ciosami i techniką walki może być jego wielkim atutem. Tym bardziej, że Tomasz Działowy będzie debiutował w oktagonie. Taki szczegół może zadecydować o tym, że Tromba poczuje się pewniej, a tym samym da z siebie więcej.

Tromba, jako członek ekipy Friza, już wcześniej miał walczyć dla FAME MMA. To oznacza, że Mateusz Trąbka miał sporo czasu na to, żeby dobrze przygotować się do swojego debiutu. Tromba nie wchodzi do federacji jako kompletny nowicjusz. Doskonale zna on atmosferę FAME MMA, jak i osoby, które współtworzą ten projekt. Teraz czekamy na to, co zaprezentuje od strony sportowej.

Tromba na Fame MMA – statystyki

Jak na razie bilans zwycięstw i porażek w przypadku Mateusza Trąbki to liczba “0”. Nikogo nie powinno to dziwić, ponieważ Tromba dopiero co zaczyna przygodę z FAME MMA. Do tej pory Trąbka przyglądał się z boku, a teraz będzie miał szansę pokazać, co potrafi. Pierwszym rywalem będzie Gimper, czyli Tomasz Działowy.

Typy na Gimpera na Fame MMA 14

Zakłady FAME MMA w Betclic nie stawiają Gimpera w roli faworyta. To zawodnik mierzący 175 cm, a więc jest niższy od Mateusza Trąbki. W ocenie Betclic Działowy ma 35% szans na wygraną. Jak wynika z social media Gimper ostro zasuwa na siłowni, żeby 14 maja być w pełni formy. Nie spodziewamy się jednak technicznych sztuczek po stronie Tomasza Działowego. MMA to sport złożony z wielu elementów. Nie można ot tak opanować poszczególnych ruchów. Co jednak może zrobić Gimper, to przygotować się od strony kondycyjnej. W oktagonie zdrowia na pewno nie może mu zabraknąć, bo typujemy walkę na pełnym dystansie rundowym.

Gimper na Fame MMA – statystyki

Gimper jeszcze nie walczył w MMA, dlatego ma czystą kartę w bilansie z rekordami.

Zakłady na Fame MMA 14

Typy na Tromba vs Gimper oferowane są przez Betclic na kilkunastu rynkach. W ofercie zakładów znajdziesz klasyczne kursy na zwycięstwo, a także dodatkowe rozstrzygnięcia. Dzięki dobrze rozbudowanej ofercie będziesz mógł wytypować ilość rund, sposób zakończenia pojedynku, a także zdarzenia dodatkowe: koniec walk w pierwszych 60 sekundach.

Walka Fame MMAKursy Betclic 
Mariusz Hejter Słoński – Dawid Malczyński5.75 – 1.08
Nitro – Xayoo3.15 – 1.28
Wiewiór – Krycha1.28 – 3.15
Piotr Szeliga – Norman Parke3.15 – 1.28
Robert Karaś – Adam Josef2.20 – 1.55
Mateusz Murański – Alan Kwieciński2.75 – 1.35
Agata Fąk – Monika Kociołek1.45 – 2.45
Tromba – Gimper1.50 – 2.30

Kursy Betclic z dnia 5.05.2022 r. | Oferta może ulec zmianie.