Lucky Loser powraca!

Zwrot 25 zł w Totolotku

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Planujesz na ten weekend kupony na zdarzenia na mecze holenderskiej Eredivisie? W takim razie przyjrzyj się ofercie Totolotka, bo możesz z łatwością ubezpieczyć swoje zakłady na 25 zł!

Aby uzyskać ten bonus musisz posiadać zweryfikowane konto gracza w Totolotku – to chyba dość jasne. Jeśli więc nie masz tam jeszcze profilu, koniecznie zarejestruj się z kodem promocyjnym. Potem już tylko postaw zakład na Eredevise – w wersji desktop, mobile lub w aplikacji. Na kuponie kwalifikującym do udziału w promocji mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty na mecze holenderskiej Eredivisie rozgrywane w dniach 20-21.02.2021. Zaliczać się będą zakłady pre-match i live, pojedyncze, kombi oraz multiway, więc masz spore pole do popisu. Minimalna stawka zakładu kwalifikującego wynosi 25 zł. Pamiętaj tylko, że aby otrzymać bonus musisz postawić zakład za wpłacone pieniądze, bo zakłady postawione za środki bonusowe nie kwalifikują się do promocji.

W momencie, kiedy okaże się, że kupon przegrywa, Totolotek uruchamia procedurę ubezpieczenia i wypłaca Ci zwrot stawki! Bonus jest księgowany na koncie do 48h od rozliczenia kuponu, więc nie denerwuj się, jeśli kasa nie pojawi Ci się na koncie od razu. W przypadku kilku przegranych kuponów spełniających warunki promocji, bonus zostanie zaksięgowany na koncie w momencie rozliczenia pierwszego z nich. Kolejność obstawiania kuponów nie ma znaczenia. Przyznanym bonusem należy obrócić x1 po kursie min. 2.00. Bonus może być wykorzystany na dowolny sport i dowolny rodzaj zakładów z wykluczeniem zakładów systemowych. Na spożytkowanie bonusowej kasy masz 7 dni.

Bonus 100% do 500 zł + 25 zł free + do 49 zł mobile

Aż do 574 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
bez depozytu 25 zł: x2 100% do 500 zł: depozyt + bonus x3 100% do 49 zł mobile: depozyt + bonus x3 Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!