Totolotek bonus: jak zdobyć bonus + warunki i regulamin

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Na dobry początek dostajesz od Totolotek bonus o wartości 500PLN, bonus mobilny za 49 PLN oraz, jeżeli podasz kod promocyjny – freebet za 25 PLN! Brzmi nieźle, co? Dla posiadających już konta bukmacher dokłada kilka innych ciekawych opcji  i promocji.  Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się wszystkiego na temat tego bukmachera, który całkiem niedawno przeszedł totalną rewolucję wizerunku! Na serwisie Totolotek bonus powitalny to z pewnością nie jedyna niespodzianka!

Totolotek bonus: jaki możesz zgarnąć?

NazwaWartość bonusuZdobądź Totolotek bonus
Bonus powitalny 100%Do 500 PLN 
Bonus mobilny49 PLN 
Freebet25 PLN 
Bonus King Sizedo 66% więcej od wygranej 
BetClubSpecjalne bonusy i punkty 

Totolotek bonus powitalny do 500 PLN

500 PLN od ręki, tak za nic? To brzmi naprawdę nieźle. Totolotek podwoi Twój pierwszy depozyt aż do tej robiącej niezłe wrażenie kwoty. Wystarczy spełnić warunek obrotowy, aby móc wypłacić tę dodatkową kasę i powitać ją na własnym koncie bankowym. Czytaj dalej, aby przekonać się, jak dokładnie postępować, żeby dostać Totolotek bonus i aby dowiedzieć się, jak wyglądają zasady uczestnictwa w promocji.

Na tle innych bukmacherów Totolotek bonus prezentuje się naprawdę nieźle – zapoznaj się z artykułem porównującym oferty innych firm, aby poznać szczegóły.

W jaki sposób zdobyć Totolotek bonus?

Zgarnięcie dla siebie darmowej kasy to nic trudnego. Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją, a nic nie stanie pomiędzy Tobą a bonusem!

 1. Wejdź na totolotek.pl i kliknij w pomarańczowy przycisk „Zarejestruj się” u góry ekranu.
 2. Wypełnij formularz prawdziwymi danymi, wpisz kod promocyjny i załącz zdjęcia dowodu tożsamości. Koniecznie zamieszczaj jedynie prawdziwe dane, w przeciwnym razie możesz mieć problemy z wypłatą swojej wygranej.
 3. Zaznacz wszystkie konieczne zgody i wciśnij przycisk „Utwórz konto” poniżej formularza.
 4. Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 20 PLN. Zostanie on podwojony, a kwota bonusu wyląduje na Twoim koncie bonusowym.
 5. Trzykrotnie obróć kwotą (bonus + depozyt). Dokładne warunki obrotu poznasz w następnej sekcji artykułu.

No i już! Góra darmowej kasy jest Twoja. Nie było chyba trudno?

Totolotek bonus warunki obrotowe i regulamin

Nie ma lekko – aby zdobyć darmową kasę, trzeba spełnić trochę ważnych warunków. Nie są one może bardzo trudne, ale za to naprawdę kluczowe. Jeśli nie chcesz potknąć się na swojej drodze do dodatkowego tysiaka, lepiej zapoznaj się z tymi ważnymi punktami.

 • Nie możesz mieć założonego już wcześniej konta w serwisie Totolotek. Rzeczywistość jest brutalna – bonus powitalny przysługuje tylko nowym użytkownikom. Nie próbuj oszukać serwisu, bo jeśli podasz inne dane niż swoje, to będziesz mieć potem problemy z wypłatą środków.
 • Pierwszy depozyt musi wynieść co najmniej 20 PLN. Jeśli wpłacisz mniej, Twoje środki nie zostaną pomnożone. Minimalna kwota to więc 20 PLN, natomiast maksymalna – 500 PLN. Możesz oczywiście wpłacić więcej, ale podwojony zostanie tylko pierwsze 500 PLN. Oto parę przykładów: wpłacasz 15 PLN, dostajesz 0 PLN bonusu. Wpłacasz 50 PLN, dostajesz 50 PLN bonusu. Wpłacasz 700 PLN, dostajesz 500 PLN bonusu. Proste?
 • Żeby wypłacić bonus, musisz trzykrotnie obrócić kwotą (depozyt + bonus). To jednak jeszcze nie koniec – jest parę obostrzeń co do zakładów, które spełnią wymagania obrotowe. Oto one:
  • Do obrotu liczą się kupony z minimum trzema zdarzeniami o kursie 1.9 lub większym
  • Jeśli przy jakimś kuponie nastąpił zwrot stawki lub unieważnienie kursu, nie liczy się on do warunku obrotowego.

Totolotek kod promocyjny

A teraz mamy dla Ciebie kolejną świetną wiadomość! Na Totolotek kod promocyjny jest już gotowy do użycia i da Ci freebet o wartości 25 PLN! Jak go zdobyć? To proste. Najpierw załóż konto na stronie buka. Poczekaj na jego pozytywną weryfikacje, a następnie wejdź w zakłądkę „Wpłata” i kliknij na Bonus.card/Kod Bonusowy. W tym miejscu podaj kod i czekaj aż darmowy zakład wpłynie na Twoje konto. Freebtem musisz obrócić dwa razy po kursie minimalnym 2.00.

Bonus King Size

W nowej wersji serwisu bukmachera pojawiło się parę nowych promocji, m.in. bonus King Size.  Co takiego kryje się pod tą nazwą? Już spieszymy z tłumaczeniem! Jeżeli lubisz zakłady systemowe, to może to być coś dla Ciebie. Im więcej zdarzeń połączysz ze sobą na kuponie, tym większy procent wygranej dostaniesz od bukmachera. W sumie możesz odebrać aż 66% więcej wygranej! Nie ukrywamy, że naprawdę trzeba być świetnym typerem i mieć sporą dozę szczęścia , żeby odebrać maksymalny bonus w tej promocji. Z pewnością nie zabraknie jednak śmiałków, aby o to powalczyć.

Cashout

Kolejną pozytywną innowacją, na nowej stronie Totolotka, jest udostępniona opcja cashout. Teraz zawieranie zakładów będzie jeszcze bardziej ekscytujące! Na czym dokładnie to polega? Jeżeli czujesz, że spotkanie, które obstawiałeś, nie toczy się po Twojej myśli, możesz w każdym momencie się wycofać. Bukmacher zwróci Ci wówczas część zainwestowanych środków. Szczegóły tej ofert znajdziesz na stronie operatora. Powodzenia w grze!

BetClub

Bet Club zaprasza wszystkich graczy – w ramach tej sekcji strony Totolotek możesz zbierać specjalne punkty i wymieniać je na środki na grę. Za każdą wydaną złotówkę otrzymasz, zależnie od rodzaju zakładu, określoną liczbę punktów. Możesz uzyskać w tym programie trzy statusy: srebrny, złoty oraz platynowy.  Za kolejne osiągnięte poziomy będziesz dostawał od bukmachera, za postawienie kolejnego zakładu, darmowe punkty lojalnościowe. Tak naprawdę, nie wkładasz w to żadnego wysiłku. Wystarczy, że jesteś aktywnym graczem, a punkty na twoim koncie będą same się mnożyły! Obrazek poniżej pokazuje poszczególne etapy jakie przechodzisz w programie lojalnościowym BetClub.

Jakiś problem? Totolotek obsługa klienta

Z obsługą klienta Totolotek skontaktujesz się w godzinach od 9.30 do 20.00. Numer infolinii dla klientów to 22 321 03 40 lub +48 507 002 393 oraz , natomiast adres mailowy to pomoc@totolotek.pl. Podczas korzystania z wersji PC strony w prawym dolnym rogu masz też dostęp do odnośnika do czatu z konsultantem.