Co robić?

TOTALbet nie działa

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Jeśli Totalbet nie działa, to zwykle tego rodzaju usterka nie trwa długo. Bukmacherzy online mają to do siebie, że sporadycznie odmawiają posłuszeństwa. Wówczas nie można wejść na ich stronę i aplikację mobilną. Co robić?

TOTALbet nie działa | 19/08/2022

Bukmacher Totalbet przyjmuje zakłady przez internet, ale też w punktach stacjonarnych. Jeśli chodzi o ofertę online, to w teorii powinna być ona dostępna przez całą dobę. Czy faktycznie tak jest? W znakomitej większości – tak, ale bywają odstępstwa od reguły. Totalbet czasami jest zmuszony wykonać prace na serwerze lub różne działania konserwacyjne. W takiej sytuacji strona totalbet.pl lub mobilna aplikacja może nie działać. Być może dlatego nie możesz wtedy skorzystać z zakładów u tego bukmachera.

totalbet nie działa

W Totalbet przerwa techniczna ma podobne przyczyny, co u pozostałych bukmacherów. To nie tylko specyfika Totalbet, że czasami strona jest niedostępna dla użytkowników. Na tego rodzaju problemy można natrafić w Betclic, PZBUK czy forBET. Nie są to jednak częste kłopoty, a co ważniejsze – zwykle bukmacherzy szybką sobie z nimi dają radę.

TOTALbet przerwa techniczna | 19/08/2022

W Totalbet do oferty są dodawane nowe funkcje takie jak transmisje, kreatory zakładów czy promocje. Wymaga to pewnych zmian w systemie, dlatego bukmacher planuje przerwę techniczną. To czas, kiedy jego programiści mogą wdrożyć nowe narzędzia. W takiej sytuacji trzeba wykazać się drobną cierpliwością. Przerwy techniczne u bukmacherów, w tym Totalbet nie trwają długo. Zwykle wszystko zamyka się w przedziale kilkudziesięciu minut. Można się na to przygotować, bo bukmacher ma w zwyczaju informować, że konkretnego dnia o wskazanych godzinach nastąpi tego rodzaju konserwacja.

W czasie takich prac zakłady Totalbet nie działają – podobnie jest z aplikacją bukmachera. Jeśli Totalbet mobile nie działa, to warto sprawdzić aktualizacje aplikacji, jak i własny system operacyjny (czy nie masz zaległej aktualizacji). W sporadycznych przypadków pomaga odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji.

Co robić, kiedy Totalbet nie działa?

Kiedy wchodzisz na totalbet.pl, a strona nie chce się załadować, to na początku warto sprawdzić te najbardziej oczywiste rozwiązania. Jakie? W pierwszej kolejności to, czy twój internet działa poprawnie. Jeśli połączenie online sprawuje się OK, to następnym krokiem powinna być kwestia przeglądarki. Ma ona w ustawieniach magazynowanie pamięci podręcznej, a więc plików cache i cookies. Czasami zdarza się tak, że ich posiadanie uniemożliwia prawidłowe uruchomienie danej strony internetowej. Co robić? Zalecamy usunięcie tych plików, a następnie ponowne uruchomienie portalu totalbet.pl.

Gdzie jeszcze robić zakłady, kiedy Totalbet nie działa?

Zakłady Totalbet nie mogą być uruchomione ani w przeglądarce, ani w aplikacji mobile? Jeśli nie chcesz dłużej czekać na rozwiązanie usterki, to możesz od razu przejść do pozostałych bukmacherów online. W Polsce znajdziesz kilkunastu operatorów, którzy oferują zakłady w internecie. W tym gronie są ci najbardziej znani tacy jak STS, Fortuna, Betfan, Superbet i forBET. 

 1. STS

  Bonus powitalny 1500 zł + 100 zł zakłady bez ryzyka + 60 zł ekstra
  • 18+ | Obowiązuje regulamin każdej z ofert
  1. depozyt 100% do 300 zł: x3 po 1.91; 2. depozyt 50% do 500 zł: x3 po 1.91; 3. depozyt 50% do 700 zł: x3 po 1.91; ZBR 100 zł: x3 po 1.91; Bonus 60 zł: x3 po 1.91 Pełen reg
 2. BetFan

  Freebet 60 zł + bez ryzyka do 600 zł + bonus 100% do 1000 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
  600 zł cashback: obrót zwrotem x1 na AKO, kurs łączny min. 3.80; 60 zł freebet: bez obrotu!; 100% do 1000 zł: obrót bonusem x3 na AKO, min. 3 zdarzenia, kurs łączny min. 2.50 Pełen reg
 3. Fortuna

  30 zł za darmo + bez ryzyka do 600 zł + bonus 50% do 200 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 600 zł: x1 50% do 200 zł (FKP): brak obrotu! 30 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
 4. eWinner

  Cashback do 110 zł i bonus 50% do 500 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 110 zł: brak obrotu! bonus 50% do 500 zł: 1x depozyt po kursie 1.50 + 6x bonus po kursie 2.50 Pełen reg