Jak uzyskać pomoc?

TOTALbet kontakt

W TOTALbet kontakt może przebiegać za pośrednictwem różnych metod komunikowania. To bukmacher obsługujący telefon, czat na żywo i pocztę e-mail. Wszystko to sprawia, że firma szybko reaguje na zgłaszany problem i go rozwiązuje.

TOTALbet kontakt – rozwiąż problem u bukmachera

Na rynku bukmacherskim TOTALbet to jeden z tych operatorów, który udostępnia najwięcej form kontaktu. Firma ta obsługując infolinię, live czat i formularz online staje się bardzo pomocna, a co ważniejsze – dostępna dla każdego klienta. Jeśli masz problem z tym bukmacherem, to możesz się z nim bezpiecznie skontaktować. Obsługa klienta działa przez cały tydzień.

TOTALbet kontaktGodziny
Czatpn – nd 9:00 – 23:00
Infolinia: 22 333 444 555pn – nd 9:00 – 23:00
Mail: totalbet@totalbet.plpn – nd 9:00 – 23:00
AdresTOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa

TOTALbet czat

W TOTALbet kontakt poprzez czat jest często wybieraną opcją w sytuacji, gdy użytkownik ma problem z działaniem konta, rozliczeniem zakładu czy płatnością. W zakładach bukmacherskich TOTALbet czat oferowany jest na stronie online i mobilnej aplikacji. Co ciekawe, nie trzeba być zalogowanym użytkownikiem, żeby rozpocząć rozmowę z biurem obsługi klienta. Jak to działa?

totalbet czat

Bukmacher TOTALbet pomoc na czacie live oferuje codziennie w godzinach 9:00 – 23:00. Czas na odpowiedź uzależniony jest od tego, ile aktualnie zgłoszeń obsługuje bukmacher. Zazwyczaj nie ma tak wielu graczy, którzy kontaktują się z supportem, dlatego konsultant dołącza do rozmowy w ciągu kilku minut. Aby rozpocząć rozmowę na czacie należy wybrać:

  • imię,
  • e-mail.

Oczywiście od razu trzeba też przedstawić treść wiadomości. Dodatkowo można dołączyć plik, a więc screen kuponu, potwierdzenia płatności czy pozostałych kwestii, których dotyczy problem.

TOTALbet pomoc na infolinii

Trzeba przyznać, że w TOTALbet kontakt i support stoi na wysokim poziomie. To nie jest standard, kiedy bukmacher uruchamia infolinię dla swoich klientów. W TOTALbet pomoc można uzyskać właśnie za pośrednictwem rozmowy telefonicznej. Do tego został przeznaczony specjalny numer: 22 611 61 71. Jeśli ktoś chce szybkiej odpowiedzi i bezpośredniego kontaktu, to może zadzwonić pod wskazany telefon. Warto to rozważyć przede wszystkim w godzinach od 9:00 do 23:00, bo właśnie w tym czasie pracuje dział obsługi klienta.

W TOTALbet czat obsługiwany jest o podobnych porach. Jeśli chcesz zostawić wiadomość bukmacherowi o innej godzinie, to najlepiej skorzystać z formularza zgłoszeniowego. Wówczas otrzymasz odpowiedź na pocztę e-mail zaraz po wznowieniu pracy przez dział supportu.

Wszelkie próby kontaktu z TOTALbet poprzez infolinię rozliczane są według twojej stawki telefonicznej. Jeśli aktualnie konsultant prowadzi rozmowę z kimś innym, to musisz cierpliwie poczekać aż ktoś z obsługi dołączy do twojego połączenia.

TOTALbet pomoc przez email

Obstawiając zakłady u bukmachera wiemy, że nie wszystkie problemy muszą być rozwiązane natychmiast. Czasami bywa tak, że wystarczy zostawić bukmacherowi wiadomość, by ten po jakimś czasie się do niej ustosunkował. Wówczas nie trzeba na tyle bezpośredniego kontaktu, jak rozmowa na infolinii lub czat na żywo. Wiadomości e-mail są równie sprawnym narzędziem. W Totalbet to dział, który obsługiwany jest przez formularz zgłoszeniowy i pocztę e-mail: pomoc@totalbet.pl.

Z tej formy kontaktu możesz skorzystać o każdej porze. Musisz jednak pamiętać, że w nocy support TOTALbet nie pracuje. Dział obsługi klienta odpowiada na zgłoszenia od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:00 – 23:00.

TOTALbet FAQ – sekcja najczęściej zadawanych pytań

totalbet kontakt

W dzisiejszych czasach wśród bukmacherów online zapanował trend na tworzenie bogatych działów FAQ, w których znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Dla gracza to dobra wiadomość, bo w wielu przypadkach pozwala to na oszczędność czasu. W TOTALbet aplikacja na iOS i Android obsługuje sekcję FAQ, gdzie znajdziesz potencjalne rozwiązania wielu problemów. Jeśli akurat biuro obsługi klienta nie działa, bo jest późna pora, to warto tam skierować pierwsze kroki w celu uzyskania pomocy.

Pomoc w TOTALbet za pośrednictwem FAQ została podzielona na kilka działów. W ten sposób użytkownik łatwiej może nawigować tematy, które są związane z jego problemem. Główny podział jest następujący:

  • rejestracja,
  • jak grać, 
  • operacje finansowe,
  • bonusy i promocje.

Wybierając każdą z sekcji w rozwinięciu masz co najmniej kilkanaście pytań z konkretnymi odpowiedziami. Dzięki nim możesz dowiedzieć się dlaczego twoja płatność nie została zaksięgowana, a bonus został zamrożony. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że sekcja najczęściej zadawanych pytań nie zawsze jest rozwiązaniem. Dlatego, jeśli wciąż masz wątpliwości – wybierz bezpośredni kontakt z bukmacherem TOTALbet.

Dowiedz się więcej o TOTALbet

Totalbet Recenzja

Totalbet

Oferta na start w Totalbet? Freebety na sumę 35 zł, bonus 100% do 5000 zł, cashback do 200 zł i do tego gra bez podatku! Kod promocyjny: bonusowykod!