Równo dobrana para!

Euro 2020: mecz Szwecja - Ukraina kursy

Sprawdź, jakie są na mecz Szwecja – Ukraina kursy bukmacherskie! W tym spotkaniu nie grają może największe gwiazdy piłki nożnej, ale i tak zapowiada się ono interesująco – kto wie, istnieje szansa, że zobaczymy jakąś niespodziankę.

Euro 2020: mecz Szwecja – Ukraina kursy

Wystawione na mecz Szwecja – Ukraina kursy są bardzo interesujące głównie dlatego, że w tym spotkaniu nie ma oczywistego faworyta. Dlatego liczby opublikowane przez bukmacherów wydają się potencjalnie opłacalne nawet w przypadku popularnego rynku 1X2. Przyjrzyjmy się kursom na poszczególne drużyny – kto ma większe szanse na wygraną według analityków?

Kursy na Szwecję

Szwecja ma za sobą naprawdę dobrą fazę grupową, o czym polscy kibice raczej długo nie zapomną. Szwedom udało się pokonać Polskę i Słowację, a także zremisować z Hiszpanią, nie wpuszczając w tym spotkaniu ani jednego gola. Pewnie dlatego wystawione na ten mecz Euro 2020 kursy są niższe w przypadku Szwecji – co oznacza oczywiście, że zdaniem buków właśnie ta drużyna ma większe szanse na zwycięstwo. Trudno się temu dziwić. Szwecja rzeczywiście pokazała, że ma doskonale zgraną i zmotywowaną drużynę, która łączy młodość i doświadczenie. Wszyscy pamiętamy, że temu krajowi udało się dojść na MŚ 2018 aż do ćwierćfinału, a teraz na pewno mają chrapkę na więcej.

Kursy na Ukrainę

Ukraina wcale nie mogła być pewna awansu po raczej średnich występach w fazie grupowej. To właśnie wygrana Szwecji z Polską pozwoliła jej przejść dalej z trzeciego miejsca po zaledwie jednym zwycięstwie w grupie C. Ukraina zdobyła 3 punkty tylko w meczu z Macedonią Północną, uległa natomiast Austrii i Holandii – ale w tym drugim spotkaniu pokazała pazur i w drugiej połowie zdołała wyrównać wynik na 2-2, chociaż w końcu przegrała po golu Denzela Dumfriesa. Czy taka dyspozycja wystarczy, żeby poradzić sobie ze Szwecją? Wydaje się to raczej wątpliwe.

Szwecja – Ukraina zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Futbol widział już niejedna niespodziankę, szczególnie na dużych turniejach, więc nie chcemy odbierać szans naszym wschodnim sąsiadom. W tym przypadku zwycięstwo Szwecji wydaje nam się jednak sporo bardziej prawdopodobne i dostrzegamy w kursach wystawionych na tę drużynę potencjał na value. Oczywiście warto pamiętać, że dostępne są na mecz Szwecja – Ukraina zakłady bukmacherskie na wielu różnych rynkach. Wcale nie musisz obstawiać akurat na 1X2!

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

W przypadku dużych turniejów takich jak Euro 2020 zakłady na najpopularniejsze rynki bywają średnio opłacalne, bo bukmacherzy nie czują potrzeby, żeby wystawiać wysokie kursy. Jeśli chodzi o mecz Szwecja – Ukraina, kursy na Szwecję są naszym zdaniem całkiem apetyczne. Oprócz tego radzimy też jednak przejrzeć takie rynki jak handicapy, liczba bramek czy liczba rzutów rożnych. Bardzo możliwe, że tam znajdziesz lepszą okazję niż pośród tych zakładów, które obstawia większość kibiców.

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Szwecja – Ukraina?

Kuszą Cię dostępne na mecz Szwecja – Ukraina zakłady? Bez obaw, masz do wyboru całe mnóstwo legalnych bukmacherów, u których możesz obstawić. Przejrzyj widoczne poniżej serwisy i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada. Pamiętaj, że polscy bukmacherzy oferują bonusy powitalne, dzięki którym możesz na początku obstawiać za większą kasę. Powodzenia!