Zwróć uwagę, warto!

EURO 2020: Szwecja - Słowacja kursy

Na to spotkanie polscy kibice będą spoglądać z dużym zaciekawieniem. Wiemy już jakie są przed meczem Szwecja – Słowacja kursy bukmacherów, a co wydarzy się na boisku? Oto jest pytanie!

Euro 2020: mecz Szwecja – Słowacja kursy

Powyższe spotkanie szczególnie ciekawi każdego polskiego kibica. Głównie ze względu na reprezentację Szwecji, z którą przyjdzie nam się zmierzyć w następnej serii gier. To właśnie w Szwedach bukmacherzy widzą faworytów meczu ze Słowakami.

Kursy na Szwecję

Sam widzisz, jak to wygląda. Kursy na Szwedów są niższe, niż na Słowaków, ale też nie przesadzajmy. Wciąż typując poprawnie zwycięstwo reprezentacji “Trzech Koron” można się nieźle obłowić. Bukmacherzy płacą w okolicach 2:1.

Kursy na Słowację

Bardziej prawdopodobny, niż zwycięstwo Słowacji, zdaniem bukmacherów jest w tym meczu remis. A jak będzie naprawdę? Przy spotkaniu tak zbliżonych do siebie potencjałem reprezentacji o typowanie wyniku jest niezwykle trudno. Dlatego też warto podeprzeć się statystykami, które prezentujemy w dalszej części.

Szwecja – Słowacja zakłady: czy warto?

Skoro tutaj trafiłeś, to zapewne interesuje Cię obstawanie meczu Szwecja – Słowacja. Jak widzisz, kursy są ciekawe – zarówno na Szwedów (faworyt), remis, jak i na Słowaków. Bez względu na to, co obstawisz, możesz zgarnąć sporo zaskórniaków. Niemniej jednak, jak już wspomnieliśmy – przy tak wyrównanych reprezentacjach, wytypowanie rozstrzygnięcia meczu nie jest pestką, a twardym orzechem do zgryzienia.

Obie reprezentacje do tej pory zmierzyły się ze sobą pięciokrotnie i nigdy nie wygrała… Słowacja. Szwedzi trzykrotnie zgarnęli 3 oczka, a dwa mecze zakończyły się solidarnym podziałem punktów. Mało tego, Słowacy tylko w dwóch meczach wbili Szwedom po jednym golu. Więcej razy im się to nie udało, a szczególnie bolesny dla Słowaków był rok 2017, kiedy to Szwedzi sprawili im zimny prysznic, wygrywając aż 6:0. Statystyki mogą być podpowiedzią, ale równie dobrze na boisku może być zupełnie inaczej. Zwłaszcza, że ostatni mecz Szwecja – Słowacja miał miejsce trzy lata temu. Od tego czasu sporo się pozmieniało. No i jak być tutaj mądrym?

Choć trudno jest wytypować rozstrzygnięcie tego meczu, bo naszym zdaniem, wydarzyć może się wszystko, to kursy bukmacherskie są tak atrakcyjne, że grzechem przy dobrej intuicji byłoby nie wrzucić tego meczu na kupon. Jeśli mielibyśmy coś radzić, to raczej nie spodziewamy się wielu bramek. Intuicja podpowiada, że w meczu padną maksymalnie trzy gole.

Euro 2020 kursy: jak je czytać?

Wiesz, jak wyglądają przed meczem Szwecja – Słowacja kursy, a jak to wygląda w kontekście całego Euro 2020? Zapewne zauważyłeś, a jeśli nie to przyjrzyj się i zauważysz tendencję do wysokich kursów, w stosunku do tego, co miało miejsce podczas sezonu ligowego. I rzeczywiście, bukmacherzy nieco napompowali swoje oferty, chcąc zachęcić graczy do jeszcze aktywniejszego uczestnictwa w zakładach.

Pamiętaj jednak, by uważać na wysokie kursy. Oczywiście, nie radzimy, byś unikał ich jak ognia, bo wysoki kurs wcale nie oznacza, że to nie ma prawa się wydarzyć na boisku. Z reguły jest jednak tak, że największe kursy spotkasz na najmniej prawdopodobnych zdarzeniach czy rynkach, które wymagają od Ciebie ułańskiej fantazji.

No bo jak inaczej nazwać typowanie dokładnego wyniku, dokładnej liczby bramek czy nawet przedziału czasowego, w którym padnie pierwszy gol? To właśnie takich zakładów staraj się unikać jak ognia. Uważaj też przy handicapach bramkowych, bo przecież na Euro 2020 w fazie grupowej głównie chodzi o to, aby zgarnąć trzy punkty, a nie o wygraną 5:0, 6:0 czy 8:0, skoro wygrana 3:0 w dużo bardziej ekonomicznym stylu przynosi taką samą korzyść. Tu nie ma dwumeczów, tu jest jeden mecz i skompletowanie jak największej liczby punktów, by z jak największym zapasem sił wejść z drzwiami do fazy pucharowej, gdzie zaczyna się prawdziwa zabawa!

Gdzie znaleźć dobre kursy na mecz Szwecja – Słowacja?

Jeśli zainteresowało Cię obstawianie meczu Szwecja – Słowacja, kursy, które wyglądają najkorzystniej znajdziesz w poniżej wymienionych zakładach bukmacherskich. Przy okazji, możesz też sięgnąć po kilka interesujących bonusów na Euro 2020. Najlepiej odwiedź kilka stron i sam porównaj przygotowane dla Ciebie oferty.