Na nich!

EURO 2020: Szwecja - Polska kursy

Na ten mecz już zacieramy ręce! Ostatnim spotkaniem grupy E będzie starcie Szwecja – Polska. Kursy bukmacherskie jasno pokazują, że możemy spodziewać się wręcz gigantycznych emocji. Oby to biało-czerwoni przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę!

Euro 2020: mecz Szwecja – Polska kursy

Notowania Polaków i Szwedów idą u bukmacherów niemalże łeb w łeb. Z godziny na godzinę rośnie też liczba stawianych zakładów bukmacherskich i co tu dużo ukrywać, polscy kibice, spoglądający z nadziejami na ten mecz, stawiają właśnie na biało-czerwonych.

Kursy na Szwecję

W tej chwili kursy na reprezentację “Trzech Koron” są ciut wyższe, niż na biało-czerwonych. Różnice jednak – w zależności od bukmacherów – dotyczą drugiej, a nawet i niekiedy trzeciej cyfry po przecinku. To tylko zwiastuje, jak zaciętego boju spodziewają się zakłady bukmacherskie.

Kursy na Polskę

W meczu Szwecja – Polska kursy na biało-czerwonych są nieco niższe, niż na Szwecję, a najmniej prawdopodobnym scenariuszem według bukmacherów jest remis. Polacy mają ze Szwedami do wyrównania sporo rachunków. Nasz bilans bezpośrednich spotkań nie wygląda zbyt rewelacyjnie, by nie użyć mocniejszych słów. Chciałoby się rzec, kiedy na nowo napocząć Szwedów, jak nie właśnie na Euro 2020 w meczu kończącym fazę grupową?

Szwecja – Polska zakłady: sercem czy rozumem?

Przy okazji meczów reprezentacji Polski każdy kibic ma odwieczny problem: zagrać sercem czy rozumem? W tym przypadku rozum podpowiada, że biało-czerwoni mają szansę pokonać Szwedów. Choć historia naszych bezpośrednich starć, jak już zauważyliśmy, wygląda… kiepsko. Polacy aż 14-krotnie przegrywali ze Szwedami, zanotowaliśmy też 8 wygranych i 4 remisy. Mało tego, obecnie legitymujemy się serią aż pięciu porażek z rzędu. Panowie, czas ją zakończyć! Pocieszeniem jest fakt, że po raz ostatni ze Szwedami graliśmy w 2004 roku, a od tego czasu siły i naszej reprezentacji i Szwecji sporo się pozmieniały – właśnie na naszą korzyść.

Dlatego w jakim meczu, jak właśnie nie ze Szwecją postawić na Polaków? Jeżeli masz jednak inną wizję tego pojedynku – spróbuj pozostać przy swoim, jeśli wydaje się to sensowne. Oczywiście nie musisz też szukać zwycięzcy czy remisu, a śmiało możesz postawić zakład na bramki, gdzie również można wyhaczyć niezłe kursy. Staraj się jednak unikać zakładów, które opisaliśmy w dalszej części tekstu.

Euro 2020 kursy: o tym pamiętaj!

Zacznijmy od tego, że na Euro 2020 kursy bukmacherów mogą się podobać! Poza meczami hegemonów z drużynami, które na Mistrzostwa Europy przyjechały głównie dzięki reformie rozgrywek, kursy są wysokie. Oferty bukmacherów mogą się podobać zarówno w przypadku faworytów meczów , jak i tych, którym daje się nieco mniejsze szanse.

Jeśli w jakimś spotkaniu kursy jednak Ci nie podejdą albo będziesz miał problem z typowaniem zwycięzcy, zapewne będziesz chciał poszukać innego rodzaju zakładu. Ciekawie wyglądają zakłady na bramki (o których wspomnieliśmy) oraz handicapy. Przy okazji tych drugich uważaj jednak, by nie popłynąć za bardzo. Z naszej strony nie radzilibyśmy grać na dokładny wynik czy dokładne liczby goli, bo choć kursy mogą robić wrażenie, to jednak trafić w coś takiego, to jak rosyjska ruletka. Oczywiście, za mniejszą kasę można się pobawić, ale na “poważnie” to jednak chyba zbyt duże ryzyko. Po co więc aż tak szaleć, skoro na Euro 2020 znajdziesz naprawdę sporo opcji postawienia dużo bardziej sensownych zakładów. Rynków bukmacherskich jest co niemiara.

Podobnie rzecz ma się także w przypadku zakładów długoterminowych. Jak na przykład przedwczesne typowanie zwycięzcy Euro 2020, króla strzelców czy tego, co wydarzy się za kilka spotkań. Oczywiście, możesz rzucić na szalę jakieś drobne, ale za gruby hajs to raczej nie ma sensu.

Gdzie znaleźć dobre kursy na mecz Szwecja – Polska?

Jesteś gotowy na obstawianie meczu Szwecja – Polska? Zajrzyj na strony niżej wymienionych bukmacherów, którzy gwarantują dobre kursy i ciekawe bonusy na Euro 2020. Wiesz już jak wyglądają przed meczem Szwecja – Polska kursy, a czy wiesz, jakie bonusy możesz otrzymać? No to pospiesz się, zanim jest jeszcze szansa wysłać kupon.