Będzie wyrównana walka!

EURO 2020: Szwajcaria - Turcja kursy bukmacherskie

Podczas Euro 2020 będziemy mogli oglądać zmagania reprezentacji Szwajcarii oraz Turcji. Która drużyna ma realne szanse na zwycięstwo i jakie kursy wystawiają bukmacherzy? Na te właśnie pytania znajdziesz odpowiedzi w naszym artykule. Zostań z nami!

Euro 2020: mecz Szwajcaria – Turcja kursy

Kolejne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Jest to dla wszystkich fanów sportu ogromne święto i powód do radości. Mamy nadzieję na dobrą zabawę i ogrom piłkarskich emocji. W fazie grupowej tego turnieju spotkają się ze sobą na murawie także Szwajcaria z Turcją. Która z tych drużyn ma większe szanse na zejście z boiska jako zwycięzcy? No cóż. Aby odpowiedzieć na to pytanie, musielibyśmy być w posiadaniu kryształowej kuli przepowiadającej przyszłość, ponieważ oba zespoły mają raczej zbliżony poziom i trudno jednoznacznie wskazać faworyta. Jednak nie zaszkodzi, aby przyjrzeć się obu drużynom i spróbować wytypować potencjalnego zwycięzcę tego meczu na Euro 2020. Kursy bukmacherskie mogą nam podpowiedzieć na kogo stawiają poszczególni bukmacherzy. To czy Ty zgodzisz się z przewidywaniami oddsmakerów, zależy tylko do Ciebie i od Twojej własnej analizy. Obie drużyny rozegrały ze sobą w sumie aż 15 spotkań i prym wiodą w tym przypadku Turcy. Odnieśli oni zwycięstwo aż 8 razy. Szwajcarii udało się to tylko czterokrotnie. Pozostałe trzy mecze to  zakończyły się remisem.

Kursy na Szwajcarię

Masz ochotę obstawiać mecz Szwajcaria – Turcja? Kursy na to spotkanie są już gotowe na stronach legalnych bukmacherów. Kogo typują na zwycięzcę operatorzy? Zdecydowanie Szwajcarów. Mimo że, największym sukcesem tej reprezentacji podczas Mistrzostw Europy jest dojście do ⅛ finału cztery lata temu, to i tak zdecydowana znaczna część buków uważa, że to właśnie oni wygrają. Czy słusznie? O tym przekonamy się już wkrótce.

Kursy na Turcję

Według bukmacherów Turcja ma mniejsze szanse, aby wygrać mecz ze Szwajcarią. Na to wskazują kursy, które operatorzy nam proponują. W przeszłości lepiej radziła sobie drużyna spod znaku półksiężyca i teraz w eliminacjach także pokazała się z jak najlepszej strony. Z czego więc wynikają te przewidywania bukmacherów? Z pewnością  operatorzy biorą pod uwagę potencjał Szwajcarów oraz to, że będą chcieli się odegrać za porażkę z 2008 roku.

Szwajcaria – Turcja zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Czy obstawianie meczu Szwajcaria – Turcja będzie się opłacać? Na to pytanie nie ma oczywiście jednoznacznej odpowiedzi. Niewątpliwie samo spotkanie ma szansę stać się niezłym widowiskiem sportowym, ponieważ obie drużyny są w dobrej formie i żadna z nich łatwo nie skapituluje. Liczymy na to, że w spotkaniu tym zobaczymy parę razy piłkę w siatce. Jeżeli zdecydujesz się na typowanie tego meczu, to warto grać z głową i nie dać się ponieść fantazji. Twórz swoje kupony tak, aby zminimalizować możliwość poniesienia porażki. Zawsze rozsądnie zarządzaj swoim kapitałem i pomyśl o ustaleniu płaskiej stawki. Aby skutecznie typować, musisz najpierw zapoznać się z rzetelnymi analizami i statystykami na temat obu drużyn. Śledź formę kluczowych zawodników. Możesz skorzystać w tym celu ze sprawdzonych stron, szukać informacji na forach sportowych czy też  zajrzeć do mediów społecznościowych reprezentacji lub poszczególnych zawodników.

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

Czy na Euro 2020 kursy będą wysokie? Z pewnością w wielu ofertach buków znajdziesz naprawdę imponujące propozycje, ale rynki, których będą dotyczyć, nie będą należeć do tych, które łatwo się obstawia. Dlatego odradzamy typowania np. dokładnego wyniku czy też strzelca pierwszego gola. Na co w takim razie powinieneś zwrócić uwagę? Zdecydowanie są to zakłady typu under/over oraz handicapy. Obstawianie tych rynków jest dużo bezpieczniejsze i pomimo mniejszych kursów, szanse na wygraną są znacznie większe. Sięgają nawet 50%. Oczywiście możesz szukać tzw. valuebetów, ale nie będzie to łatwe zadanie. Bukmacherzy nie lubią się mylić i zaniżać kursów. Oczywiście nie zniechęcamy Cię do tego. Może Twoja wytrwałość popłaci i znajdziesz jakąś perełkę wśród ofert buków.

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Szwajcaria – Turcja?