EURO 2020: mecz Szwajcaria - Hiszpania kursy

Na Stadionie Kriestowskim w Sankt Petersburgu będziemy świadkami starcia dość nieoczekiwanej pary ćwierćfinałowej. Czy Hiszpanie sprostają roli faworyta, a może to Szwajcaria znów zadziwi całą piłkarską Europę? Zobacz, jakie są na mecz Szwajcaria – Hiszpania kursy i stawiaj zakłady z głową!

Euro 2020: mecz Szwajcaria – Hiszpania kursy

Spoglądając na tę parę ćwierćfinałową, nikt nie jest zdziwiony, że bukmacherzy faworyzują Hiszpanów. Jednak przed meczem 1/8 finału Francja – Szwajcaria, Helwetom też nikt nie dawał żadnych szans, a co było dalej, dobrze wiesz. Zatem jak to zwykle bywa, dopóki nie rozbrzmi pierwszy, a przede wszystkim ostatni gwizdek arbitra, niczego pewnym być nie można. Fakty są jednak takie, że przed ćwierćfinałem Szwajcaria – Hiszpania kursy wskazują na podopiecznych Luisa Enrique i to zdecydowanie. Bukmacherzy lubią się jednak mylić, ale czy stanie się to tym razem?

Kursy na Szwajcarię

Są tacy, którzy wierzą, że piękny sen Szwajcarii na Euro 2020 nadal będzie trwał. Do tego grona nie zaliczają się zakłady bukmacherskie. Podobnie, jak przed elektryzującym meczem Francja – Szwajcaria, tak i teraz, Helweci skazywani są na przysłowiowe pożarcie. Na ich zwycięstwie można zarobić więcej, niż pięciokrotnie. Nie bez znaczenia jest zapewne fakt, że na dotychczas rozegrane 23 bezpośrednie spotkania, Szwajcarzy tylko raz potrafili ograć Hiszpanów. Jednak statystyka ostatnich meczów jest już bardziej korzystna dla Helwetów. Dwa z czterech ostatnich meczy Szwajcaria – Hiszpania kończyły się remisem, jeden wygraną Szwajcarii, a jeden Hiszpanii. Na Euro 2020 zdarzyć może się dosłownie wszystko nie wykluczone, że i tym razem Dawid wygra z Goliatem.

Kursy na Hiszpanię

Nie mamy wątpliwości, że choć część graczy poszuka niespodzianki w postaci wygranej Szwajcarów, to na mecz Szwajcaria – Hiszpania zakłady w dużej mierze będą stawiane na Hiszpanów. To oni są faworytami bukmacherów, ekspertów i typerów. Kursy na Hiszpanię nie są najniższe, co dodatkowo zachęca, by postawić zakład na rozpędzonych podopiecznych Luisa Enrique. Choć w 1/8 finału potrzebowali dogrywki, by wyeliminować Chorwację, to jednak fakty są takie, że w dwóch ostatnich meczach Hiszpanie strzelili łącznie aż 10 bramek. Jeśli szwajcarska defensywa będzie dziurawa jak przysłowiowy ser, to w Sankt Petersburgu możemy być świadkami kolejnej egzekucji.

Szwajcaria – Hiszpania zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Czy warto było przekonasz się dopiero po meczu, kiedy okaże się, czy Twoje zakłady weszły czy kupon wrzucisz do kosza. My jednak zauważamy, że zakłady na mecz Szwajcaria – Hiszpania cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem. Wcale nie takie niskie kursy na Hiszpanię i okazałe kursy na niespodziankę ze strony Szwajcarii podgrzewają atmosferę na tyle, że w niejednym domu przy obiedzie może wybuchnąć kłótnia pt. Szwajcaria czy Hiszpania?

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

Na tyle, na ile zdecydujesz się je wykorzystać. Owszem, czym wyższy kurs, tym wyższa ewentualna wygrana. Niemniej jednak nie warto sztywno trzymać się kursów, a postawić na swój typerski nos. Możesz zagrać suchy zakład na zwycięstwo którejś z drużyn lub poszukać czegoś bardziej skomplikowanego. Jak mawiał klasyk, droga wolna.

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Szwajcaria – Hiszpania?

Przeczuwamy, że możesz być już zmęczony poszukiwaniem najlepszych bukmacherów na Euro 2020. Dlatego postanowiliśmy przygotować rekomendowaną przez nas listę zakładów bukmacherskich na mecz Szwajcaria – Hiszpania. Porównaj ich oferty, bonusy i śmiało obstawiaj pojedynek dzielnych Szwajcarów z faworyzowanymi Hiszpanami.