Twardy orzech!

EURO 2020: Szkocja - Czechy kursy

W pierwszej fazie rywalizacji w grupie D na Euro 2020 dojdzie do meczu Szkocja – Czechy. Kursy bukmacherskie jasno pokazują, że nie tylko piłkarscy eksperci, ale i zakłady bukmacherskie mają problem, by wskazać faworyta tejże konfrontacji. Będzie się działo!

Euro 2020: mecz Szkocja – Czechy kursy

Rzadko w przypadku meczów Euro 2020 kursy bukmacherskie są tak bardzo zbliżone do siebie. Powiedzieć, że bukmacherzy mają problem z wytypowaniem faworyta meczu Szkocja – Czechy to jakby nie mówić nic. Miejmy nadzieję, że to gwarancja olbrzymich emocji.

Kursy na Szkocję

Wyrównane kursy mają to do siebie, że bez względu na jakie rozstrzygnięcie zagrasz, w przypadku powodzenia zyskasz mniej więcej tyle samo. Oczywiście wiąże się to także z tym, że teoretycznie trudniej jest przewidzieć, jak zakończy się mecz Szkocja – Czechy niż na przykład rywalizacja, gdzie klasowa reprezentacja mierzy się z outsiderem Euro 2020.

Kursy na Czechy

Kursy i na Szkocję i na Czechy wyglądają niemal tak samo. Drobne różnice zauważysz jedynie po przecinku, ale nawet takie “wahania” przy graniu za wyższe stawki są ważne. Dlatego też warto postawić tam, gdzie są najlepsze kursy na Twojego faworyta – Szkocję, Czechów, a może i remis – bo wszystko wygląda niemal identycznie!

Szkocja – Czechy zakłady: stawiać czy odpuścić?

Co tu dużo ukrywać, w takich meczach, jak Szkocja – Czechy kursy nie podpowiedzą Ci na kogo postawić, a pewnie sam również się wahasz. Pewną podpowiedzią, ale też niekoniecznie, może być historia ostatnich spotkań obu reprezentacji. O ile łącznie zagrały ze sobą 9 razy i mamy status quo: 4 wygrane Szkotów, 1 remis, 4 wygrane Czechów, to w ostatnich trzech meczach triumfowała Szkocja. Dwukrotnie stało się to w ramach ubiegłorocznej Ligi Narodów, gdzie mecze Szkocja – Czechy kończyły się wynikami 2:1 oraz 1:0. Paradoksem jest jednak to, że ogólnie w Lidze Narodów lepiej wypadli Czesi, którzy wygrali grupę, tracąc tylko dwukrotnie punkty… ze Szkocją.

Jeżeli nie masz więc pewnego, swoim zdaniem typu, może warto odpuścić stawianie na Szkocję, Czechy czy remis i poszukać innego zakładu w związku z tym meczem Euro 2020? W ostatnich dziesięciu latach aż w czterech z sześciu bezpośrednich starć Szkocja – Czechy padła tylko jedna bramka. Może i tym razem, obie reprezentacje nie uraczą nas nadzwyczajną skutecznością?

Euro 2020 kursy: jak je “ugryźć”?

Przede wszystkim do kursów bukmacherskich należy podejść ze spokojem. Owszem, wysokie kursy robią wrażenie nawet na doświadczonych graczach, ale jest to równoznaczne z tym, że eksperci nie widzą zbytnich szans na wystąpienie danej sytuacji w meczu.

Generalnie w przypadku Euro 2020 trafisz na “podkręcone” kursy i to dobre zjawisko. Bukmacherzy zaciekle rywalizują o graczy, na czym korzystają właśnie Ci drudzy. Musisz jednak wiedzieć, by unikać stawiania wyjątkowo wysokich kursów, które wiążą się z najbardziej ryzykownymi zakładami.

Bardzo ciężko przewidzieć choćby dokładny wynik meczu, a na takie zakłady kursy potrafią być nawet trzycyfrowe. Z rozsądkiem podejdź także do zakładów długoterminowych na Euro 2020 oraz handicapów. Zakłady stawiane z dużym wyprzedzeniem są mocno ryzykowne, z racji charakterystyki piłki nożnej. Jedna, dwie kontuzje czy czerwona kartka mogą spłatać Ci sporego figla. Podobnie też w przypadku handicapów. Teoretycznie najlepsza reprezentacja na Euro 2020 powinna “rozjechać” słabeusza, ale w przypadku turnieju – niekoniecznie. Często bywało już tak, że hegemoni rozkładali siły na całe Mistrzostwa Europy. Woleli przejść przez fazę grupową “na spokoju”, a prawdziwe fajerwerki odpalić dopiero w kluczowych meczach. Stąd też, nie spodziewaj się zawsze, że ktoś zmiażdży kogoś 6:0, skoro można wygrać 3:0, oszczędzając przy tym sporo sił.

Którzy bukmacherzy mają najlepsze kursy na mecz Szkocja – Czechy?

Bez owijania w bawełnę – sprawdź poniższą listę. Znajdziesz na niej bukmacherów u których przed meczem Szkocja – Czechy kursy wyglądają najkorzystniej. Dodatkowo możesz zgarnąć niezłe bonusy na Euro 2020. Sprawdź je i spraw, by obstawianie meczu Szkocja – Czechy było przyjemniejsze!