Kto wygra?

Szeliga vs Parke typy na Fame MMA 14

Postaw w Betclic!

Na starcie Szeliga – Parke typy muszą odnosić się do walki bokserskiej, jak i konfrontacji MMA. Wszystko dlatego, że obaj zawodnicy zmierzą się w klatce rzymskiej w małych rękawicach. To interesująca walka na FAME MMA 14.

Szeliga kurs BetclicParke kurs Betclic
3.151.28

Szeliga vs Parke typy na Fame MMA 14

Zakłady na FAME MMA w odniesieniu do walki Piotra Szeligi i Normana Parke’a muszą być solidnie przeanalizowane. Dlaczego? Obaj zawodnicy umówili się na nietypową konfrontację. Chodzi o pojedynek w klatce rzymskiej, gdzie 1. runda będzie na bokserskich zasadach, a pozostałe dwie na warunkach MMA. To pewna nowość na polskim rynku. Który z zawodników wykaże się większą wszechstronnością?

W FAME MMA 14 typy na większość walk skoncentrowane są wokół pojedynków, które odbędą się na klasycznych zasadach mieszanych sztuk walk. Starcie Szeligi z Parke’iem jest o tyle wyjątkowe, że może dostarczyć dodatkowych emocji. Stormin przyzwyczaił do tego, że nie boi się nowych wyzwań. Po tym, jak dołączył do FAME MMA, walczył już w rękawicach bokserskich, jak i MMA. Irlandczyk słynie z tego, że potrafi się dostosować. Dla Piotra Szeligi tego rodzaju walka będzie nowością w jego karierze.

Piotr Szeliga vs Norman Parke typy

Typy na Szeliga vs Parke można zagrać tylko w Betclic. Bukmacher ten daje 66% szans na wygraną dla Irlandczyka, a my zgadzamy się z oceną sytuacji przez Betclic. Stormin to zawodnik sportów walki pełną gębą: Norman Parke w przeszłości walczył w UFC i KSW. Co więcej, robił to z sukcesami. Na koniec kariery dołączył do FAME MMA, żeby robić show, ale też pokazuje próbkę swoich umiejętności. W końcu w debiucie pokonał Don Kasjo w bokserskim starciu.

Co typujemy? Szeliga nie ma większych szans w konfrontacji ze Storminem. Jeśli chodzi o zakłady FAME MMA proponujemy raczej te kursy, które opisują wygraną Normana Parke’a. Irlandczyk konsekwentnie powinien budować swoją przewagę w oktagonie. Nie spodziewamy się szybkiego nokautu, ale walka ta może zakończyć się w 2. lub 3. rundzie, kiedy to zawodnicy będą rywalizować w MMA.

Typy na Szeligę na Fame MMA 14

Piotr Szeliga jest podobnego wzrostu, co Norman Parke. Szeli imponuje masą mięśniową, ale MMA to nie tylko kilogramy wyciskane na siłowni. Szeliga stosunkowo niedawno zaczął swoją przygodę ze sportami walki. Pierwszy pojedynek stoczył w 2020 roku w ramach Fight Exclusive Night. Wcześniej koncentrował się na kulturystyce.

Obserwując karierę Szeligi w MMA widać, że robi on postępy. Szeli staje się coraz wszechstronniejszym zawodnikiem. Ostatnio wygrał z niepokonanym ówcześnie Gabrielem Al-Sulwi. Wcześniej pokonał Krzysztofa Ferenca. Na pewno ma wysokie morale przed starciem z Normanem Parke’iem.

Szeliga na Fame MMA – statystyki

Jak na razie Piotr Szeliga w FAME MMA stoczył trzy walki. Jaki jest jego bilans? Szeli odniósł dwie wygrane, raz przegrywając. Na FAME MMA 8 jego jedynym pogromcą okazał się Piotr Piechowiak.

Typy na Parke na Fame MMA 14

Norman Parke to zawodnik o bogatej karierze. W ostatnich latach Stormin nieco spuścił z tonu, ale wcześniej należał do czołówki w KSW. Tam toczył boje w wadze lekkiej m.in. z Mateuszem Gamrotem. Na FAME MMA 14 zmierzy się z Piotrem Szeligą. Typujemy, że Stormin wygra ten pojedynek i to przed czasem. Spodziewamy się dużej aktywności z jego strony. W klatce rzymskiej początkowo będą rywalizować na zasadach bokserskich, w których Irlandczyk czuje się całkiem przyzwoicie. W końcu w ten sposób pokonał Kasjusza Życińskiego.

Generalnie Norman Parke ma przewagę w MMA, jak i boksie. Szeliga na tle Stormin wygląda, jak amator. Wystarczy przypomnieć, że na przestrzeni całej kariery Irlandczyk stoczył 38 zawodowych walk!

Parke na Fame MMA – statystyki

W FAME MMA Norman Parke występuje od 2021 roku. W tym czasie stoczył trzy pojedynki. Dwa z nich zwyciężał. Kogo pokonał Stormin? W debiucie wygrał z Don Kasjo, a ostatnio triumfował nad Popkiem. Jedyna porażka, którą poniósł to ta z Borysem Mańkowskim.

Zakłady na Fame MMA 14

Przed galą FAME MMA 14 możesz zarejestrować konto w Betclic i typować walkę Szeliga vs Parke z zakładem bez ryzyka. To szansa na odzyskanie stawki w razie błędnego obstawiania! Z oferty tego bukmachera możesz wybrać typy na rozstrzygnięcie walki, a także ilość rund i czas, w którym skończy się pojedynek.

Zwykle na FAME MMA typy powiązane są z kilkunastoma rynkami, które możesz umieścić na kuponie.

Walka Fame MMAKursy Betclic 
Mariusz Hejter Słoński – Dawid Malczyński5.75 – 1.08
Nitro – Xayoo3.15 – 1.28
Wiewiór – Krycha1.28 – 3.15
Piotr Szeliga – Norman Parke3.15 – 1.28
Robert Karaś – Adam Josef2.20 – 1.55
Mateusz Murański – Alan Kwieciński2.75 – 1.35
Agata Fąk – Monika Kociołek1.45 – 2.45
Tromba – Gimper1.50 – 2.30

Kursy Betclic z dnia 5.05.2022 r. | Oferta może ulec zmianie.