W Superbet!

Kurs 20.00 na wygraną Benfiki albo Bayernu

Powiększ kurs!

Masz zamiar obstawiać Ligę Mistrzów, ale szukasz solidnej oferty bukmacherskiej? No to znalazłeś, bo w Superbet podbijają kurs do 20.00 na zwycięstwo dowolnej ze stron w meczu – Benfica – Bayern!

Mecz Benfica Lizbona – Bayern Monachium odbędzie się już w środę, 20.10.2021 r., w trzeciej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Zakłady bukmacherskie ruszyły już pełną parą, więc nie ma na co czekać – konstruuj kupon i do dzieła. A szczególnie jeśli szukać dla siebie szczególnej oferty! Tak się bowiem składa, że specjalna promocja Superbet przeznaczona jest dla nowych graczy, którzy postawią dopiero swój pierwszy zakład!

Zasady bonusu

  • W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
  • Na kuponie musi znajdować się typ na wygraną Benfiki albo Bayernu (zakład z grupy „Mecz 1 albo 2 lub „Super Kursy – 1 albo 2”).
  • Bonus to powiększony kurs w wysokości 20.00 na wygraną Benfiki albo Bayernu z uwzględnieniem, że maksymalna stawka zakładu to 10 zł.
  • Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz dokona 3-krotnego obrotu wartością bonusu (zakłady zaliczają się do Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza).
  • Jeśli warunki przyznania Bonusu nie zostaną spełnione w ciągu 7 dni od daty jego zaakceptowania, wartość Bonusu z salda bonusowego i powiązane z tymi środkami wygrane zostaną anulowane.

Więcej szczegółów i regulamin promocji znajdziesz na stronie Superbet.

Bonusy 3500 zł + freebety 54 zł

Aż do 3754 zł!
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
freebet 34 zł: bez obrotu! bonusy 100% i cashback: x2 bonus mobile: bez obrotu! Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!