Odkryj nowe możliwości!

STS sporty wirtualne

Graj w wirtuale!

Nie znalazłeś żadnych interesujących zakładów na prawdziwe wydarzenia sportowe lub jesteś nieco znudzony i chcesz spróbować czegoś nowego w STS? Sporty wirtualne są dokładnie tym, co powinno Cię zainteresować. Sprawdź o co w nich chodzi.

STS sporty wirtualne – krok po kroku

STS sporty wirtualne
Wirtualna piłka nożna w STS

Zacznijmy od tego, czym tak właściwie są sporty wirtualne. STS wprowadził je do swojej oferty już dość dawno, ale nie wszyscy gracze orientują się w realiach… wirtualnej rzeczywistości.

Najprościej mówiąc, w STS wirtualne sporty to generowane przez komputer rozgrywki sportowe. Coraz bardziej rozbudowane algorytmy odpowiadają za rozgrywanie meczów piłki nożnej, tenisa ziemnego czy chociażby różnego rodzaju wyścigów. Ty, jako gracz, możesz przyglądać się zmaganiom w wirtualnej rzeczywistości i stawiać na nie swoje zakłady.

Choć nie spotkasz tu Messiego, Ronaldo czy Rafaela Nadala, to wirtualne zmagania potrafią nierzadko być dużo bardziej emocjonujące niż prawdziwy sport i dostarczać wielu niesamowitych zwrotów akcji. Zwłaszcza, że w sportach wirtualnych nie musisz długo czekać na konkretne mecze, bowiem rywalizacja toczy się 24 godziny na dobę, bez względu na to, czy dopiero świta czy jest środek nocy.

Jak obstawiać sporty wirtualne w STS?

 • Zarejestruj się / zaloguj w STS.
 • Dokonaj depozytu.
 • Kliknij w menu w pozycję “Sporty Wirtualne”.
 • Wybierz jedną z dostępnych wirtualnych dyscyplin.
 • Zobaczysz wizualizację spotkań, statystyki oraz wyniki.
 • Pod oknem wizualizacji znajdziesz listę aktualnie dostępnych zakładów.
 • Wystarczy, że klikniesz na interesujący Cię kurs bukmacherski.
 • Przeniesiesz go do swojego kuponu.
 • Teraz ustal stawkę lub dołóż kolejne zakłady…
 • …i zatwierdź wysłanie kuponu.

Sporty wirtualne STS – zasady w kilku słowach

W zakładach bukmacherskich STS sporty wirtualne bazują na takich samych zasadach, jak realne odpowiedniki danych dyscyplin. W piłce nożnej chodzi o zdobywanie bramek i wygrywanie meczów, a w wyścigach o to, by jak najszybciej dojechać do mety. To banalne. Jednak ze względu na charakterystykę spotkań wirtualnych, mecze czy wyścigi trwają zdecydowanie krócej. Wszystko rozgrywa się dynamicznie, a Ty masz zaledwie kilkadziesiąt sekund na postawienie swoich zakładów i kolejne kilkadziesiąt sekund, by poznać ich wyniki.

Samo stawianie zakładów na sporty wirtualnie oprócz zdecydowanie większej dynamiki, nie różni się niczym od obstawiania meczów PKO BP Ekstraklasy czy obstawiania jakiegokolwiek innego sportu.

 • Aby stawiać zakłady bukmacherskie musisz mieć ukończone 18 lat.
 • Musisz też zarejestrować lub zalogować się na stronie bukmachera STS.
 • Zakłady na sporty wirtualne możesz łączyć z zakładami z oferty przedmeczowej.
 • Minimalna stawka zakładu to 2 złote.

STS sporty wirtualne – oferta bukmachera

wirtualny tenis sts
Przykładowe zakłady na sporty wirtualne (tenis)

Wiesz już, jak działają w sporty wirtualne STS – algorytm komputerowy dba zarówno o przebieg jak i uczciwość rozgrywek. Warto przyjrzeć się też, jakie sporty wirtualne znajdziesz na stronie tego bukmachera?

 • Piłka nożna,
 • Tenis,
 • Koszykówka,
 • Wyścigi koni,
 • Wyścigi psów.

Wydarzenia rozgrywane są 24 godziny na dobę. Obstawiać możesz nie tylko suche wyniki, ale podobnie, jak w przypadku prawdziwego sportu, także różne kombinacje zakładów. Mowa tu chociażby o poszczególnych partiach meczu, liczbie bramek, punktów czy nawet zakładach z handicapem.

Wszystkiemu towarzyszy dopracowane niemal do perfekcji okno z wizualizacjami. To właśnie w nim, na żywo zobaczysz najciekawsze akcje wybranego przez siebie meczu, a także zapoznasz się z obszernymi statystykami ze spotkań rozgrywanych w ramach oferty sporty wirtualne sts. Wyniki też tu są – tuż po zakończeniu każdej serii spotkań.

Kursy bukmacherskie na sporty wirtualne

kursy na sporty wirtualne w STS
Przykładowe kursy na sporty wirtualne w STS

Jak wyglądają kursy na sporty wirtualne STS? Algorytm komputerowy odpowiada nie tylko za przebieg, uczciwość ale też właśnie za generowanie kursów na virtualki. Kursy generowane są niemalże w ekspresowym tempie (ze względu na kilkudziesięcio sekundową przerwę pomiędzy poszczególnymi meczami). Dlatego też, co tu dużo ukrywać, kursy bukmacherskie bywają dużo bardziej atrakcyjne niż w przypadku realnego sportu. Raz, że na ich przeliczenie jest mało czasu, a dwa, tak naprawdę generator wyników powoduje, że ciężko przewidzieć, który zawodnik czy drużyna jest zdecydowanym faworytem. Możesz to sprytnie wykorzystać.

Bonusy i promocje w STS

W zakładach bukmacherskich STS znajdziesz ciekawe bonusy i promocje. Pierwsze z nich możesz odebrać już po rejestracji konta. Sprawdź zatem, co ciekawego przygotował dla Ciebie legalny polski bukmacher.

Bonusy na start

Bonus powitalny 1500 zł + 125 zł zakłady bez ryzyka + 60 zł ekstra

Aż do 1685 zł!
 • 18+ | Obowiązuje regulamin każdej z ofert
1. depozyt 100% do 300 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 500 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 700 zł: x2 po 1.91; ZBR 125 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x2 po 1.91 Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Jeżeli chcesz zgarnąć maksymalny bonus, zarejestruj się z kodem promocyjnym MAXBONUS. Dzięki temu będziesz pewien, że na Twoje konto wpadnie wszystko to, co przygotował bukmacher STS. A uwierz, że jest o czym mówić!

Po pierwsze, już po rejestracji z kodem, na Twoje konto może wpaść bonus 100% do 300 złotych. Po drugie, jakby tego było mało, zakłady bukmacherskie STS przygotowały także cashback, który z kodem promocyjnym może wynieść nawet 125 zł. Dodatkowo, bukmacher premiuje też drugą i trzecią wpłatę, dając kolejno 50% bonusu do 500 zł i 700 zł. I na sam deser, możesz odebrać 60 zł za realizację kilku prostych zadań. Łącznie to aż 1685 zł w bonusach!

Sporty wirtualne w STS – warto czy nie?

Odpowiedź jest oczywista – warto obstawiać w STS sporty wirtualne! Raz, że to fajne urozmaicenie zakładów, dwa, że możesz obstawiać o dowolnej porze po stosunkowo wysokich kursach bukmacherskich, a trzy – cały system sportów wirtualnych funkcjonuje niezwykle sprawnie. Możesz przemieszczać się pomiędzy różnymi dyscyplinami. I pamiętaj – nie zapominaj o bonusach na sporty wirtualne, które mają swoje wysokie miejsce w hierarchii bukmachera STS.