Co robić?

STS nie działa

Może już działa?

Wszedłeś do nas, ponieważ STS nie działa, prawda? Jeżeli wszystko się zgadza, sprawdź co robić, żeby dowiedzieć się, jaka jest przyczyna takiego stanu rzeczy. Rozwiązań może być kilka, a wszystkie przedstawiamy poniżej.

STS nie działa | 05/02/2023

Jeżeli bukmacher STS nie działa, to powodem może być zaplanowana przerwa techniczna, awaria serwisu bądź problem leży po Twojej stronie. Może to dotyczyć całego serwisu, który jest niedostępny bądź części usług – na przykład nie można wysłać zakładu, przejrzeć oferty czy zalogować się do aplikacji mobilnej. Poniżej zamieściliśmy cenne wskazówki, co robić, żeby zdiagnozować przyczynę niedostępności STS bądź części jego usług.

sts nie działa

STS przerwa techniczna | 05/02/2023

Kiedy STS jest niedostępny z powodu przerwy technicznej, to na stronie bądź w aplikacji mobilnej, powinna pojawić się informacja, w jakich godzinach prowadzone są prace serwisowe. Jeżeli nie widzisz takiego komunikatu, warto zajrzeć na social media STS, gdzie bukmacher jest niezwykle aktywny i nie tylko informuje o trwającej przerwie technicznej, ale także z wyprzedzeniem ją zapowiada.

Kiedy nie działa tylko część usług, a bukmacher nie zamieścił żadnego komunikatu, możesz skorzystać z czatu online STS i zapytać innych graczy, czy również borykają się z tym samym problemem.

Przerwy techniczne u bukmacherów nie są niczym nadzwyczajnym. Choć zdarzają się sporadycznie, to możesz mieć akurat takie “szczęście”, że natrafisz na nią, kiedy będziesz chciał wysłać zakłady. Podczas przerw technicznych, bukmacherzy przeprowadzają prace konserwacyjne na stronie i serwerze, ulepszają swoje usługi czy nieco rzadziej, ale jednak, walczą z awariami.

Co robić, kiedy STS nie działa?

Problem pojawia się wtedy, kiedy nigdzie nie możesz znaleźć komunikatu, dlaczego STS jest niedostępny bądź nie wszystkie funkcje działają, a inni gracze nie zgłaszają podobnej usterki. To oznacza, że nie trwa w STS przerwa techniczna, a kłopot leży po Twojej stronie. Najczęściej prowodyrem takiej sytuacji są pliki cookies. Jak wyeliminować problem?

 • Spróbuj otworzyć STS w trybie incognito.
 • Spróbuj skorzystać z innej przeglądarki.
 • Wejdź w ustawienia przeglądarki, przejdź do sekcji prywatność i wyczyść pliki cookies.

Każdy z tych kroków powinien przyczynić się do tego, że STS znów zacznie działać.

Gdzie jeszcze robić zakłady, kiedy STS nie działa?

STS nie działa, bo trwa przerwa techniczna? Nic straconego. Możesz postawić zakłady u innych legalnych bukmacherów.

 1. Totalbet

  Bonus 100% do 5000 zl + freebety 35 zł + cashback do 200 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus 100%: elastyczny obrót! Freebety i cashback: bez obrotu! Pełen reg
 2. Superbet

  Bonusy 3500 zł + freebety 54 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  freebet 34 zł: bez obrotu! bonusy 100% i cashback: x2 bonus mobile: bez obrotu! Pełen reg
 3. LV BET

  20 zł freebet + depozytowe do 3000 zł + cashback 333 zł + 14%
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  freebet 20 zł: wygrana x2 po kursie 2.00 bonus 100%: depozyt + bonus x4 po kursie 1.75 bonus 50%: depozyt + bonus x3 po kursie 1.75 cashback 333 zł: zwrot x1 na kursie 1.75 33 dni +14%: brak obrotu! Pełen reg