Jak działa na STS logowanie?

STS logowanie 2024

Bonus powitalny 600 zł + 100 zł zakład bez ryzyka + 60 zł ekstra

Aż do 760 zł
 • 18+ | Obowiązuje regulamin każdej z ofert
1. depozyt 100% do 100 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 200 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 300 zł: x2 po 1.91; ZBR 100 z: bez obrotu! Bonusy 60 zł: x1 po 1.91 Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Sprawdź, jak działa na STS logowanie i przygotuj się na obstawianie zakładów! U tego bukmachera strona działa bardzo intuicyjnie, więc na pewno wszystko pójdzie dobrze.

STS logowanie

Chcesz zacząć puszczać zakłady na STS? Logowanie będzie Ci potrzebne, abyś mógł dostać się do swojego konta i rozpocząć obstawianie. Ze względu na polskie prawo i sposób funkcjonowania portali bukmacherskich nie da się raczej puszczać zakładów bez rejestracji i zalogowania się na swoje konto. I właśnie dlatego powstał ten poradnik! Czytaj dalej, by dowiedzieć się, jak wyglądają na STS rejestracja i logowanie.

Ale masz już konto w STS?

No właśnie, na STS rejestracja jest oczywiście koniecznym pierwszym krokiem, jeżeli chcesz zalogować się na swoje konto. Tutaj nie ma chyba żadnych zaskoczeń, w końcu na tej samej zasadzie działa każda strona internetowa. Jeśli chcesz więc nacisnąć widoczne w prawym górnym rogu interfejsu STS Zaloguj i nie zostać odesłanym z kwitkiem, to najpierw wybierz umieszczony zaraz obok przycisk Załóż konto.

Koniecznie wpisz podczas rejestracji na STS kod promocyjny “MAXBONUS”! On pozwoli Ci odebrać wyższy bonus powitalny ze specjalnymi dodatkami dla naszych użytkowników.  Pamiętaj też, że aby wypłacać pieniądze z serwisu i grać za większe kwoty, będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość, czyli przesłać skany lub zdjęcia dowodu albo paszportu. Na początek możesz sobie to odpuścić i przetestować serwis, wykorzystując dostępne na STS konto tymczasowe, ale jeżeli planujesz obstawiać na dłuższą metę, najlepiej od razu uporać się z weryfikacją!

Bonus powitalny dla nowych graczy STS w 2024 roku

STS logowanie

Zanim po raz pierwszy klikniesz na STS Zaloguj, zapoznaj się z bonusem powitalnym, który czeka na Ciebie u tego bukmachera! Jest o czym opowiadać, bo jako nowy gracz możesz odebrać od STS pokaźny pakiet przyjemności:

 • 100% do 100 zł od 1. depozytu
 • ubezpieczenie zakładu 100 zł
 • 50% do 200 zł od 2. depozytu
 • 50% do 300 zł od 3. depozytu
 • 60 zł extra za kilka zadań

Możliwe, że już policzyłeś sobie to wszystko w głowie, ale jeżeli nie – łączna wartość pakietu powitalnego STS wynosi aż 760 zł Do tego warunki obrotowe są bardzo przyjazne nawet nowym użytkownikom. Ogólnie regulaminy poszczególnych promocji są dosyć spójne: 1. depozyt 100% do 100 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 200 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 300 zł: x2 po 1.91; ZBR 100 z: bez obrotu! Bonusy 60 zł: x1 po 1.91. Oczywiście radzimy zapoznać się z zasadami danej akcji, zanim weźmiesz w niej udział, ale ogólnie – mając konto STS, będziesz czuł się uczciwie traktowany przez bukmachera.

Aplikacja mobilna STS logowanie

Chcesz obstawiać mobilnie przy pomocy aplikacji? Na pewno nie będziesz mieć problemu, żeby przejść przez logowanie. STS przygotował naprawdę dobry kawałek oprogramowania i z apki korzysta się w bardzo intuicyjny i bezproblemowy sposób. Oto krótka instrukcja logowania na STS z aplikacji mobilnej:

 1. Pobierz aplikację i zainstaluj ją na swoim telefonie.
 2. Włącz aplikację STS i zaakceptuj lub odrzuć zgody, np. na powiadomienia.
 3. Stuknij widoczne obok logo STS Zaloguj się.
 4. Wpisz adres e-mail i hasło.
 5. Wybierz, czy chcesz pozostać zalogowany.
 6. Stuknij przycisk Zaloguj się.

STS logowanie na telefonie bez aplikacji

STS logowanie mobilne

Na smartfonie czy tablecie możesz grać także bez pobierania aplikacji. Wystarczy Ci do tego mobilna wersja strony STS – rejestracja i logowanie są dostępne również tam. 

 1. Wejdź na www.sts.pl z przeglądarki mobilnej.
 2. Odrzuć komunikat zachęcający do pobrania aplikacji.
 3. Dotknij przycisk Zaloguj widoczny u góry ekranu.
 4. Wpisz adres e-mail i hasło.
 5. Stuknij przycisk Zaloguj.

Na stronie internetowej STS zaloguj się automatycznie!

STS logowanie gdzie

Tak naprawdę logowanie STS jest konieczne tylko raz na jedno urządzenie. Potem możesz wygodnie zapamiętać hasło w przeglądarce, a okienka na e-mail i hasło będą już automatycznie wypełnione i Ty będziesz musiał tylko nacisnąć przycisk Zaloguj, aby wejść na swoje konto STS. Naszym zdaniem to dużo wygodniejszy sposób niż każdorazowe wklepywanie danych z palca!

 1. Wejdź na www.sts.pl.
 2. Kliknij przycisk Zaloguj (pomarańczowa strzałka).
 3. Wpisz adres e-mail i hasło.
 4. Kliknij przycisk Zaloguj (niebieska strzałka).
 5. Jeśli Twoja przeglądarka zapyta Cię, czy zapamiętać hasło, zatwierdź komunikat.

Najczęstsze problemy z logowaniem i jak je rozwiązać

Każdemu zdarza się czasem zirytować, bo z jakiegoś powodu strona nie chce go wpuścić na konto. STS to bardzo dobrze zaprogramowana strona, ale i tutaj mogą się zdarzyć problemy. Oto kilka najprostszych potencjalnych rozwiązań.

CapsLock

Sprawdź, czy z jakiegoś względu nie masz włączonego na klawiaturze CapsLocka. Jeśli tak, to wpiszesz hasło z dużymi literami tam, gdzie powinny być małe, a jako że logowanie STS rozróżnia wielkość liter, to strona nie wpuści Cię na konto.

Zapomniane hasło

Jeśli po prostu nie pamiętasz hasła, to wystarczy, że klikniesz przycisk Nie pamiętasz hasła? widoczny na powyższym obrazku pod przyciskiem z niebieską strzałką. Wtedy system pokieruje Cię i pozwoli ustawić nowe hasło.

Ciasteczka

Jesteś stuprocentowo pewien, że wpisujesz dobre hasło, a mimo tego nie jesteś w stanie się zalogować? Na dobry początek sprawdź w wyszukiwarce, jak wyczyścić ciasteczka w Twojej przeglądarce i wykonaj instrukcje. Wyloguje Cię wtedy z automatycznie zapisanych stron i będziesz mógł zalogować się po “resecie”.

Kontakt z obsługą klienta

Jeżeli na żaden sposób nie dasz rady się zalogować, po prostu napisz do obsługi klienta STS.

Jak zalogować się do STS z zagranicy?

Nie jest możliwe logowanie na STS z innego kraju niż Polska, ale jeżeli mieszkasz za granicą, to i tak możesz korzystać z usług bukmachera, tylko w nieco innej formie. Zostaniesz po prostu przeniesiony na STSbet, który świadczy usługi poza granicami naszego kraju.

FAQ

Jak zrobić w STS logowanie z telefonu?

Pobierz aplikację albo wejdź na stronę przez przeglądarkę, kliknij Zaloguj, uzupełnij dane i potwierdź.

Jak ustawić w STS logowanie automatyczne?

Po prostu pozwól swojej przeglądarce na zapamiętanie hasła po tym, jak zalogujesz się po raz pierwszy.

Co daje w STS konto tymczasowe?

Konto tymczasowe pozwala Ci wypróbować serwis jeszcze przed weryfikacją tożsamości.

Czy bonus powitalny STS przysługuje tylko przy pierwszym logowaniu?

Bonus powitalny STS przysługuje przy pierwszej rejestracji. Możesz jednak logować się dowolną liczbę razy.