STS ile trwa rozliczenie kuponu?

Z reguły rozliczenie kuponu STS następuje maksymalnie do kilku minut po zakończeniu zdarzenia (99,9% przypadków). W sporadycznych sytuacjach, a zwłaszcza przy kwestiach spornych, proces ten może się nieco wydłużyć.

Przykład standardowego rozliczenia:

Lech Poznań wygrał z Legią Warszawa 1:0, postawiłeś na wygraną Lecha, a Twój zakład został rozliczony w ciągu minuty po zakończeniu meczu.

Przykład wydłużonego rozliczenia:

Sędzia zakończył mecz Argentyny z Kolumbią w 80 minucie przy stanie 2:0 dla gospodarzy. Nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja, co do zaliczenia wyniku bądź walkowera. Z naturalnych przyczyn, rozliczenie takiego zakładu przedłuży się.