Wszędzie aż iskrzy!

Mateusz Spysiński vs Jakub „Paramaxil” Frączek typy na Fame MMA 18

Przedstawiamy na walkę Spysiński vs Frączek typy na Fame MMA 18. To będzie wydarzenie! Czeka nas wyjątkowy pojedynek pomiędzy zawodnikami, których dzieli poważny konflikt. Już od dawna spekulowano, czy napięte stosunki dwóch panów zostaną w końcu zażegnane na oktagonie. Jedno jest pewne – tej walki nie można przegapić!

Spysiński kurs BetclicFrączek kurs Betclic
1.422.50
Kursy bukmacherskie z dnia 10.05.2023. Oferta może ulec zmianie.

Spysiński vs Frączek typy na Fame MMA 18

To będzie elektryzujący debiut Spysińskiego. Ten popularny YouTuber, publikujący na swoim kanale treści typu commentary, walczyć miał już jakiś czas temu. W styczniu 2022 roku został zaangażowany na zawodnika 14. edycji gali, ostatecznie jednak do żadnej walki nie doszło. Jak podał Silesion, w końcu niedawno włodarze znaleźli mu przeciwnika w postaci Jakuba „Paramaxila” Frączka, z którym Spysiński ewidentnie nie ma najlepszych układów. 

Frączek, również YouTuber w obszarze commentary, a także były streamer na Twitchu, wystąpił podczas 15. edycji Fame MMA. Ruszył wtedy agresywnie na Franciszka „Frania” Rusieckiego, jednak jego zapał szybko zakończył brutalny nokaut, który zgotował mu „Franio”. Na Frączku ciąży teraz presja, by w końcu wyjść z freakfightowej potyczki z twarzą, zwłaszcza że gra z takim rywalem jak Spysiński jest warta świeczki! Czy te wielkie nadzieje Frączka zostaną spełnione? Zobaczymy już 20 maja 2023 roku! 

Mateusz Spysiński vs Jakub „Paramaxil” Frączek typy

Czy bardziej doświadczony Frączek pokona debiutanta? Jakie mamy na Fame MMA typy, jeśli chodzi o pojedynek Mateusz Spysiński vs Jakub „Paramaxil” Frączek? 

Doświadczenie z walkami freak fights, nawet jeśli pobieżne tak jak w przypadku Frączka, jest istotnym czynnikiem w procesie przygotowań do kolejnego starcia. Zawodnik wie dużo więcej i jest w stanie tę wiedzę pożytecznie wykorzystać. Stres kolejnej walki jest mniejszy, z drugiej strony jednak presja po przegranej wzrasta. Widzowie będą od Frączka oczekiwać więcej niż od debiutującego Spysińskiego… który w dodatku ma za sobą gorszy okres treningowy.

Ostatnio była kontuzja – powiedział Spysiński w trakcie rozmowy z Betclic Polska. – No ale trenowałem ciągle, więc nie czuję, że to był zmarnowany czas – dodał po chwili. 

Wygląda na to, że Spysiński bierze tę walkę na poważnie. Widać, że ma ambicje, aby nie skończyć jak konkurent podczas swojego debiutu. Czy sprawy potoczą się zgodnie z jego planem? W tym sporcie nic nie jest pewne, jednak biorąc pod uwagę niebagatelną rolę doświadczenia, które jeden z panów posiada, a drugi nie – szanse Frączka wydają się wyższe.

Typy na Mateusza Spysińskiego na Fame MMA 18

Spysiński prawdopodobnie nie trenował wcześniej sportów walki. Na swoim kanale YouTube komentuje wprawdzie zmagania zawodników, zwykle jednak teoria i praktyka nieco się od siebie różnią. Można więc śmiało uznać, że przygotowania do debiutu są dla niego pierwszą stycznością z MMA w praktyce. Możemy spodziewać się niespodzianek!

Spysińskiego znajdziecie na Instagramie pod nickiem: mateusz_spysinski. Konto obserwuje ponad 50 tysięcy użytkowników.

Mateusz Spysiński na Fame MMA – statystyki

  • Rekord MMA: 0-0-0
  • Wzrost: 175 cm
  • Waga: 81,5 kg
  • Zasięg: 185 cm 
  • Wiek: 27 lat

Typy na Jakuba „Paramaxila” Frączka na Fame MMA 18

Jakuba Frączka pamiętamy z 15. edycji MMA, gdy mierzył się z Franciszkiem „Franiem” Rusieckim i został brutalnie znokautowany. Cała walka trwała 2 minuty. Podczas tego czasu „Paramaxil” szarżował jak dzik – wyprowadzał mnóstwo ciosów, w tym wiele, które niestety nie sięgały Rusieckiego. Ofensywa była jednak mocna, tak samo jak zapał Frączka.

Wiemy więc, że pan ten potrafi nieźle wystartować i ma energii aż miło. Jesteśmy pewni, że w potyczce ze Spysińskim da świetny popis swoich możliwości. Pytanie, czy od ostatniej walki nauczył się czegoś więcej i czy będzie w stanie pozytywnie zaskoczyć.

Streamera można obserwować na Instagramie pod nazwą: paramaxil_.

Jakub „Paramaxil” Frączek na Fame MMA – statystyki

  • Rekord MMA: 0-1-0
  • Wzrost: 183 cm
  • Waga: 86,2 kg
  • Zasięg: 191 cm 
  • Wiek: 29 lat

Zakłady na Fame MMA 18

18. gala Fame MMA już niedługo, bo 20 maja 2023 roku! Panowie będą walczyć w formule MMA w 3 rundach, każda z nich będzie trwała 3 minuty. Po więcej informacji udaj się na stronę zakłady na Fame MMA, gdzie znajdziesz typy, komentarze i wiele więcej.

Walka Fame MMAKursy Betclic
Elizabeth “Lizi” Anorue vs Dominika Rybak4.80 – 1.12
Arkadiusz Tańcula vs Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka1.45 – 2.45
Mateusz Spysiński vs Jakub “Paramaxil” Frączek1.42 – 2.50
Dawid “Dzinold” Rzeźnik vs Robert “Sutonator” Pasut (K1)1.75 – 1.90
Tomasz “Zadyma” Gromadzki vs Alan Kwieciński1.38 – 2.65
Natan “Pierzasty” Marcoń vs Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk1.22 – 3.55
Michał “Wampir” Pasternak vs Piotr “Szeli” Szeliga (K1)1.12 – 4.80
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Marta “Linkimaster” Linkiewicz2.60 – 1.40
Kacper “Crusher” Błoński vs Amadeusz “Ferrari” Roślik2.45 – 1.45
Marcin Dubiel vs Amadeusz “Ferrari” Roślik1.28 – 3.15
Kursy z dnia 10.05.2023 r. Oferta może ulec zmianie.