Zakłady 24/7 w LV BET: sporty wirtualne

Sporty wirtualne LV BET

Graj w wirtuale!

Chcesz obstawiać sporty wirtualne? LV BET ma naprawdę dobrą ofertę. Z tego artykułu dowiesz się, na czym polega ten rodzaj obstawiania, jakie dyscypliny znajdziesz u bukmachera oraz czy ma on dla Ciebie opłacalne bonusy.

Sporty wirtualne LV BET – krok po kroku

sporty wirtualne lv bet

Pewnie nieraz słyszałeś już o sportach wirtualnych. Jeżeli nie, to szybciutko tłumaczymy – mowa tutaj o symulowanych przez komputer, rozgrywających się 24/7 rozgrywkach w różne dyscypliny. Wirtualne mecze nie odbywają się naprawdę, tylko powstają w oparciu o specjalne komputerowe algorytmy i element losowy. Dzięki temu możesz obstawiać niezależnie od pory dnia i nocy, a żeby obejrzeć całe spotkanie od pierwszego do ostatniego gwizdka wystarczy zaledwie kilka minut.

Jak zacząć obstawiać sporty wirtualne? LV BET nie rzuca kłód pod nogi – to u tego bukmachera bardzo łatwe.

 • Załóż konto w serwisie, przechodząc do bukmachera przy pomocy naszego linku, aby odebrać powiększony bonus powitalny.
 • Zdeponuj pieniądze w serwisie.
 • Wybierz sekcję “Wirtualne” menu.
 • wybierz dyscyplinę, na którą chcesz obstawiać zakłady.
 • Oglądaj sporty wirtualne w LV BET i wybierz rynek, na który chcesz puścić kupon. 
 • Kliknij w wybrany kurs.
 • Wpisz wybraną stawkę w swój kupon, sprawdź, czy odpowiada Ci wysokość potencjalnej wygranej i jeżeli tak – zatwierdź zakład.

Bardzo łatwo jest obstawiać u tego bukmachera sporty wirtualne – LV BET stanął na wysokości zadania i przygotował dla użytkowników wygodny i przejrzysty interfejs.

LV BET wirtualne sporty – zasady

Wszystkie dostępne na LV BET dyscypliny sportowe działają mniej więcej na takich samych zasadach jak ich prawdziwe odpowiedniki. To oznacza, że na pewno od razu poczujesz się jak w domu – w wirtualnym futbolu piłka jest okrągła, a bramki są dwie, w wyścigach kto pierwszy, ten lepszy… Również dostępne do obstawiania rynki przypominają te znane z klasycznych zakładów przedmeczowych i na żywo. O tym napiszemy jeszcze w dalszej części artykułu.

Istnieje jeszcze kilka ogólnych zasad, których należy przestrzegać, aby w ogóle móc obstawiać zakłady bukmacherskie. Co za tym idzie, obowiązują one również w kontekście gry w wirtuale na LV BET.

 • Tylko osoba pełnoletnia może założyć konto u bukmachera.
 • Należy zweryfikować konto przy pomocy skanu dokumentu tożsamości.
 • Należy przebywać na terenie Polski.
 • Aby wypłacić wygrane z serwisu, konieczne jest posiadanie konta w polskim banku.

Sporty wirtualne LV BET – oferta

sporty wirtualne lv bet rynki

Na LV BET można obstawiać zakłady na trzy popularne dyscypliny:

 • piłka nożna,
 • wyścigi,
 • tenis.

W porównaniu z konkurencją LV BET oferuje niewiele sportów, ale przynajmniej są to najbardziej popularne wśród Polaków dyscypliny. Owszem, nie uświadczysz tu wyścigów rydwanów czy motorów, ale istnieje też spore prawdopodobieństwo, że w ogóle nie będzie Ci takich niszowych sportów brakowało.

Jeśli chodzi o wybór wydarzeń dla poszczególnych wydarzeń i dyscyplin, to jest on naprawdę szeroki. LV BET wypada pod tym względem bardzo dobrze na tle niektórych bukmacherów. Jeżeli nie potrzebujesz więc obstawiać nietypowych sportów, za to chciałbyś mieć dostęp do różnorodnych rynków – LV BET może okazać się dla Ciebie dobrym wyborem.

DyscyplinaDostępne kategorie zakładów
Piłka nożnawynik końcowy
podwójna szansa
wynik do przerwy/końcowy
wynik do przerwy
handicap azjatycki
poniżej/powyżej łącznej liczby goli
łącznie goli w meczu
obie drużyny zdobędą gola
dokładny wynik meczu
dokładny wynik do przerwy
Wyścigina wygraną / na miejsce
prognoza
tricast
Tenisgem – zwycięzca punktu
gem – zwycięzca
gem – do równowagi
gem – poprawny wynik
gem – punkty ogółem
set – zwycięzca
set – poprawny wynik
set – gemy ogółem
mecz – zwycięzca meczu
mecz – zakłady o set

Aktualna lista zakładów jest zawsze dostępna na stronie LV BET. Oferta jest oczywiście zmienna w czasie i zależy między innymi od tego, jakie odbywa się akurat wydarzenie oraz tego, czy chcesz obstawiać przedmeczowo, czy w trakcie spotkania.

Kursy w sportach wirtualnych

Na LV BET kursy na wirtuale stoją na porządnym poziomie. Wiadomo, każdy bukmacher pobiera dla siebie pewną marżę, bo na czymś musi zarobić. Także Ty jako gracz masz jednak szansę na dobre wygrane. Pod tym względem nie ma więc na co narzekać.

Bonusy i promocje w LV BET

LV BET stara się dopieszczać użytkowników przemyślanymi i użytecznymi bonusami. Oferta powitalna, stałe promocje, okazjonalne akcje i konkursy – to wszystko jest u tego bukmachera dostępne. Coś dla siebie znajdą również fani zakładów na sporty wirtualne!

Bonus na start

60 zł freebet + depozytowe do 2000 zł + 14%

Aż do 2060 zł + 14%
 • 18+ | Obowiązuje regulamin
Freebet 20 zł z kodem: wygrana x2 po kursie 2.00; Freebet 20 zł w apce: x3 po kursie 1.75; Freebet 20 zł zwykły bez depozytu: wygrana x2 po kursie 2.00; Bonus 100%: depozyt + bonus x4 po kursie 1.75; Bonus 50%: depozyt + bonus x3 po kursie 1.75; Bonus 30%: depozyt + bonus x2 po kursie 1.75 33 dni +14%: brak obrotu! Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

O ofercie bonusowej tego bukmachera długo by pisać – jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to przeczytaj artykuł, w którym opisujemy kod promocyjny LV BET. A tak w skrócie? Na dobry początek możesz odebrać naprawdę sporą kwotę w bogatym pakiecie wypakowanym po brzegi: 60 zł freebet + depozytowe do 2000 zł + 14%. Ciebie zainteresuje pewnie fakt, że dostępny jest także bonus na sporty wirtualne! Możesz go wybrać z puli promocji widocznych w ofercie dla zarejestrowanych graczy.

Zakłady na sporty wirtualne w LV BET

Na LV BET wirtualne sporty zasługują naszym zdaniem na bardzo dobrą ocenę. Trochę szkoda, że bukmacher ma tylko trzy dyscypliny – to jednak jedyny minus. Oprócz tego mamy bowiem liczne i bardzo różnorodne rynki na dostępne sporty, wysoką jakość grafiki i komentarza do transmisji ze spotkań, a do tego jedną z najlepszych istniejących w Polsce ofert bonusowych na wirtuale.