Trzymaj się, Słowacjo!

EURO 2020: mecz Słowacja – Hiszpania kursy

Chyba przydałaby się minuta ciszy dla naszych południowych sąsiadów przed meczem Słowacja – Hiszpania! Kursy jednoznacznie pokazują, że szanse na ich zwycięstwo są bardzo, bardzo marne. Zgadzasz się czy może sądzisz, że będzie niespodzianka?

Euro 2020: mecz Słowacja – Hiszpania kursy

Według opublikowanych na mecz Słowacja – Hiszpania kursów raczej nie ma za dużych szans na zwycięstwo Słowaków, co oznacza, że proponowane przez bukmacherów liczby są w ich przypadku ogromne. Z kolei kursy na Hiszpanów ryją o dno – po odjęciu podatku od stawki zysk z ich zwycięstwa robi się tak mały, że niewielu graczy zdecyduje się postawić. Jeżeli nie wierzysz w magiczną dyspozycję Słowaków, to ten mecz możesz potraktować co najwyżej w kategorii podbicia do innego zakładu. Oczywiście przypominamy, że łączenie rynków na jednym kuponie zawsze wiąże się ze zwiększonym ryzykiem.

Kursy na Słowację

Jak na turniej Euro 2020, kursy na Słowację są naprawdę wysokie. Jeżeli postawisz na tę drużynę i jakimś cudem uda jej się wygrać, to Twoja kasa zostanie pomnożona kilkunastokrotnie! Tylko… czy są na to jakiekolwiek szanse? No właśnie, tutaj rodzi się cały problem. Oczywiście piłka nożna widziała już niejedną sensację, ale trzeba przyznać, że racjonalnemu umysłowi trudno uwierzyć w to, żeby w meczu Słowacja – Hiszpania kursy miały się okazać jedną wielką pomyłką.

Kursy na Hiszpanię

Może będzie z tymi kursami trochę lepiej, jeżeli jacyś słowaccy gracze będą w świetnej formie na niedługo przed rozpoczęciem Euro 2020. Na tę chwilę praktycznie nie opłaca się jednak obstawiać na faworyta w meczu Słowacja – Hiszpania. Kursy na wielokrotnych mistrzów świata są na tyle niskie, że większość i tak niewielkich zysków zjada podatek. Radzimy więc porządnie się zastanowić, czy warto ryzykować kasę i ewentualne potknięcie Hiszpanów za szansę na bardzo mały zarobek.

Słowacja – Hiszpania zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Niestety to nie jest najlepszy mecz na obstawianie, no chyba że bardzo wierzysz w triumf naszych sąsiadów w spotkaniu Słowacja – Hiszpania. Kursy mają ogromny rozstrzał ze względu na ogromną różnicę poziomów między drużynami. Cóż, zawsze możesz rozważyć bardziej nietypowy rynek typu handicap albo może zakład na rzuty rożne. Zastanów się, czego się spodziewasz po tym spotkaniu i w jaki sposób będą grać obie drużyny, a może uda Ci się dzięki temu znaleźć opłacalny i interesujący zakład do postawienia.

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

Czy ogólnie opłaca się obstawiać zakłady na Euro 2020? Kursy na tak wielkie turnieje nie są niestety konkurencyjne. Bukmacherzy wiedzą, że kibice i tak będą chcieli obstawić, więc wyciskają dla siebie jak najwyższe marże, w szczególności na popularnych rynkach typu 1X2. Na szczęście zdarza się, że ponadprzeciętnie opłacalną ofertę można znaleźć pośród rzadziej obstawianych zakładów – na pewno nie zaszkodzi, jeżeli tam poszukasz! 

Kolejna opcja, żeby znaleźć na mecz Słowacja – Hiszpania kursy, które pozwolą postawić na lepszych warunkach to specjalne promocje organizowane przez bukmacherów. Zdarza się, że można zagrać na przykład z dodatkowym mnożnikiem. Świat nie kończy się zresztą na samych kursach. Możliwe, że buk umożliwi użytkownikom na przykład puszczanie freebetów albo ubezpieczonych zakładów. Takie rozwiązania również pozwolą Ci stawiać na Euro 2020 w bardziej opłacalny sposób!

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Słowacja – Hiszpania?

Masz w sobie duszę ryzykanta i mimo wszystko planujesz postawić zakład na mecz Słowacja – Hiszpania? A może chcesz obstawiać na inne spotkania Euro 2020? Kursy na Mistrzostwa Europy znajdziesz u wszystkich widocznych poniżej bukmacherów, więc wybierz kogoś dla siebie! Polecamy wyłącznie tych operatorów, który działają na terenie Polski w pełni legalnie. Załóż konto, odbierz bonus powitalny i baw się dobrze. Tylko pamiętaj, żeby obstawiać z głową!