Kursy ciekawsze od drużyn

EURO 2020: mecz Rosja – Dania kursy

W tym meczu nie uświadczysz zbyt wielu gwiazd, ale stanowi on łakomy kąsek dla typerów. Wystawione na spotkanie Rosja – Dania kursy są naprawdę zachęcające, bo żadna z drużyn nie jest przeważającym faworytem.

Euro 2020: mecz Rosja – Dania kursy

W przypadku niektórych meczów Euro 2020 kursy wydają się mało opłacalne. Taka sytuacja zdarza się w szczególności wtedy, kiedy jedna z drużyn ma bardzo dużą przewagę jakości nad rywalem. Zupełnie inaczej wygląda to jednak dla starcia Rosja – Dania. Kursy opublikowane przez buków są całkiem wysokie na każdą okoliczność – i na zwycięstwo Rosji, i na Danię, i na remis. Chociaż mierzące się kraje nie należą może do światowego topu i nie wzbudzają wielkich emocji u niedzielnych kibiców, to mogą stanowić interesującą okazję pod kątem obstawiania zakładów. 

Kursy na Rosję

Wystawione na mecz Rosja – Dania kursy nie są łaskawe dla szans Sbornej. Wygrana tej drużyny jest uznawana za najmniej prawdopodobne zakończenie spotkania. To zła wiadomość dla Rosjan, ale ciekawa dla Ciebie. Jeżeli uważasz, że tej ekipie uda się zaskoczyć Duńczyków, to możesz obstawić na mecz Rosja – Dania zakłady o naprawdę wysokim kursie.

Kursy na Danię

Jeśli planujesz obstawianie meczu Rosja – Dania i chciałbyś opowiedzieć się po stronie faworyta, to prawdopodobnie wybierzesz Danię. Bukmacherzy spodziewają się triumfu właśnie tej drużyny, a co za tym idzie wystawione na nią kursy są sporo niższe niż na Rosję. Dania nie jest jednak bezdyskusyjnym faworytem i wcale nie byłoby ogromnym zaskoczeniem, gdyby straciła jednak punkty. Stawiając na tę drużynę, możesz więc w zależności od oferty danego buka liczyć nawet na podwojenie swojego wkładu – oczywiście jeżeli Duńczycy rzeczywiście wygrają!

Rosja – Dania zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Czy warto obstawiać mecz Rosja – Dania? Kursy bukmacherskie na to spotkanie są na tyle wysokie, że naszym zdaniem warto rozważyć postawienie zakładu. Oczywiście musisz pamiętać, że opłacalne są tylko te kupony, które wygrasz! Dlatego, zanim zdecydujesz się na obstawienie, porządnie to przemyśl i zastanów się, czy masz podstawy, żeby prognozować właśnie taki a nie inny wynik.

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

Kursy wystawiane przez buków na Euro 2020 są zazwyczaj dobrze przemyślane, bo tak popularny turniej przyciąga ogromne zainteresowanie ze strony użytkowników. Raczej nie uda Ci się więc znaleźć ponadprzeciętnie opłacalnych kursów wynikających z błędu czy słabej analizy buka. To nie oznacza jednak, że nie warto obstawiać. Bukmacherzy na pewno wystawią na ten turniej dobre kursy, a w wielu przypadkach będzie można podbić swoje wygrane przy pomocy specjalnych bonusów i innego rodzaju akcji promocyjnych.

Pamiętaj, że zawsze możesz szukać ciekawych okazji także wśród nietypowych, rzadko obstawianych rynków. Tam dużo łatwiej znaleźć opłacalne oferty niż w najpopularniejszych zakładach typu 1X2. Akurat w przypadku meczu Rosja – Dania kursy są bardzo dobre nawet na podstawowych rynkach, ale jeżeli nie masz mocnej intuicji co do tego, kto wygra to spotkanie, możesz pomyśleć o obstawieniu na przykład na liczbę bramek czy nawet rzutów rożnych. Weź pod uwagę taktykę obu drużyn i zastanów się, kto będzie więcej atakował, a kto się bronił, na ile agresywnie grają obie ekipy i tak dalej.

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Rosja – Dania?

Wybierz dla siebie odpowiedniego bukmachera! Pod spodem prezentujemy dla Ciebie listę rekomendowanych i co najważniejsze legalnych buków działających na polskim rynku. Wszyscy są znani z porządnych kursów, a do tego mają dla nowych graczy atrakcyjne bonusy na początek przygody z obstawianiem.