Zobacz aktualne typu na mecze French Open!

Roland Garros 2023 typy

Potrzebne Ci aktualne typy, a Roland Garros trwa w najlepsze? Spokojnie, nie szukaj dalej! Poniżej znajdziesz świeże jak poranna rosa typy na Roland Garros 2023. Sprawdź, co mówią typerzy i obstawiaj skutecznie!

Roland Garros 2023 typy

Sprawdź typy napisane przez prawdziwych maniaków tenisa i zakładów bukmacherskich:

Oj! Nie mamy w tej chwili sprawdzonych typów. Spróbuj później!

Roland Garros 2023 – pewniaki

Ok, powiedzmy to od razu, bo wiemy, że jest wielu takich, którzy szukając typów oczekują znaleźć tzw. pewniaki. No więc: pewniaków nie ma. Nigdy. Nie ważne, czy chodzi o typy na tenisa, piłkę nożną, boks albo żużel. Typerzy znają się na swojej dyscyplinie, analizują sytuację na podstawie danych statystycznych, informacji na temat zawodników i swojego doświadczenia – ale nikt nie jest w stanie zagwarantować Ci, że prognoza sprawdzi się w 100%. W końcu w sporcie wszystko jest możliwe!

Czy warto ufać typom?

Korzystając z doświadczenia innych i czytając typy bukmacherskie, pamiętaj, że ostateczną decyzję co do kuponu podejmujesz Ty. Jeśli typy na Roland Garros przewidywały zwycięstwo tenisisty X w całym turnieju, a mimo to przegrał on w finale z zawodnikiem Y, to nie możesz winić za porażkę swojego kuponu żadnego z typerów.

Czy warto w takim razie ufać typom znalezionym w internecie? Do pewnego stopnia, tak. Typy na mecze to wskazówki, które mają na celu pomóc Ci w podjęciu decyzji, na kogo postawić. Jeśli typer, którego prognoza wydaje Ci się wiarygodna prezentuje dodatkowo imponująco skuteczna historię typów, możesz uznać, że to godny zaufania ekspert w swojej dziedzinie. Czy popełnia błędy? Oczywiście, każdy się kiedyś myli. To jednak tylko pokazuje, jak bardzo złożony jest sport i zakłady!

Jak obstawiać Roland Garros 2023? Typy to nie wszystko!

 1. STS

  Bonus powitalny 1500 zł + 100 zł zakłady bez ryzyka + 60 zł ekstra
  • 18+ | Obowiązuje regulamin każdej z ofert
  1. depozyt 100% do 300 zł: x2 po 1.91; 2. depozyt 50% do 500 zł: x2 po 1.91; 3. depozyt 50% do 700 zł: x2 po 1.91; ZBR 100 zł: x2 po 1.91; Bonus 60 zł: x2 po 1.91 Pełen reg
  Idź do bukmachera
 2. BetFan

  Bonus 200% do 300 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
  100% do 300 zł: obrót bonusem x1 na AKO, min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00 Pełen reg
  Idź do bukmachera
 3. PZBuk

  cashback 1000 zł + freebet 23 zł + 3x bonus
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  cashback 1000 zł: bez obrotu! freebet 23 zł: x1 min. AKO3 po kursie min. 1.40 poj. zd. bonus 25%: (depozyt + bonus) x1 min. AKO3 po kursie min. 3.50 Pełen reg
  Idź do bukmachera

Możesz mieć już swoje typy na tegoroczny turniej Roland Garros, ale czy na pewno planujesz zakłady u najlepszego z bukmacherów? Przygotowaliśmy dla Ciebie ranking bukmacherów legalnych w Polsce, którzy prezentują najlepszą ofertę zakładów na Wielki Szlem! Z czystym sumieniem polecamy ich wszystkich, ale nie przegap kilku bardzo ważnych kroków w podejmowani decyzji, gdzie obstawiać:

 • porównaj aktualne kursy na Roland Garros,
 • sprawdź dostępne promocje i bonusy na zakłady tenisowe,
 • porównaj regulaminy – który jest najbardziej dla Ciebie korzystny?

Przygotuj się więc solidnie, aby nie pluc sobie w rakietę, że mogłeś postawić nawet jeszcze bardziej korzystny kupon!