Odbierz bonus od PZBuk!

PZBuk bonus na start: 2023 złotych

Odbierz bonus PZBuk!

PZBuk

80/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 25/09/2023
 • Cashback bez warunków obrotu
 • Mocna oferta live

Ubezpieczenie, freebet i inne!

Ubezpieczasz zakład, otrzymujesz freebet i dostajesz jeszcze 3x bonus depozytowy!

Odbierz PZBuk bonus powitalny w dniu 25/09/2023

PZBuk bonus to świetna szansa na rozpoczęcie udanej gry u tego legalnego bukmachera. Warto więc wiedzieć, w jaki sposób działa ta promocja, jakie są jej warunki i jak z niej skorzystać. Tak, aby w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w tym bonusie.

PZBuk bonus powitalny 2023

PZBuk oferuje obecnie jeden, z najciekawszych cashbacków na rynku: ubezpieczenie aż do 1000 zł. Dodatkowo, możesz zgarnąć freebet 23 zł i kolejne 1000 zł od trzech wpłat. Musisz jednak zwrócić uwagę na warunki promocji, których spełnienie jest konieczne, celem odbioru bonusów.

PZBuk bonusKwota bonusuSzczegóły bonusu PZBuk
Cashback do 1000 złKod promocyjny: Zarejestruj się!
– min. stawka kuponu 200 zł
– kupon AKO
– kurs na sekcję min. 1.40
Freebet23 zł– min. wpłata 50 zł
– min. stawka 50 zł
– kupon AKO z kursem łącznym min. 2.00
Trzy bonusy depozytowedo 1000 zł– min. wpłata 25 zł
– 25% do 250 zł
– 25% do 350 zł
– 25% do 400 zł
Kombodoładowanie15% do wygranych na AKOjuż od dwóch zdarzeń
Klub VIPdedykowane oferty bonusowedla najwierniejszych graczy
Program lojalnościowyw zależności od ilości pkt.wymieniaj pkt. na bonusy

Odbierz od PZBuk bonus cashback do 1000 zł

Pzbuk bonus

Możesz odebrać od bukmachera PZBuk bonus w postaci cashbacku do 1000 zł! Co najważniejsze, musisz zagrać za co najmniej 200 zł, pamiętając o wymogu kuponu AKO z kursem min. 1.40 na każde zdarzenie. Warto dodać, że PZBuk robi pełny zwrot stawki przegranego zakładu (bez potrącania podatku), a ubezpieczenie obowiązuje na pierwszy przegrany zakład. Klasa!

Jak otrzymać cashback?

 • Zarejestruj się w PZBuk.
 • Sprawdź czy jest wymagany kod bonusowy.
 • Wpłać środki na grę.
 • Zagraj kupon za min. 200 zł.
 • Musi to być AKO z kursem min. 1.40 na każde zdarzenie.
 • Przegrana? Zwrot 100%.
 • Wygrana? Cashback wciąż aktywny.

Warunki obrotu

Zwrot otrzymasz w postaci darmowego zakładu. Będziesz musiał nim zagrać na kuponie akumulowanym (min. 2 selekcje, kurs każdej min. 1.40). Wygrana nie podlega dalszemu obrotowi.

Odbierz w PZBuk bonus na start: 23 zł darmowy zakład

Jeżeli zdecydujesz się wpłacić minimum 50 złotych, a następnie za min. 50 złotych postawisz zakład akumulowany, z kursem łącznym min. 2.00, to PZBuk nagrodzi Cię darmowym zakładem 23 zł. Za darmowy zakład możesz obstawić kupon akumulowany, przy czym kurs każdego zdarzenia musi wynosić minimum. 1.40.

Jak odebrać darmowy zakład?

 1. Wpłać min. 50 zł.
 2. Postaw za min. 50 zł zakład akumulowany.
 3. Minimalna liczba zdarzeń to 2, a minimalny kurs łączny to 2.00.
 4. Otrzymasz 23 zł darmowego zakładu.

Warunki obrotu

 1. Zagraj kupon akumulowany.
 2. Minimum dwa zdarzenia.
 3. Kurs każdego zdarzenia to min. 1.40.

Odbierz w PZBuk bonus na start: 1000 zł od trzech depozytów

W PZBuk oferta powitalna wygląda smakowicie. Na pierwsze danie bukmacher przygotował cashback i freebet, ale to nie wszystko. Jest tu także solidna dokładka, pod postacią 1000 złotych od trzech kolejnych wpłat. Odpowiednio są to bonusy: 25% do 250 zł od drugiego depozytu, 25% do 350 zł od trzeciego depozytu oraz największy – 25% do 400 zł od czwartego depozytu. Każdorazowo możesz odebrać bonus po wpłaceniu min. 25 złotych i zaznaczeniu okienka, wyrażającego chęć wzięcia udziału w promocji.

Jak odebrać bonus od depozytu?

 1. Wpłać depozyt (min. 25 zł)
 2. Obróć sumą depozytu i bonusu jeden raz na kuponach AKO.
 3. Wymagane min. 3 selekcje i kurs łączny min. 3.50.
 4. Powtórz te warunki dla każdego bonusu.

Warunki obrotu

Bonus PZBuk od drugiego, trzeciego i czwartego depozytu wymaga jednokrotnego obrotu. Musisz jednak obrócić nie tylko bonus, ale i depozyt. Sumą bonusu i depozytu należy obrócić po kursie łącznym min. 3.50 na kuponach, składających się z co najmniej trzech selekcji. Na sprostanie tym warunkom masz każdorazowo 14 dni.

Jak odebrać bonus PZBuk? Skrócone warunki bonusów

Pewnie nie lubisz czytać regulaminów i co tu dużo ukrywać – my także. Zalecamy jednak zapoznanie się ze szczegółowymi warunkami każdej promocji. Bez względu, czy będzie to cashback, czy inny bonus PZBuk. Dla pewności, poniżej przygotowaliśmy małą ściągę z najważniejszych warunków oferty powitalnej.

PZBuk bonusWarunki bonusu
Cashback do 1000 zł– kupon AKO
– min. stawka 200 zł
– min. kurs każdego zdarzenia 1.40
– max. zwrot 1000 zł
– obrót 1x AKO (min. kurs selekcji 1.40)
Freebet 23 zł– min. depozyt 50 zł
– min. stawka 50 zł
– min. kurs łaczny 2.00
– obrót 1X AKO (min. kurs selekcji 1.40)
Bonusy od depozytów– min. depozyt 25 zł
– 1x obrót (bonus + depozyt)
– kupony AKO (min. 3 selekcje)
– kurs kuponu min. 3.50
ZGARNIJ SWOJE BONUSY!

Jak wypłacić bonus po spełnieniu warunków obrotu?

Warto wiedzieć, jak wypłacić bonus.

W PZBuk minimalna wypłata to 5 zł. Aby zobaczyć, ile środków możesz wypłacić, wystarczy, że odszukasz swoje saldo i już będziesz wszystko wiedział. Jeszcze prostsza jest wypłata. Klikasz na saldo, podajesz kwotę wypłaty i to wszystko. Do wyboru masz tylko Przelewy24. Zerknij jeszcze, czy zgadza się Twój numer rachunku bankowego i zatwierdź wypłatę.

Inne bonusy w PZBuk

W dodatku do ciekawego bonusu powitalnego, u tego bukmachera liczyć można także na dwie równie interesujące promocje dodatkowe. Program lojalnościowy to nagroda za aktywność u tego bukmachera, a Kombodoładowanie jest stworzone dla maniaków zakładów wielokrotnych. Nie można też zapominać o klubie VIP, choć, nie ukrywajmy, otrzymać przepustkę do legendarnego grona jest, oj, niezwykle ciężko.

Sklep gracza – program lojalnościowy

PZBUK sklep gracza
Przykładowe oferty w Sklepie Gracza PZBuk

W PZBuk promocje pod postacią punktów wymienianych na nagrody to program lojalnościowy w klasycznym wydaniu. Gracz za aktywności wybranego typu otrzymuje punkty, które później może wymienić na nagrody w tzw. Sklepie Gracza. W ten sposób uzyskać można środki bonusowe do gry, darmowe zakłady oraz inne niespodzianki. Ich wysokość jest zaś zależna od sumy uzbieranych punktów.

Punkty lojalnościowe w tych zakładach bukmacherskich uzyskać można za takie działania jak:

 • zarejestrowanie na stronie tego bukmachera. Warunki, jakie trzeba spełnić, to pozytywne zweryfikowanie adresu e-mail oraz numeru telefonu. W ten sposób uzyskać można 600 punktów.
 • Zatwierdzenie dokumentów. Za każdy dokument otrzymać można aż 1 000 punktów. Warunki, jakie trzeba spełnić to przesłanie poprawnej dokumentacji i zatwierdzenie jej przez Dział Wsparcia tego bukmachera.
 • Wpłacenie pierwszego depozytu, za co otrzymuje się 100 punktów.
 • Każda wpłata za minimum 50 zł generuje dodatkowe punkty. Warunki są takie, że za każde wpłacone 50 zł, otrzymuje się 50 punktów.
 • Logowanie każdego dnia na portalu PZBuk. Dzięki temu budżet punktów rośnie codziennie od 25 punktów.
 • Obstawianie zakładowym przedmeczowych i na żywo. Ilość zdobytych punktów jest zależna od wartości zakładów i ilości zdarzeń. Warunki, jakie trzeba tu spełnić to wydanie co najmniej 5 zł. Przykładowo za zakład 5 zł na 10 wydarzeń uzyskuje się 100 punktów.

Kombodoładowanie

Kombodoładowanie pozwala zyskać do aż nawet 15% więcej przy zakładach wielokrotnych. Co istotne, premie zgarnia się bez konieczności obrotu.

Warunki bonusu Kombodoładowanie wiążą się przede wszystkim z tym, że promocja ta dotyczy wyłącznie zakładów przedmeczowych na najpopularniejsze rozgrywki piłkarskie, a także zakładów na esport. Chcąc liczyć na tą promocję, należy więc obstawić Ligę Mistrzów, Ligę Europy, rozgrywki w najwyższych ligach w Anglii, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Francji, polską Ekstraklasę oraz mecze reprezentacji Polski w ramach Ligi Narodów, spotkań towarzyskich, a także od niedawna, wspomniane już przez nas zakłady na esport.

Wysokość dodatkowej wygranej zależy zaś od ilości obstawionych wydarzeń. Na przykład przy zakładzie podwójnym wygrana rośnie o 1%, przy zakładzie 7-krotnym już o 10%, a przy zakładzie 11-krotnym lub większym aż o 15%.

Klub VIP

To dość ciekawa promocja. PZBuk nie określił ścisłych wymagań, aby otrzymać przepustkę do tego, co tu dużo ukrywać, elitarnego grona. Musisz więc wyczekiwać zaproszenia, które może nadejść na Twoją skrzynkę e-mail. Obsługa bukmachera wybiera najbardziej aktywne konta graczy, biorąc pod uwagę liczbą stawianych zakładów, a także skuteczność.

Co gwarantuje członkostwo w Klubie VIP? Wiemy tyle, że jest darmowe, a otrzymać możesz ekskluzywne oferty promocyjne i bonusy, które nie są dostępne z poziomu strony internetowej PZBuk.

Czy trzeba czytać regulamin bonusu? Zawsze!

Na widok regulaminów sami dostajemy białej gorączki. Zazwyczaj pisane są drobnym maczkiem, a język jest tak zawiły, że nawet kilkukrotne czytanie tego samego zdania niewiele nam mówi. Na całe szczęście w PZBuk oferta promocyjna została opisana dość przejrzyście. Dlatego też śmiało można, a wręcz trzeba zapoznać się z regulaminem poszczególnych bonusów.

Chyba nie chciałbyś przegapić jakiegoś istotnego szczegółu i przez to, stracić szansę na dodatkową kasę na zakłady? No właśnie. Poświęć chwilę na regulamin, zanim zdecydujesz się odebrać bonus, a zobaczysz, że nie taki diabeł straszny, jak go malują.

FAQ

Jaki jest aktualnie w PZBuk bonus na start?

Bonus powitalny to cashback do 1000 zł i freebet 23 zł. Poza tym, możesz zgarnąć kolejne 1000 zł w trzech bonusach depozytowych.

Jakie są warunki zakładu bez ryzyka?

Bonus PZBuk - zakład bez ryzyka możesz wykorzystać na kupon AKO o minimalnej stawce 200 zł i kursie 1.40 na każde zdarzenie.

Czy bonus PZBuk mogę otrzymać kilka razy?

Cashback będzie aktywny aż do pierwszego przegranego zakładu, a trzy bonusy depozytowe możesz odebrać po jednym razie.

Jak wypłacić bonus?

Musisz spełnić warunki obrotu, a dopiero później, możesz wypłacić bonusy.

Jak otrzymać darmowy zakład od PZBuk?

Darmowy zakład możesz otrzymać jako cashback, po przegraniu pierwszego kuponu bukmacherskiego.