Odbierz bonus od PZBuk!

PZBuk bonus na start: freebet 50 zł + cashback 1000 zł

Odbierz bonus PZBuk!

PZBuk

80/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 29/11/2022

Ubezpieczenie i darmowe punkty!

Nie dość, że ubezpieczasz zakład, to jeszcze dostajesz freebet bez warunków obrotu!

Odbierz PZBuk bonus powitalny w dniu 29/11/2022

PZBuk bonus to świetna szansa na rozpoczęcie udanej gry u tego legalnego bukmachera. Warto więc wiedzieć, w jaki sposób działa ta promocja, jakie są jej warunki i jak z niej skorzystać. Tak, aby w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w tym bonusie.

PZBuk bonus powitalny 2022

PZBuk oferuje obecnie darmowy zakład 50 zł oraz jeden, z najciekawszych cashbacków na rynku: ubezpieczenie aż do 1000 zł. Musisz jednak zwrócić uwagę na warunki promocji, których spełnienie jest konieczne, celem odbioru bonusów.

PZBuk bonusKwota bonusuSzczegóły bonusu PZBuk
Darmowy zakład50 złKod promocyjny: Zarejestruj się!
– min. depozyt 50 zł
– min. stawka kuponu 50 zł
– kupon AKO, min. kurs łączny 2.00
Cashback do 1000 zł– min. stawka kuponu 100 zł
– kupon AKO
– kurs na sekcję min. 1.40
Kombodoładowanie15% do wygranych na AKOjuż od dwóch zdarzeń
Klub VIPdedykowane oferty bonusowedla najwierniejszych graczy
Program lojalnościowyw zależności od ilości pkt.wymieniaj pkt. na bonusy

Odbierz w PZBuk bonus na start: freebet 50 zł

PZBUK kod bonusowy

W PZBuk oferta powitalna wygląda smakowicie. Na pierwsze danie bukmacher przygotował darmowy zakład 50 zł. Jego odebranie nie jest jakieś skomplikowane, by nie powiedzieć jest banalnie proste. Warto jednak od razu zaznaczyć, że nie jest to typowy bonus bez depozytu, a najpierw będziesz musiał zagrać za własne pieniądze – i to na warunkach bukmachera.

Zarejestruj się w PZBuk, wpłać co najmniej 50 złotych i wykorzystaj minimum pięć dyszek na pierwszym kuponie. Musi to być kupon akumulowany, składający się z co najmniej dwóch zakładów, o kursie łącznym min. 2.00. Dzięki niemu otrzymasz darmowy zakład 50 zł. Będziesz mógł za niego zagrać na kuponie AKO, z min. dwoma selekcjami o kursie min. 1.40 każda. Wygrana nie jest objęta wymogiem obrotu.

Jak odebrać freebet?

 1. Zarejestruj się na PZBuk.
 2. Sprawdź czy jest wymagany kod bonusowy.
 3. Wpłać depozyt (min. 50 zł)
 4. Postaw zakład wielokrotny za min. 50 zł.
 5. Kurs łączny musi wynieść co najmniej 2.00.
 6. Otrzymasz freebet 50 zł.
 7. Zagrasz za niego kupon AKO, z min. 2 zdarzeniami (wymagany kurs na każde to min. 1.40)

Warunki obrotu

Bonus PZBuk w postaci darmowego zakładu nie wymaga obrotu. Wystarczy, że wykorzystasz go na kuponie według wymagań bukmachera, a ewentualną wygraną będziesz mógł wypłacić od ręki.

Odbierz od PZBuk bonus cashback do 1000 zł

Na dokładkę znajdziesz w PZBuk bonus w postaci cashbacku do 1000 zł! Tym razem musisz zagrać za co najmniej 100 zł, pamiętając o wymogu kuponu AKO z kursem min. 1.40 na każde zdarzenie. Warto dodać, że PZBuk robi pełny zwrot stawki przegranego zakładu (bez potrącania podatku), a ubezpieczenie obowiązuje na pierwszy przegrany zakład. Klasa!

Jak otrzymać cashback?

 • Zagraj kupon za min. 100 zł.
 • Musi to być AKO z kursem min. 1.40 na każde zdarzenie.
 • Przegrana? Zwrot 100%.
 • Wygrana? Cashback wciąż aktywny.

Warunki obrotu

Zwrot otrzymasz w postaci darmowego zakładu. Będziesz musiał nim zagrać na kuponie akumulowanym (min. 2 selekcje, kurs każdej min. 1.40). Wygrana nie podlega dalszemu obrotowi.

Jak odebrać bonus PZBuk? Skrócone warunki bonusów

Pewnie nie lubisz czytać regulaminów i co tu dużo ukrywać – my także. Zalecamy jednak zapoznanie się ze szczegółowymi warunkami każdej promocji. Bez względu, czy będzie to cashback, czy inny bonus PZBuk. Dla pewności, poniżej przygotowaliśmy małą ściągę z najważniejszych warunków oferty powitalnej.

PZBuk bonusWarunki bonusu
Cashback do 1000 zł– kupon AKO
– min. stawka 100 zł
– min. kurs każdego zdarzenia 1.40
– max. zwrot 1000 zł
– obrót 1x AKO (min. kurs selekcji 1.40)
Freebet 50 zł– min. depozyt 50 zł
– min. stawka 50 zł
– kupon AKO
– min. kurs łączny 2.00
– otrzymany freebet wykorzystasz na kuponie AKO (min. kurs każdego zdarzenia 1.40)
ZGARNIJ SWOJE BONUSY!

Jak wypłacić bonus po spełnieniu warunków obrotu?

Warto wiedzieć, jak wypłacić bonus.

W PZBuk minimalna wypłata to 5 zł. Aby zobaczyć, ile środków możesz wypłacić, wystarczy, że odszukasz swoje saldo i już będziesz wszystko wiedział. Jeszcze prostsza jest wypłata. Klikasz na saldo, podajesz kwotę wypłaty i to wszystko. Do wyboru masz tylko Przelewy24. Zerknij jeszcze, czy zgadza się Twój numer rachunku bankowego i zatwierdź wypłatę.

Inne bonusy w PZBuk

W dodatku do ciekawego bonusu powitalnego, u tego bukmachera liczyć można także na dwie równie interesujące promocje dodatkowe. Program lojalnościowy to nagroda za aktywność u tego bukmachera, a Kombodoładowanie jest stworzone dla maniaków zakładów wielokrotnych. Nie można też zapominać o klubie VIP, choć, nie ukrywajmy, otrzymać przepustkę do legendarnego grona jest, oj, niezwykle ciężko.

Sklep gracza – program lojalnościowy

PZBUK sklep gracza
Przykładowe oferty w Sklepie Gracza PZBuk

W PZBuk promocje pod postacią punktów wymienianych na nagrody to program lojalnościowy w klasycznym wydaniu. Gracz za aktywności wybranego typu otrzymuje punkty, które później może wymienić na nagrody w tzw. Sklepie Gracza. W ten sposób uzyskać można środki bonusowe do gry, darmowe zakłady oraz inne niespodzianki. Ich wysokość jest zaś zależna od sumy uzbieranych punktów.

Punkty lojalnościowe w tych zakładach bukmacherskich uzyskać można za takie działania jak:

 • zarejestrowanie na stronie tego bukmachera. Warunki, jakie trzeba spełnić, to pozytywne zweryfikowanie adresu e-mail oraz numeru telefonu. W ten sposób uzyskać można 600 punktów.
 • Zatwierdzenie dokumentów. Za każdy dokument otrzymać można aż 1 000 punktów. Warunki, jakie trzeba spełnić to przesłanie poprawnej dokumentacji i zatwierdzenie jej przez Dział Wsparcia tego bukmachera.
 • Wpłacenie pierwszego depozytu, za co otrzymuje się 100 punktów.
 • Każda wpłata za minimum 50 zł generuje dodatkowe punkty. Warunki są takie, że za każde wpłacone 50 zł, otrzymuje się 50 punktów.
 • Logowanie każdego dnia na portalu PZBuk. Dzięki temu budżet punktów rośnie codziennie od 25 punktów.
 • Obstawianie zakładowym przedmeczowych i na żywo. Ilość zdobytych punktów jest zależna od wartości zakładów i ilości zdarzeń. Warunki, jakie trzeba tu spełnić to wydanie co najmniej 5 zł. Przykładowo za zakład 5 zł na 10 wydarzeń uzyskuje się 100 punktów.

Kombodoładowanie

Kombodoładowanie pozwala zyskać do aż nawet 15% więcej przy zakładach wielokrotnych. Co istotne, premie zgarnia się bez konieczności obrotu.

Warunki bonusu Kombodoładowanie wiążą się przede wszystkim z tym, że promocja ta dotyczy wyłącznie zakładów przedmeczowych na najpopularniejsze rozgrywki piłkarskie, a także zakładów na esport. Chcąc liczyć na tą promocję, należy więc obstawić Ligę Mistrzów, Ligę Europy, rozgrywki w najwyższych ligach w Anglii, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Francji, polską Ekstraklasę oraz mecze reprezentacji Polski w ramach Ligi Narodów, spotkań towarzyskich, a także od niedawna, wspomniane już przez nas zakłady na esport.

Wysokość dodatkowej wygranej zależy zaś od ilości obstawionych wydarzeń. Na przykład przy zakładzie podwójnym wygrana rośnie o 1%, przy zakładzie 7-krotnym już o 10%, a przy zakładzie 11-krotnym lub większym aż o 15%.

Klub VIP

To dość ciekawa promocja. PZBuk nie określił ścisłych wymagań, aby otrzymać przepustkę do tego, co tu dużo ukrywać, elitarnego grona. Musisz więc wyczekiwać zaproszenia, które może nadejść na Twoją skrzynkę e-mail. Obsługa bukmachera wybiera najbardziej aktywne konta graczy, biorąc pod uwagę liczbą stawianych zakładów, a także skuteczność.

Co gwarantuje członkostwo w Klubie VIP? Wiemy tyle, że jest darmowe, a otrzymać możesz ekskluzywne oferty promocyjne i bonusy, które nie są dostępne z poziomu strony internetowej PZBuk.

Czy trzeba czytać regulamin bonusu? Zawsze!

Na widok regulaminów sami dostajemy białej gorączki. Zazwyczaj pisane są drobnym maczkiem, a język jest tak zawiły, że nawet kilkukrotne czytanie tego samego zdania niewiele nam mówi. Na całe szczęście w PZBuk oferta promocyjna została opisana dość przejrzyście. Dlatego też śmiało można, a wręcz trzeba zapoznać się z regulaminem poszczególnych bonusów.

Chyba nie chciałbyś przegapić jakiegoś istotnego szczegółu i przez to, stracić szansę na dodatkową kasę na zakłady? No właśnie. Poświęć chwilę na regulamin, zanim zdecydujesz się odebrać bonus, a zobaczysz, że nie taki diabeł straszny, jak go malują.

FAQ

Jaki jest aktualnie w PZBuk bonus na start?

Bonusy są dwa: 50 zł freebet oraz 1000 zł cashback. Zapoznaj się z warunkami promocji. P.S. są banalnie proste!

Jakie są warunki zakładu bez ryzyka?

Bonus PZBuk - zakład bez ryzyka możesz wykorzystać na kupon AKO o minimalnej stawce 100 zł i kursie 1.40 na każde zdarzenie.

Czy bonus PZBuk mogę otrzymać kilka razy?

Freebet otrzymasz raz, a cashback będzie aktywny aż do pierwszego przegranego zakładu.

Jak wypłacić bonus?

Musisz spełnić warunki obrotu, a dopiero później, możesz wypłacić bonusy.

Jak otrzymać darmowy zakład od PZBuk?

Darmowy zakład możesz otrzymać za pierwszy depozyt min. 50 zł + pierwszy zakład min. 50 zł (AKO, kurs łączny min. 2.00).