Łap promocje!

Bonusy na LM i LE

Choć Święta Wielkanocne już za nami, a podczas nich zakłady bukmacherskie rozdały sporo prezentów w postaci bonusów, to nie oznacza to końca promocji. W drugim tygodniu kwietnia wciąż sporo się dzieje, a my trzymamy rękę na pulsie i sprawdzamy, po jakie bonusy bukmacherskie możesz sięgnąć. Są to promocje na Ligę Mistrzów i Ligę Europy!

Bonusy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Żeby nie przeciągać struny od razu przejdźmy do konkretów. W poniższej tabeli możesz zapoznać się z aktualnymi na drugi tydzień kwietnia bonusami bukmacherskimi na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Obok znajdziesz także najważniejsze warunki. Jeżeli któraś promocja wpadnie Ci w oko, zajrzyj do dalszej części naszego artykułu, gdzie szczegółowo, krok po kroku wyjaśniamy, jak odebrać ten bonus.

BukmacherBonusy bukmacherskieWarunki ofertyData ważnościIdź po bonus!
STSBonus od depozytu na LM50% do 100 zł07.04
BetclicPewny zakład na Europejskie PucharyCashback do 40 zł08.04
BetFanWyższy kurs na Bayern – PSG2.50 na Bayern07.04
PZBukBezpieczna dyszkaCashback 10 zł07.04
forBETMaxiZysk na LM, LE i PPdo 200 zł08.04
TotolotekLucky Loser na LM i LECashback do 33 zł08.04

Ufff sporo tego, co nie? I nie zdziwimy się, jeżeli masz teraz problem, który bonus na Ligę Mistrzów czy też Ligę Europy wybrać. Dlatego poświęć nam jeszcze chwilę i zobacz poniżej szczegółowe warunki każdej oferty.

Bonus 50% do 100 zł w STS

Wystarczy, że zalogujesz się do STS, zapiszesz się do promocji, a następnie dokonasz dowolnej wpłaty. To pierwszy krok. Drugim jest zawarcie zakładu za min. 50 złotych z przynajmniej jednym zdarzeniem Ligi Mistrzów. Kurs całkowity kuponu musi przekraczać 1.84. Jeżeli spełnisz te warunki, otrzymasz 50% od swojej wpłaty do maksymalnie 100 złotych. Bonus objęty jest trzykrotnym warunkiem obrotu na kursie min. 1.91.

Pewny zakład na Europejskie Puchary w Betclic

betclic pewny zakład

W zakładach bukmacherskich Betclic promocja ta obejmuje całe Europejskie Puchary, a więc możesz wykorzystać bonus na Ligę Mistrzów, ale równie dobrze na Ligę Europy. Musisz przygotować kupon, składający się z min. 4 zdarzeń, o kursie całkowitym min. 4.00. Jeżeli jedno ze zdarzeń okaże się przegrane, Betclic wypłaci zwrot do max. 40 złotych. Przyznany zwrot wymaga 6x obrotu po kursie min. 2.00 w ciągu 30 dni.

Wyższy kurs na Bayern – PSG w BetFan

Bukmacher BetFan przygotował bardzo prostą promocję na mecz Ligi Mistrzów, Bayern Monachium – PSG. Jeżeli wierzysz w zwycięstwo Bawarczyków, osłabionych brakiem Roberta Lewandowskiego, to śmiało możesz postawić taki zakład po podwyższonym kursie. Kurs na zwycięstwo Bayernu w BetFan to teraz 2.50. Nie musisz przy tym spełniać żadnych wymogów co do minimalnego depozytu czy stawki kuponu.

Bezpieczna dyszka od PZBuk

Także bukmacher PZBuk nie śpi, kiedy grają Europejskie Puchary. W tym przypadku to wyłącznie bonus na Ligę Mistrzów. Postaw kupon wielokrotny z kursem min. 1.40 za co najmniej 20 złotych, a jeżeli nie trafisz, bukmacher zwróci Ci na pocieszenie 10 złotych. Bonus zostanie przyznany jako darmowy zakład bez dodatkowych wymogów obrotu!

MaxiZysk w forBET na Ligę Mistrzów, Ligę Europy i dodatkowo… Puchar Polski

MaxiZysk LM

Zacznijmy od początku. Najpierw musisz doładować swoje konto co najmniej za 20 złotych, a następnie przygotować dowolny kupon z wydarzeniami z Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Pucharu Polski. Na kuponie automatycznie zostanie aktywowany mnożnik MaxiZysk, co oznacza podwojenie zysku. Maksymalna wartość bonusu to 200 złotych.

LuckyLoser od Totolotka na LM i LE

Obstawiaj Ligę Mistrzów i Ligę Europy w Totolotku! Wystarczy, że wyślesz kupon za min. 33 zł na dowolne zdarzenie Europejskich Pucharów, a w przypadku przegranej na Twoje konto wróci zwrot 33 złotych. Przyznany bonus na Ligę Mistrzów lub Ligę Europy musisz obrócić jeden raz po kursie min. 2.00.

Które bonusy bukmacherskie na Ligę Mistrzów i LE wybrać?

No cóż. Promocji jest tak wiele, że wybór należy do Ciebie. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Z naszej strony poleciliśmy wszystkie, godne uwagi promocje na Europejskie Puchary, a teraz sam wybierz, czy wolisz przykładowo zakład ubezpieczony czy podwyższony kurs.