Emocje sięgną zenitu!?

EURO 2020: Portugalia - Niemcy kursy

To jedno z najbardziej wyczekiwanych spotkań fazy grupowej na Euro 2020. Grupa śmierci i pojedynek dwóch klasowych rywali! U góry widzisz już, jak wyglądają przed meczem Portugalia – Niemcy kursy, a co jeszcze powinieneś wiedzieć? Sprawdź!

Euro 2020: mecz Portugalia – Niemcy kursy

Zazwyczaj przy okazji takich meczów nie warto mrugać, bo z jednej i z drugiej strony, dosłownie co sekundę możemy być świadkami wspaniałych akcji. Liczymy na to, że tak będzie i tym razem, a obie reprezentacje nie zdecydują się na piłkarskie szachy (oj tego nie lubimy!). Choć bukmacherzy wskazują Niemców, jako faworytów, to stuprocentowej pewności nie mają – widać to po kursach. A to tylko jeszcze bardziej potęguje już i tak rozgrzane do czerwoności emocje!

Kursy na Portugalię

Aktualni Mistrzowie Europy w meczach przeciwko reprezentacji Niemiec wypadali do tej pory blado. I na pewno jest to jeden z powodów, dla których ich szanse zostały ocenione nieco niżej w stosunku do naszych zachodnich sąsiadów. Kursy na Portugalię wahają się w granicach 3:1. Jeśli wierzysz, że Cristiano i spółka utrą nosa Niemcom, nic tylko wrzucać taki zakład na kupon!

Kursy na Niemcy

Choć Niemcy przystępują do tego spotkania na papierze w roli faworytów, to zakłady bukmacherskie i tak wystawiły kursy, które mogą się podobać. W granicach 2:1 za zwycięstwo reprezentacji Niemiec, to dla wielu graczy oferta palce lizać. Jak widzisz, nie ma znaczenia czy postawisz na Portugalię, na Niemców czy nawet na remis – wszystkie kursy są wysokie!

Portugalia – Niemcy zakłady: czy wysokie kursy zawsze są dobre?

I tak, i nie. Teoretycznie przy wysokich kursach na obie reprezentacje, ciężej jest wytypować rozstrzygnięcie. Z drugiej strony, nawet kursy 1.10 potrafią “spalić” kupon. Dlatego w końcowym rozrachunku nie warto sugerować się kursami, a swoją własną intuicją. A jeśli w parze z Twoimi przewidywaniami idzie też ciekawy kurs, to tym lepiej.

Przed meczem Portugalia – Niemcy kursy sugerują, że powinniśmy kierować się ku tej drugiej reprezentacji. Tak też nakazuje myśleć historia bezpośrednich spotkań. Portugalczycy wygrali tylko pięć meczów przeciwko Niemcom, trzy razy remisując i odnosząc aż… 10 porażek. Patrząc na ostatnie lata, powiedzieć, że Niemcy są prawdziwym utrapieniem dla Cristiano Ronaldo i spółki, to jakby nie mówić nic. Reprezentacja Niemiec wygrała cztery ostatnie spotkania z rzędu przeciwko Portugali, wbijając im łącznie 11 bramek. Szczególnie bolesna była dla Portugalczyków porażka na MŚ w 2014 roku, kiedy Niemcy rozbili ich w fazie grupowej 4:0.

Jeśli nie masz pomysłu, kto tu wygra, to może warto postawić na bramki? W ostatnich dwóch meczach Portugalczycy nie potrafili wbić Niemcom nawet gola. Teraz powinni być zmotywowani podwójnie, a patrząc na to, ile goli strzelali Niemcy w bezpośrednich meczach, może warto zaryzykować na obie drużyny strzelą lub powyżej 2.5 gola w meczu Portugalia – Niemcy? Kursy też są ciekawe. Ale pamiętaj, że my tylko podpowiadamy – i też możemy się mylić. Zaufaj swojej intuicji.

Euro 2020 kursy: które zakłady opłaca się stawiać?

W trakcie Euro 2020 kursy bukmacherów zmieniają się, jak pogoda na Mount Everest. Wszystko zależne jest od tego, jak konkretne reprezentacje wypadły w poprzednich meczach. Tendencja jest jednak taka, że kursy na Euro 2020 są nieco wyższe od tych, na które mogłeś natknąć się w meczach klubowych czy Ligi Narodów. Wszystko po to, aby zachęcić graczy do jeszcze większej aktywności.

Musisz pamiętać jednak o kilku, nazwijmy to, dobrych manierach. Owszem przy okazji Euro 2020 ilość zakładów jest tak ogromna, że nie starczyłoby nam dnia i nocy, by wszystkie z nich wynotować. Na części z nich możesz zaobserwować wyjątkowo wysokie kursy, ale prawdopodobieństwo trafienia dokładnego wyniku meczu Portugalia – Niemcy czy jakiegokolwiek innego, to jak los na loterii. Dlatego raczej skupiaj się na zakładach z większym marginesem błędów, a takie oprócz 1X2, to over/under bramek, obie drużyny strzelą gola czy handicapy. Choć przy okazji tych ostatnich uważaj i zawsze analizuj, czy danej reprezentacji na obecnym etapie Euro 2020 musi koniecznie zależeć na pogromie rywala, czy wolą zagrać bezpieczniej, a przede wszystkim ekonomiczniej.

Radzimy też unikać zakładów długoterminowych czy stawiania na mecze na wiele tygodni przed ich rozpoczęciem. Oczywiście, wówczas spotkasz zapewne dużo wyższe kursy, ale też sporo niewiadomych. Bezpośrednio na kilka dni przed meczem będziesz miał zdecydowanie więcej informacji a także szans, by prawidłowo przewidzieć jego rozstrzygnięcie.

Gdzie znaleźć dobre kursy na mecz Portugalia – Niemcy?

Jeżeli to już Twój czas na obstawianie meczu Portugalia – Niemcy, to zerknij na oferty zaprezentowanych poniżej bukmacherów. Znajdziesz u nich dobre kursy na Euro 2020 a także kilka ciekawych bonusów, które zwiększą Twój kapitał lub zabezpieczą zakłady na Euro 2020.