Ależ to będzie mecz!

EURO 2020: mecz Portugalia – Francja kursy

To będzie jedno z najbardziej ekscytujących spotkań fazy grupowej Euro 2020 – mowa oczywiście o meczu Portugalia – Francja. Kursy lekko faworyzują Francuzów, ale wcale nie wydają się rozstrzygać, kto wygra zdaniem bukmacherów. Zapowiada się widowisko!

Euro 2020: mecz Portugalia – Francja kursy

Wystawione na mecz Portugalia – Francja kursy bukmacherskie motywują do obstawiania! Tak naprawdę każdy wybór spośród typowego 1X2 ma spory potencjał. Pomimo konieczności opłacenia podatku od kuponu, jeżeli odpowiednio trafisz w wynik tego spotkania, to wygrasz całkiem niezłą sumkę w porówaniu do postawionej kasy. Teraz pozostaje Ci się tylko zastanowić, czyja wygrana jest bardziej prawdopodobna… A może Twoim zdaniem skończy się na remisie?

Kursy na Portugalię

Portugalia wygrała poprzednie Mistrzostwa Europy, ale od tamtego czasu poziom drużyny nieco spadł. Jej największa gwiazda, Cristiano Ronaldo, powoli coraz bardziej gaśnie. W ostatnich latach ekipie przydarzały się wpadki takie jak na przykład przegrana z Ukrainą. Czy w takim razie mają szanse, żeby pokonać rozpędzoną Francję? Cóż, wszystko jest możliwe, nikt nie odmawia Portugalczykom wysokiej jakości. Ten mecz na pewno będzie dla nich jednak ogromnym wyzwaniem!

Kursy na Francję

Ta drużyna to faworyt nie tylko do wygrania grupy, ale też całego turnieju! Jest więc oczywistością, że opublikowane na mecz Portugalia – Francja kursy są niższe dla tej drugiej ekipy niż dla pierwszej. Les Blues mają w szeregach w zasadzie same gwiazdy. W drużynie świetnie miesza się młodość z doświadczeniem. A do tego Francuzi z pewnością doskonale pamiętają porażkę w finale Euro 2016, kiedy to stracili puchar właśnie na rzecz Portugalczyków. W zbliżającym się starciu na Euro 2020 będą chcieli się za to zemścić! Naszym zdaniem obstawianie meczu Portugalia – Francja na inny wynik niż zwycięstwo Francuzów będzie się więc wiązało ze sporym ryzykiem. Decyzja należy jednak do Ciebie!

Portugalia – Francja zakłady: czy warto puścić kupon?

Wystawione na mecz Portugalia – Francja kursy wyglądają bardzo dobrze. Mimo że Francuzi są faworytami, to mierzą się jednak z porządną drużyną, a nie z jakąś płotką. Z tego względu postawiony na nich zakład może być pod względem kursów naprawdę opłacalny. Z drugiej strony trzeba też dopuścić możliwość, że Les Blues powinie się noga. W tym meczu Euro 2020 kursy stoją na porządnym poziomie również dla wygranej Portugalczyków i remisu. Ogólnie jest to taki mecz, w którym wszystko zależy po prostu od Twojej osobistej analizy. Tak naprawdę na każdy rezultat możesz postawić potencjalnie opłacalny zakład. Najważniejsze jest to, żebyś trafił we właściwy wynik!

Euro 2020 kursy: czy one są opłacalne?

Czy warto postawić na mecz Portugalia – Francja zakłady bukmacherskie? Naszym zdaniem raczej tak. Ale co z innymi spotkaniami Euro 2020? Tak naprawdę zależy to już od konkretnych drużyn, które mierzą się w danym meczu. Ogólnie możesz się jednak spodziewać, że bukmacherzy będą się starali oferować jak najlepsze kursy, bo w końcu tak ważny turniej jak Mistrzostwa Europy 2020 to dla nich niezwykła okazja, żeby przyciągnąć nowych użytkowników! Naszym zdaniem będą się także pojawiać opłacalne promocje, dzięki którym będziesz mógł podbić wartość swoich kuponów. Koniecznie trzymaj rękę na pulsie i sprawdzaj ofertę swoich ulubionych buków na bieżąco, tak żeby nie ominęła Cię szansa na zgarnięcie dodatkowej kasy.

Gdzie warto szukać opłacalnych kursów na mecz Portugalia – Francja?

Jesteś gotowy na obstawianie? Już wiesz, na kogo chcesz postawić? Czas wybrać odpowiedniego bukmachera. W Polsce wolno obstawiać wyłącznie na serwisach ze specjalną licencją Ministerstwa Finansów. Na szczęście na naszej stronie znajdziesz wyłącznie legalnych bukmacherów! Możesz wybrać dla siebie stronę z tabeli poniżej i odebrać wybrany bonus powitalny. Dobrej zabawy z obstawianiem Euro 2020 – tylko pamiętaj, żeby grać odpowiedzialnie!