Nasz mecz otwarcia

EURO 2020: mecz Polska – Słowacja kursy

Zbliża się pierwszy mecz naszych na Euro 2020, czyli Polska – Słowacja! Kursy na to spotkanie z pewnością Cię zainteresują; w końcu jeśli obstawiać, to na biało-czerwonych. Sprawdź, czyje zwycięstwo przewidują bukmacherzy.

Euro 2020: mecz Polska – Słowacja kursy

Takie sytuacje zawsze sprawiają przyjemność kibicom biało-czerwonych. Jeśli chodzi o mecz Polska – Słowacja, bukmacherzy zdecydowanie faworyzują “naszych”. Trudno się temu dziwić, w końcu to polska drużyna ma w swoich szeregach zdecydowanie więcej gwiazd niż Słowacy. Wiadomo jednak, że zawsze trzeba się mieć na baczności. Nasze orły niestety nie raz zawiodły już w podobnych sytuacjach, więc nie wszyscy wierzą, że Polakom uda się wygrać.

Kursy na Polskę

Wystawione na mecz Polska – Słowacja kursy w zdecydowany sposób sugerują wygraną naszych orzełków. Obstawiając na zwycięstwo naszych, możesz wygrać sporo mniej, niż gdybyś postawił na Słowację. Chcemy wierzyć, że bukmacherzy mają tutaj rację i że to właśnie Polacy wygrają mecz otwarcia! Z pewnością miałoby to świetny wpływ na ich dalszą dyspozycję i morale w trakcie turnieju.

Kursy na Słowację

Kursy na Słowację są całkiem wysokie. Jeżeli nie za bardzo wierzysz, że Polacy udźwigną ciężar, to obstawianie meczu Polska – Słowacja na tę drugą drużynę może potencjalnie przynieść Ci całkiem spory zarobek. Jest jednak dosyć wątpliwe, czy naszym południowym sąsiadom rzeczywiście uda się wyjść z tego spotkania zwycięsko.

Polska – Słowacja zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Czy wystawiane na nasz pierwszy mecz Euro 2020 kursy uzasadniają puszczanie zakładów? Cóż, prawda jest taka, że ostatecznie opłaca się tylko jeden rodzaj kuponu – ten wygrany. Różnica umiejętności pomiędzy drużynami jest na tyle niewielka, że teoretycznie kupon postawiony na którąkolwiek z nich może się opłacić. Na żadną ekipę nie spodziewamy się raczej kursów tak niskich, żeby w ogóle nie było warto postawić. Ale, wiadomo, wygrasz kasę tylko wtedy, jeżeli wytypujesz skutecznie. Właśnie tutaj zaczynają się schody!

W przypadku meczów naszej własnej reprezentacji do procesu decyzyjnego zawsze wtrącają się emocje. Bardzo trudno jest je wytłumić. W końcu wszyscy bardzo chcemy, żeby to biało-czerwoni zeszli z boiska z trzema punktami. Nasze osobiste zaangażowanie w ten mecz może negatywnie wpłynąć na umiejętność podejmowania mądrych decyzji. Z jednej strony może nas ugryźć hurraoptymizm, w końcu nasi na pewno wygrają! Z drugiej strony, jeżeli będziesz próbował wyeliminować emocje, możesz podejść do sprawy zbyt pesymistycznie i nie docenić naszych kopaczy.

Jeżeli chcesz obstawiać na mecz Polska – Słowacja i nie pożałować, to polecamy, abyś przygotował się do tego jeszcze rzetelniej niż w przypadku innych drużyn. Przyjrzyj się twardym danym i statystykom, szczególnie tym dotyczącym rywala. Siłą rzeczy prawdopodobnie wiesz dużo, dużo więcej o naszej reprezentacji niż o przeciwniku. 

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

Jeśli chodzi o Euro 2020, kursy będą prawdopodobnie dosyć podobne u większości bukmacherów. To wydarzenie jest po prostu ogromne i cieszy się wielkim zainteresowaniem. Trudno się więc spodziewać, że któryś buk wystawi na mecz Polska – Słowacja kursy 1X2 o nietypowo wysokim value. Sytuacja wygląda zresztą tak samo dla pozostałych spotkań.

Oczywiście zawsze istnieje szansa, żeby znaleźć ponadprzeciętnie opłacalną ofertą. W przypadku tak ważnego turnieju jak Euro 2020, będziesz musiał jednak szukać dosyć głęboko, na przykład w handicapach albo zakładach na rzuty rożne czy żółte kartki. Znalezienie takiej okazji będzie jak poszukiwanie igły w stogu siana – będzie się wiązać ze sporą dawką researchu. Żeby dostrzec dobrą okazję, na pewno przyda się jak najszersza wiedza piłkarsko-bukmacherska.

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Polska – Słowacja?

Chcesz obstawiać mecz Polska – Słowacja? Kursy stojące na wysokim poziomie znajdziesz u poniższych legalnych bukmacherów. Każdy z nich oferuje atrakcyjne bonusy i działa w naszym kraju na podstawie odpowiedniej licencji Ministerstwa Finansów.