Kolejne niespodzianki!

Polska Guuurom i inne bonusy BetFan

Bierz od razu!

Nie tylko eliminacjami do Mistrzostw Świata w Piłce nożnej żyje typer, dlatego w BetFan startują bonusy do wykorzystania na piłkę nożną, tenisa, siatkówkę…

Polska Guuurom – bez ryzyka na naszych

Zacznijmy jednak od eliminacji do MŚ. Na początek wrześniowych zmagań mecz Polski z Albanią BetFan rozliczy jako wygrany niezależnie od wyniku! Co więcej – po podwyższonym kursie 1.75!

Zasady są bardzo proste:

 • Stwórz kupon z min. 3 zdarzeniami o łącznym kursie 2.85 za dokładną stawkę 79 zł.
 • Dołóż typ na zwycięstwo Polski z Albanią ze specjalnego, podwyższonego zakładu, który BetFan rozliczy jako wygrany – niezależnie od wyniku!

Co jeszcze warto wiedzieć?

 • Kupon musi zostać rozliczony do 2.09, godziny 23:59
 • Kupony z promocji zostaną rozliczone 3.09
 • Jeśli pozostałe zdarzenia na tym kuponie weszły, wygrana z kuponu zostanie przypisana do Twojego konta!

Akcja trwa do 02.09 do godziny 20:45. Każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony. W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe.

Więcej szczegółów i regulamin promocji znajdziesz na stronie BetFan.

Freebety live przez aplikację

Do piątku gracze mogą odebrać freebety 50 zł grając przez aplikację BetFan. Wystarczy zagrać zakład, a kolejny, darmowy na US Open lub siatkarskie mistrzostwa Europy pojawi się na Twoim koncie. Aby go wykorzystać, masz tylko godzinę!

Zasady:

 • Postaw zakład przez aplikację BetFan za dokładnie 79 zł na dowolny sport, ligę, wydarzenie
 • Kupon AKO z min. 3 zdarzeniami
 • Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić min. 1.40

Garść informacji o samym freebecie:

 • Otrzymasz freebet 50 zł zaraz po spełnieniu warunków; freebet pojawi się na Twoim koncie automatycznie po zagraniu zakładu!
 • Możesz odebrać po jednym takim freebecie od 31.08 do 3.09
 • Freebetem grasz jak chcesz na ofertę LIVE na siatkarskie ME Mężczyzn 2021 oraz US Open – pamiętaj tylko, aby zagrać nim również przez apkę!

UWAGA! Freebet należy wykorzystać w ciągu 1 godziny od momentu otrzymania

Akcja trwa do 03.09 do godziny 23:59. Każdemu graczowi przysługuje jeden freebet każdego dnia trwania promocji. Oznacza to więc, że możesz zgarnąć nawet 4 freebety! Do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany kupon. W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe.

Więcej szczegółów i regulamin promocji znajdziesz na stronie BetFan.

ExtraPensja 50 000 zł na deser

ExtraPensja 50 000 zł jest do zgarnięcia w BETFAN! W ramach akcji ogłoszonej na początku sezonu zaproponowali 50 000 zł brutto szkoleniowcowi, który od startu rozgrywek 2021/22 Ekstraklasy będzie miał najkrótszy staż pracy. Padło na Piotra Stokowca, zatem jeśli trener nie zgłosi się w ciągu tygodnia od zwolnienia, jego Extra Pensja, czyli pula 50 000 zł trafi do graczy BetFan w formie darmowych zakładów!

Warunki są bardzo proste: aby wziąć udział w akcji, należy mieć konto w BETFAN, udostępnić post na Twitterze z oznaczeniem @BETFANPL i hasztagiem #EXTRAPensja.

Karuzela trenerska w Ekstraklasie zapewnia kibicom emocje czasem nie mniejsze niż akcje sportowe na ligowych boiskach. W poprzednim sezonie jako pierwszy trenerskie stanowisko utracił Aleksandar Vuković, tym razem jest to, ku zaskoczeniu wielu, Piotr Stokowiec. Mimo wielu wspólnych sukcesów drogi jego i klubu się właśnie rozeszły, a my zgodnie z deklaracjami z początku rozgrywek, chcemy skorzystać z tej okazji i zaprosić trenera do naszego zespołu. Warunki współpracy są znane, a oferta leży na stole przez siedem dni – zachęca Jakub Świsłowski, dyrektor marketingu w BETFAN.

Spekulacje na temat niepewnej pozycji Piotra Stokowca w Lechii powracały od kilku miesięcy. Mimo to wśród trenerów Ekstraklasy byli „mocniejsi kandydaci”. Odejście Stokowca właśnie teraz było więc zaskoczeniem. Odzwierciedlał to kurs w BETFAN, który wynosił 15. To oznacza, że osoby które obstawiły, że Piotr Stokowiec będzie miał najkrótszy staż w Ekstraklasie w sezonie 2021/22, wygrały 1320 zł za każde postawione 100 zł.

Jeśli Piotr Stokowiec nie przyjmie propozycji BETFAN, bukmacher przeznaczy Extra Pensję, czyli 50 tys. zł, dla graczy w formie darmowych zakładów. Warunkiem skorzystania z tej akcji jest rejestracja gracza na betfan.pl, a następnie udostępnienie postu na Twitterze z oznaczeniem @BETFANPL i hasztagiem #EXTRAPensja.

Kampania ”Extra Pensja dla trenera” jest promowana w social mediach – na Twiterze, Instagramie, Facebooku i Youtube, a także na Betfan.pl i w serwisie Interia.pl. W poprzednim sezonie taką ofertę otrzymał Aleksandar Vuković, ale Serb nie skorzystał z propozycji BETFAN.

Więcej szczegółów i regulamin promocji znajdziesz na stronie BetFan.

Bonus 200% do 400 zł

Aż do 400 zł
 • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
100% do 400 zł: obrót bonusem x1 na AKO, min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00 Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!